Znamy pierwszą parę, która wystąpi w "The Story of My Life"!
Polsat

Znamy pierwszą parę, która wystąpi w "The Story of My Life"! Oni przebiją Wieniawę i Antka z pierwszego sezonu

Znamy pierwszą parę, która wystąpi w "The Story of My Life"!
Polsat

Nowy sezon "The Story of My Life. Historia naszego życia" startuje już we wrześniu na antenie Polsatu. W poprzednim sezonie wśród gości pojawili się m.in. Julia Wieniawa z Antkiem Królikowskim, Basia Kurdej-Szatan z mężem Rafałem czy Janek Kliment z żoną Lenką. Teraz przyszedł czas na nowe pary. Kto pojawi się już we wrześniu? Kasia Montgomery, prowadząca program "The Story of My Life. Historia naszego życia", w relacji na żywo opowiedziała co się zmieni w programie oraz zdradziła pierwszą parę, która zasiądzie w fotelach w studiu i podda się "ekspresowemu postarzeniu się". Kto to będzie?

 

ZOBACZ: Kurdej-Szatan rozpłakała się w programie! Jak będzie wyglądać jako 60-latka?

 

"The Story of My Life. Historia naszego życia" - kto wystąpi w drugim sezonie?

Katarzyna Montgomery zdradziła, że w drugim sezonie "The Story of My Life. Historia naszego życia" pojawi się najmłodsza w historii show para. Będzie to Wiktoria Gąsiewska, która jest w związku z Adamem Zdrójkowskim.

 

Więcej: Lenka i Jan Klimentowie zdradzili, jak pokonali kryzys!

 

Przypomnijmy, Wiktoria zaczęła swoją karierę bardzo wcześnie. Pierwsze kroki stawiała w hicie Polsatu, w "Rodzinie zastępczej", potem dołączyła do "Rodzinki.pl", a następnie do "Barw Szczęścia". Zdrójkowski również jest znany z "Rodzinki.pl" oraz ze współprowadzenia "The Voice Kids" razem z Tomaszem Kammelem i Basią Kurej-Szatan.

 

ZOBACZ: To już finał „The Story Of My Life. Historia naszego życia”! Niezwykła opowieść Czesława Mozila i jego żony Doroty!

 

Katarzyna Montgomery jest bardzo podekscytowana drugim sezonem jej programu. Jest w nim często śmiesznie, zabawnie, ale przede wszystkim wzruszająco.

Z tymi historiami mogą się zidentyfikować nasi widzowie. Jest tyle historii miłości, tyle rodzajów związków (...) - powiedziała Katarzyna Montgomery o programie.

Katarzyna zdradziła przy okazji, że jeden odcinek programu jest bardzo długo nagrywany ze względu na czas poświęcony na charakteryzację - pierwsza metamorfoza trwa około 3 godzin, a druga około 4. Efekt jest niesamowity, ale i okupiony ogromną ilością czasu. Za to należą się brawa!

 

Będziecie oglądać drugi sezon "The Story of My Life"?

 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wystąpią w "The Story of My Life".

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski po koncercie Beyonce na oficjalnym afterparty
mat. prasowe

 

Program poprowadzi Katarzyna Montgomery.

Katarzyna Montgomery na czarno
ONS

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43