Franek i Marietta z "Love Island" wzięli udział w nowym show Marietta z "Love Island" Marietta i Franek z "Love Island" Love Island Marietta i Franek w łóżku Marietta i Franek z "Love Island"
Marietta i Franek z Love Island
Instagram

Fani programu "Love Island" są w głębokim szoku! Nikt nie spodziewał się bowiem, że Marietta i Franek tak szybko zakończą swój związek. Para uchodziła za ulubieńców widzów. Wyglądało na to, że pasują do siebie jak dwie połówki pomarańczy. Niestety, Marietta ogłosiła właśnie, że zakończyła relację z Frankiem.

Pamiętacie, jak narodziło się ich uczucie? Ta historia to gotowy scenariusz na komedię romantyczną! Zobaczcie sami!

1/6
Franek i Marietta z "Love Island" wzięli udział w nowym show
Instagram

Rozstanie Marietty i Franka z "Love Island"

Jeszcze niedawno Marietta Fiedor i Franek Rumak gościli w naszej redakcji. Para wyglądała na zgodną i zakochaną w sobie po uszy. Oboje chętnie opowiadali o swojej relacji oraz o wspólnych planach na przyszłość. Niestety, jak już wiemy, żaden z nich nie dojdzie do skutku. Marietta ogłosiła bowiem na Instagramie, że nie jest już z Frankiem. Co się stało między nimi?

2/6
Marietta z "Love Island"
Instagram

Marietta zamieściła na Instagramie oświadczenie, w którym szczerze przyznała, że zdecydowała się rozstać z Frankiem.

Jak to się mówi, medialne piekło czas start [...] Jako osoba publiczna, wiadomo, z czego znana, z udziału w programie "Love Island", jestem troszkę nawet zobowiązana powiedzieć wam po prostu, że podjęłam decyzję o zakończeniu relacji z Frankiem. Jest to tylko i wyłącznie nasza prywatna sprawa, co się zadziało między nami. Nie mam zamiaru, jako dojrzała kobieta, bawić się w jakieś przepychanki internetowe, komentowanie. Powiedzcie mi, po co to wszystko? Ja słowa na Franka nie powiem żadnego złego i to jest sprawa tylko i wyłącznie między nami. Więc proszę, uszanujcie tylko jedną rzecz, nie piszcie bzdur. Czasami lepiej zachować coś dla siebie niż wypisywać bzdury w internecie - wyjawiła Marietta.

Franek również odniósł się do tej sytuacji. 

I co? Ludzie byliby zadowoleni, bo byśmy napierdzielali na siebie, jeden na drugiego? Że Mari to, że ja tamto [...] Mam gdzieś, czego ludzie chcą. To, że jesteśmy osobami publicznymi, do niczego nie zobowiązuje [...] Karmienie się złą energią i hejt to nie jest to, na czym mi zależy najbardziej na tym profilu. Pokazywanie swojej racji też nie jest moim priorytetem [...] Jeżeli są państwo tutaj, żeby oglądać telenowelę, to polecam "Modę na sukces". Chyba dalej istnieje - poinformował Franek swoich fanów. 

Wygląda na to, że żadne z nich nie chce ujawnić powodów, dla których zdecydowali się na rozstanie. Musimy przyznać, że oboje zachowali klasę. Być może dlatego, że do tej pory łączyła ich naprawdę silna więź. Zobaczcie poniżej, jak zaczęła się ta romantyczna relacja!

3/6
Marietta i Franek z "Love Island"
Instagram

Historia miłości Franka i Marietty z "Love Island"

Marietta była w programie "Love Island" od samego początku. Jednak nie miała szczęścia w miłości. Do czasu... Gdy na wyspie pojawił się obłędnie przystojny Franek Rumak, dziewczyna nie mogła oderwać od niego oczu. Okazało się, że nie tylko ona. Franek wpadł też w oko Monice, która nie miała zamiaru tak łatwo odpuścić rywalce. Ostatecznie przystojny blondyn zdecydował się jednak wybrać Mariettę, co było strzałem w dziesiątkę! 

4/6
Love Island Marietta i Franek w łóżku
Instagram

Odkąd Marietta i Franek zostali parą, byli wręcz nierozłączni. Widzowie z wypiekami na twarzach śledzili ich relację, która nabierała tempa. W "Love Island" między parą doszło nawet do intymnego zbliżenia...

5/6
Marietta i Franek z "Love Island"
Instagram

Po powrocie do Polski ich relacja nadal trwała w najlepsze. Początkowo oboje wrócili do swoich rodzinnych domów. Jednak odległość nie stanowiła dla nich problemu. Marietta i Franek robili wszystko, aby spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Oboje poznali też swoich rodziców. Wkrótce zdecydowali, że razem zamieszkają w Warszawie. Marietta i Franek wynajęli wspólnie mieszkanie na Żoliborzu. Zaczęli też snuć wspólne plany...

6/6
Marietta i Franek z Love Island
ONS

Marietta i Franek rozważali wspólny wyjazd do USA, gdzie chłopak wyjeżdżał kilka razy do pracy. Oprócz tego dostali angaż do programu, w którym komentowali zagraniczne edycje "Love Island". Między nimi naprawdę układało się jak najlepiej! Tym bardziej dziwi nas ta nagła decyzja o rozstaniu...

Myślicie, że jeszcze do siebie wrócą?

 

Więcej na temat Love Island