Fit Lovers w "Ameryka Express" Mateusz z Fit Lovers milczy w sprawie kłótni Fit Lovers po ostrej kłótni w Ameryka Express fit lovers
Fit Lovers w "Ameryka Express"
Instagram
1/5
Fit Lovers w "Ameryka Express"
Instagram

Dla miłośników fitnessu i aktywnych użytkowników serwisu YouTube są gwiazdami od dobrych paru lat. Ale dla widzów telewizyjnych programów rozrywkowych Pamela Stefanowicz (28) i Mateusz Janusz (28) byli postaciami zupełnie nieznanymi. Byli, bo od kilku tygodni dzięki udziałowi w show „Azja Express” stają się coraz sławniejsi. Fit Lovers, bo pod takim szyldem działa para, szybko jednak przekonali się, że popularność ma też ciemne strony, a jedną z nich jest hejt.


Od tańca do gwiazd

„Zyskaliśmy wiele w oczach naszych dzieci, odkąd ich znamy”, wyznała niedawno we „Fleszu” Magda Steczkowska, która wraz ze swoim mężem też występuje w tej edycji „Azja Expressu”. Dodała też, że jej trzy córki wcale nie kibicują swoim rodzicom, ale właśnie Fit Loversom. Wbrew pozorom nie ma w tym nic dziwnego, bo Mateusz i Pamela to idole młodego pokolenia. Ale ciężko na ten status pracowali. Oboje pochodzą z Pomorza – ona z Kołobrzegu, on z Lęborka. Oboje zaczynali od tańca – ona trenowała taniec nowoczesny, a on break-dance. Poznali się sześć lat temu podczas studiów na gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Podobno ich uczucie narodziło się na sali treningowej, gdzie Mateusz pokazywał Pameli układy akrobatyczne. Jeszcze w czasie studiów oboje osiągnęli sporo sukcesów w kulturystyce oraz fitnessie. Później, jak wielu absolwentów AWF, postanowili pracować jako trenerzy personalni w fitness clubie. To im jednak nie wystarczyło. Dlatego założyli razem blog, na którym dzielili się poradami dotyczącymi treningów i zdrowej diety, a potem też kanał na YouTubie. Ale największe zainteresowanie wzbudziły oczywiście filmiki dotyczące ich życia prywatnego. Nagranie z oświadczyn w ciągu pół roku obejrzało 2,4 mln osób. Dziś kanał duetu Fit Lovers ma już prawie milion obserwujących i ta liczba wciąż rośnie. Przybywa też propozycji komercyjnych. Firm chcących się u nich reklamować nie odstrasza nawet to, że Pamela i Mateusz za jeden post żądają prawie 8 tys. złotych.

2/5
Mateusz z Fit Lovers milczy w sprawie kłótni

Potencjał tkwiący w Fit Loversach dostrzegła też stacja TVN i zaprosiła ich do udziału w show „Ameryka Express”. Inni uczestnicy tego programu przyznali, że niewiele o nich wiedzieli.

– Po raz pierwszy zobaczyłam Pamelę i Mateusza na lotnisku tuż przed wylotem do Ameryki Południowej. Szczerze mówiąc, nie miałam pojęcia, kim oni są, mój mąż tej ich nie kojarzył – wyznała Magda Steczkowska.

Mateusz i Pamela też początkowo nie czuli się wśród gwiazd pewnie. Ale od razu próbowali udowodnić, że nie znaleźli się w tym programie przypadkiem. On przy każdym zadaniu prezentował swoje akrobatyczne umiejętności, ona starała się zaprzyjaźnić ze wszystkimi uczestnikami wyprawy. Dawało to efekty, bo duet zyskał nie tylko sympatię innych uczestników, ale i widzów, którzy na forach internetowych pisali, że Fit Lovers to najfajniejsza para tego show.

3/5
East News

Wszystko zmieniło się przez jedną sytuację. Podczas jazdy autobusem Mateusz ostro skrytykował Pamelę za, jego zdaniem, zbyt krótką sukienkę. Według wielu komentujących Mateusz był wobec Pameli agresywny, niektórzy twierdzili nawet, że był bliski uderzenia swojej dziewczyny. W sieci zawrzało: „Dlaczego TVN promuje takie zachowania? Tyle się teraz mówi o przemocy wobec kobiet, a stacja decyduje się wyemitować fragment, gdzie koleś ledwie się powstrzymał przed uderzeniem swojej dziewczyny?”.

 

Pamela próbowała bronić swojego chłopaka, ale na niewiele się to zdało. Nawet jeśli zgodnie z oczekiwaniami swoich zagorzałych fanów Fit Loversi zostaną zwycięzcami tej edycji show TVN, to tamta scena na długo pozostanie rysą na ich krystalicznym dotąd wizerunku. Czy wyciągną wnioski z krytyki, jaka na nich spadła, i zmażą plamę? Czas pokaże.

4/5
Fit Lovers po ostrej kłótni w Ameryka Express
5/5
fit lovers
Instagram
Więcej na temat Azja Express