Joanna Moro w żółtej spódnicy
Zobacz spektakularne metamorfozy z finałowego odcinka!
1/7
Joanna Moro w żółtej spódnicy

Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6" za nami! Ostatni odcinek zaczął się od wielkiego balu wampirów, czyli występu zespołu Backstreet Boys, w który wcielili się finaliści programu: Maria Tyszkiewicz, Olga Szomańska, Kamil Bijoś i Michał Rudaś. Zaśpiewali hit zespołu z lat 90., czyli „Everybody”. Później na scenie pojawili się inni uczestnicy, którzy zaprezentowali spektakularne metamorfozy.

 

Kto okazał się najlepszy w wielkim finale? Gwiazda teatru Buffo, Maria Tyszkiewicz! To ona wygrała 6.edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Koniecznie zobaczcie, jak prezentowali się artyści w finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6"!

 

ZOBACZ: Maria Tyszkiewicz wygrała Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Kim jest? Czy Beata Tyszkiewicz to jej rodzina?

 

 

2/7
Kobieta z brązowymi włosami

Olga Borys i Radosław Pazura stali się Cher i Sonnym Bono w „I Got You Baby”. I rzeczywiście był to bardzo zgrany duet! Po poruszającym występie jurorzy wręczyli aktorom nagrody.

3/7
Michał Rudaś w garniturze

Michał Rudaś przeistoczył się w Andrzeja Zauchę w utworze „Byłaś serca biciem”.

4/7
Wokalistka w białej sukni

Na pożegnanie Maria Tyszkiewicz wybrała piosenkę Rihanny „Diamonds”. Zaśpiewała pięknie! Doskonale spisali się też charakteryzatorzy.

5/7
Kamil Bijoś w czarnej marynarce

Kamil wybrał postać Freddiego Mercury'ego z zespołu Queen i wielki przebój, będący w pewnym sensie testamentem artysty, „The Show Must Go On”.

6/7
Joanna Moro w żółtej spódnicy

Joanna Moro i Mateusz Banasiuk wcielili się w Olivię Newton-John i Johna Travoltę w utworze „Summer Nights” z legendarnego musicalu Grease. Za swoje występy artyści otrzymali nagrody specjalne.

7/7
Maria Tyszkiewicz w czarnych włosach

A kto okazał się najlepszy? Głosami jurorów i pozostałych uczestników, Maria Tyszkiewicz została zwyciężczynią  6. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

 

 

Zobacz: Finał "Twoja twarz brzmi znajomo"! Byliśmy za kulisami! Tego nie zobaczycie w telewizji WIDEO