Finał "Big Brothera" już 16 czerwca
East News

Finał "Big Brothera" zbliża się wielkimi krokami. 16 czerwca dowiemy się, kto zgarnie główną wygraną w wysokości 100 tysięcy złotych. Najpierw czeka nas jednak półfinał, w którym odpadną aż dwie osoby! Przypomnijmy, że w programie zostało już tylko sześciu uczestników: Oleh, Magda, Bartek, Igor, Radek i Łukasz. Kto według ciebie wygra show TVN7? Zagłosuj w naszym plebiscycie i wybierz swojego ulubieńca, za którego najmocniej trzymasz kciuki! 

Bartek
Bartek z "Big Brothera" wygra program?
Zagłosuj
East News

Bartek bardzo szybko zyskał sympatię grupy. Ciekawe, czy widzowie podzielają ich zdanie? Czy Bartek jest waszym ulubieńcem? 

Madzia
Madzia z "Big Brothera" wygra program?
Zagłosuj
East News

Madzia jest jedną z najbardziej lubianych uczestniczek. Nie wdaje się w konflikty i wszystkich traktuje z życzliwością. Czy to zapewni jej miejsce w finale?

Igor
Igor z "Big Brothera" wygra program?
Zagłosuj
East News

Igor to trzeci nominowany w tym tygodniu. Na razie zagłosowało na niego 20% widzów. Czy ten wynik się utrzyma i Igorowi uda się wejść do finału "Big Brothera"? Chcielibyście tego?

Radek
Radek z "Big Brothera" wygra program?
Zagłosuj
East News

Radkowi niemal zawsze udało się uniknąć nominacji. To znak, że grupa go lubi i akceptuje. Czy widzowie również pałają do niego sympatią? Czas pokaże!

Łukasz
Łukasz z "Big Brothera" wygra program?
Zagłosuj
East News

Łukasz już raz opuścił dom Wielkiego Brata. Jednak produkcja zdecydowała, że powinien wrócić na miejsce osoby, która wyszła dobrowolnie z show. Łukasz niemal za każdym razem był nominowany. Teraz również znalazł się w trójce osób, którą wytypowała grupa. Obecnie na Łukasza zagłosowało 37% widzów. Czy to oznacza, że nie uda mu się wejść do finału?

Oleh
Oleh z "Big Brothera" wygra program?
Zagłosuj
East News

Oleh ostatnio podpadł widzom. Niektórzy uważają, że źle traktuje Madzię i na nią nie zasługuje. Czy to sprawi, że w najbliższą niedzielę pożegna się z programem? Na stronie "Big Brothera" można podejrzeć, jak rozkładają się obecnie głosy. Oleh, który został nominowany, ma aż 43%! Powinien opuścić dom Wielkiego Brata?

Więcej na temat Big Brother
Wyniki plebiscytu:
Bartek...
Madzia...
Igor...
Radek...
Łukasz...
Oleh...