Kryształowa Kula Eweliny Lisowskiej została zlicytowana za 3,5 tys. złotych
East News

Kryształowa Kula Eweliny Lisowskiej została sprzedana. Jaką sumę udało się zebrać podczas licytacji?

Kryształowa Kula Eweliny Lisowskiej została zlicytowana za 3,5 tys. złotych
East News

Kryształowa Kula Eweliny Lisowskiej została sprzedana za 3 550,00 złotych! Aukcja charytatywna, w której można było licytować nagrodę piosenkarki za zdobycie pierwszego miejsca w programie "Taniec z Gwiazdami", zakończyła się w poniedziałek, 30 maja. Zebrana kwota trafi na konto Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, które zorganizowało aukcję. To właśnie na rzecz stowarzyszenia Ewelina Lisowska postanowiła przekazać swoje trofeum, z którym nie było łatwo się jej rozstać.

Jest to nagroda, która ma dla mnie chyba największe znaczenie. Symbol ciężkiej pracy, wytrwałości, pasji i pięknych chwil. Nie było łatwo mi się z nią rozstać, ale wspomnienia zachowam w sercu, a kula niech idzie w świat i czyni dobro!- Ewelina Lisowska pisała na Facebooku.

Przypominamy, że na podobny gest zdecydowała się Anna Karczmarczyk. Aktorka, która wygrała ostatnią edycję TzG również przekazała Kryształową Kulę na cele charytatywne. Trofeum Ani możecie licytować do 3 czerwca, a pieniądze uzyskane z aukcji zostaną przekazane dla Emiliana Koryczana. 4-letni chłopiec cierpi na wadę serca i tylko droga operacja w USA może go uratować. W tej chwili fani Anny Karczmarczyk oferują za jej Kryształową Kulę 7 tys. złotych!

 

Zobacz także: Rewelacje tabloidu: Klaudia Halejcio ma być zaniepokojona bliską relacją Tomka Barańskiego z Eweliną Lisowską!

 

Kryształowa Kula Eweliny Lisowskiej sprzedana za ponad 3,5 tys. złotych!

Piosenkarka oddała swoją nagrodę z TzG na cele charytatywne.

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17