Ewa Mrozowska pokazała brzuszek Ewa Mrozowska pokazała brzuszek Ewa Mrozowska pokazała brzuszek Ewa Mrozowska pokazała brzuszek Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z "Gogglebox"
Ewa Mrozowska pokazała brzuszek

Ewa Mrozowska jest w ósmym miesiącu ciąży! Jak czuje się gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" w TTV? Makijażystka pokazała nowe zdjęcia i choć jest na nich uśmiechnięta jak zawsze, pisze że sił ma coraz mniej. Będzie jednak pracować na tyle długo, ile będzie mogła. Zobaczcie!

Zobacz także: Kolejna metamorfoza Agnieszki z "Gogglebox"! Najpierw zmieniła kolor włosów, a teraz... Zobaczcie sami!

1/5
Ewa Mrozowska pokazała brzuszek

Brzuszek Ewy jest już wyraźnie zaokrąglony! W końcu gwiazda jest już w ósmym miesiącu ciąży. Do tej pory tryskała energią, jednak teraz Leon daje jej w kość!

Hop hop ❤️❤️❤️ podobnież fajnie wyglądam !🙇🏼‍♀️Ale sił coraz mniej ,natura kładzie do snu i odpoczynku przed ważnym wydarzeniem 👶🏼Mimo wszystko na dzień dzisiejszy mam w planach pracować do końca ,aż do odwołania - zapowiedziała Mrozowska. 

 

2/5
Ewa Mrozowska pokazała brzuszek

Mrozowska za miesiąc powita na świecie Leona!

 

Leonek rośnie 👶🏼❤️ troszkę zaczynam bawić się wyglądem ,bo już niedługo brzucho zniknie ,korzystam 🤪🤰👌🏻😂❤️ jak Wam się podoba taka stylizacja ?

3/5
Ewa Mrozowska pokazała brzuszek

Na samym początku ciąży Ewa nie mogła chwalić się brzuszkiem, a fani stale martwili się, że jest za szczupła! Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" cały czas musiała tłumaczyć, że wszystko u niej w porządku, a synek rozwija się prawidłowo!

4/5
Ewa Mrozowska pokazała brzuszek

Ewa Mrozowska sama przyznała, że przez ciążę złagodniała! 

Grzeczny niedzielny look tym razem do rodziców 😂🙇🏼‍♀️👌🏻 jakaś się zrobiłam za miła w ciąży ?

5/5
Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z "Gogglebox"
Instagram

Ewę możemy oczywiście oglądać w 11. sezonie "Gogglebox. Przed telewizorem" w towarzystwie przyjaciółki, Sylwii Bomby!

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem