Jakub z Rolnik szuka żony
Facebook

Tak wygląda druga kandydatka Jakuba z "Rolnik szuka żony"! Ewa nie pojawiła się na nagraniach programu, a szkoda...

Jakub z Rolnik szuka żony
Facebook

Na ten moment czekali wszyscy fani programu "Rolnik szuka żony". Dwa tygodnie temu ruszył nowy sezon hitowego show TVP! Jak już wiemy, w 6. edycji miłości szukają: Seweryn, Waldemar, Sławomir, Adrian oraz Jakub.  Do tej pory widzowie mogli zobaczyć dwa odcinki "Rolnika", w których uczestnicy czytali listy i wybierali, kogo chcą poznać bliżej. Wczoraj rolnicy po raz pierwszy spotkali się ze swoimi wybrankami. W ostatniej odsłonie programu okazało się, że do Jakuba przyjechała tylko jedna kandydatka - Anna. Druga kobieta ze względów osobistych nie mogła pojawić się na nagraniach. Jak wygląda tajemnicza Ewa? Spójrzcie na jej zdjęcie!

Kogo wybierze Jakub?

Jakub z pewnością nie mógł narzekać na brak zainteresowania ze strony kobiet, które postanowiły napisać do niego list. Rolnik otrzymał sporo listów, jednak zdecydowana większość została przez niego odrzucona. W drugim odcinku fani programu "Rolnik szuka żony" zobaczyli, jak wyglądają kobiety, które Jakub chce poznać bliżej. Rolnik spotkał się z Anną, a później przeprowadził wideorozmowę z Ewą. Jak wygląda kobieta, która nie pojawiła się na nagraniach programu? To prawdziwa piękność! Ewa jest specjalistką od finansów i absolwentką warszawskiej SGH.

Choć ma za sobą już kilkunastoletni związek, wciąż nie udało się jej znaleźć kogoś z kim nie tylko mogłaby wspólnie spędzać czas i na czyje wsparcie mogłaby liczyć w każdej sytuacji, ale i kto gotów jest na stabilizację i założenie własnej, szczęśliwej rodziny- czytamy na Facebooku. 

Czy Jakub zaprosi Ewę i Annę do swojego domu? Która z kobiet bardziej pasuje do rolnika? Anna, która spotkała się na pierwszej randce z Jakubem, czy Ewa? 

Zobaczcie zdjęcia dwóch kandydatek Jakuba i zdecydujcie, która z nich bardziej pasuje do rolnika!

Zobacz także: Uczestnik "Rolnik szuka żony" zasugerował, że jego kandydatka... jest za gruba! Fani: "To żenujące!"

Ewa- kandydatka Jakuba, która nie pojawiła się na nagraniach show.

Ewa- kandydatka Jakuba z "Rolnik szuka żony 6"
Facebook

Czy ma większe szanse u rolnika niż Anna? 

Anna- kandydatka Jakuba z "Rolnik szuka żony 6"
Facebook

Kogo wybierze Jakub?

Jakub z Rolnik szuka żony
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44