Rolnik szuka żony- relacja drugiego odcinka programu Karol z 4. edycji "Rolnik szuka żony" Magdalena z 4. edycji "Rolnik szuka żony" Mikołaj z 4. edycji "Rolnik szuka żony" Zbyszek z 4. edycji "Rolnik szuka żony"
Rolnik szuka żony- relacja drugiego odcinka programu
Facebook
Co z dalej z "Rolnikiem"?
1/6
Rolnik szuka żony- relacja drugiego odcinka programu
Facebook

W najbliższą niedzielę (17 września) nie będzie nowego odcinka programu "Rolnik szuka żony"! Okazuje się, że w ramówce na nadchodzący weekend nie znalazło się miejsce na kolejny odcinek show. Co się stało? Dowiedz się z fotogalerii!

 

Zobacz też: Jest oficjalny komunikat w sprawie emisji "Rolnik szuka żony"! "Bardzo przepraszamy..."

Polecamy: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Zawsze wracałam na noc do domu"

2/6
Karol z 4. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Za nami dwa odcinki czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Poznaliśmy Małgosię, Karola, Zbyszka, Piotra i Mikołaja, którzy pod bacznym okiem kamer będą szukać miłości swojego życia. W drugim odcinku show rolniczka i rolnicy spotkali się wybranymi autorami listów, by poznać ich osobiście. Przed nim jedna z najważniejszych decyzji w programie. Muszą zadecydować, kogo zaproszą do swoich domów. 

 

Więcej: Już dziś rolnicy poznają swoje kandydatki na żony. A co działo się w 1. odcinku? Zobacz ZDJĘCIA

3/6
Magdalena z 4. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Podczas pierwszy spotkań pojawiły się pierwsze silne emocje. Nie brakowało wzruszeń, zainteresowania oraz... pierwszych fascynacji poznanymi kandydatami i kandydatkami. Co dalej z losami rolniczki i rolników?

 

Polecamy: Czyżby to była miłość od pierwszego wejrzenia? Karol z "Rolnik szuka żony" po spotkaniu z jedną z kandydatek: "To jest niesamowite!"

4/6
Mikołaj z 4. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Kiedy trzeci odcinek programu "Rolnik szuka żony"? Z naszych informacji wynika, że nie zobaczymy go w niedzielę 17 września. W czasie zwyczajowej emisji show (21:20), stacja będzie emitować 54. Festiwal w Opolu, który zaplanowano na  15-17 września. Trzeci dzień Festiwalu w Opolu, czyli niedziela to dzień koncertu "Od Opola do Opola", w czasie którego zaprezentowane zostaną największe przeboje minionego roku. Festiwal w Opolu zakończy się koncertem "After Party". Kiedy zatem zobaczymy trzeci odcinek programu "Rolnik szuka żony"? 

 

Zobacz też: Karol ulubieńcem po PIERWSZYM ODCINKU 4. edycji "Rolnik szuka żony"! "Najlepszy, uroczy, trochę podobny do..."

5/6
Zbyszek z 4. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

Trzeci odcinek "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany w kolejną niedzielę, czyli 24 września o godzinie 21:20. My już nie możemy się doczekać!

 

Polecamy: Na co dzień nie mają dla siebie za dużo czasu, ale teraz to się zmieniło! Sprawdź, co robią Bardowscy z "Rolnik szuka żony"!

6/6
Piotr z 4. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook
Więcej na temat Opole Rolnik szuka żony