Ela Romanowska w niebieskiej sukience

Jakich mężczyzn przyciąga Ela Romanowska? "Choć nie wyglądam, lubię być..."

Ela Romanowska w niebieskiej sukience

Jakich mężczyzn przyciąga Ela Romanowska? Aktorka w poniedziałkowy wieczór będzie gościem programu "Demakijaż", w którym wyjawi kilka sekretów ze swojego życia.

Obecnie Elżbieta Romanowska występuje w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie już w tym tygodniu będzie walczyć w finale o Kryształową Kulę w parze z Rafałem Maserakiem. Widzów czaruje od samego początku tej edycji show swoim humorem i niesamowitą energią.

Aktorka rzadko dzieli się sekretami ze swojego życia prywatnego, a na salonach nie widywana była z żadnym mężczyzną. Krzysztof Ibisz postanowił więc zapytać ją o relacje damsko-męskie. Jakich facetów przyciąga gwiazda?

Nie wiem, sądzę że przyciągam fantastycznych ludzi. Lubię mężczyzn szalonych, ale równocześnie mocno stąpających po ziemi, bo ja jestem totalnie zakręcona, więc potrzebuję czasem kogoś, kto mnie ściągnie na ziemię.

Elżbieta Romanowska zdradziła też, jaka jest w związku. Dziennikarz zapytał, czy w relacjach z mężczyznami jest kumpelką:

Nie, chyba nie. Ja lubię być rozpieszczana, być taką słabą kobietką, mimo iż nie wyglądam. Niewątpliwie jestem takim typem kobiety, która radzi sobie z przeciwnościami. Ale też od czasu do czasu potrzebuję wsparcia jak każda kobieta.

Odcinek programu "Demakijaż" z Elżbietą Romanowską w poniedziałek 9 maja o godz. 22 na antenie Polsat Cafe.

 

Zobacz: O Elżbietę Romanowską walczą dwie stacje. Wiemy jakie!​

 

Elżbieta Romanowska w programie "Demakijaż" opowie o relacjach damsko-męskich

Elżbieta Romanowska, Rafał Maserak
East News

 

Ela Romanowska zdradzi też, jaka jest w związku

Elżbieta Romansowska na premierze płyty Kasi Żak

Więcej na temat Elżbieta Romanowska
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17