„#Supermodelka Plus Size” – spektakularne metamorfozy z udziałem ekspertów
Mateusz_Nasierowski

Oto pierwszy ekspert w "Supermodelka Plus Size"! Klaudiusz Iciek: „Widzę jak dziewczyny..."

„#Supermodelka Plus Size” – spektakularne metamorfozy z udziałem ekspertów
Mateusz_Nasierowski

Tytuł „Supermodelki Plus Size” czeka na uczestniczkę, która najlepiej spełni kryteria postawione przez jury oraz branżę mody. Aby finałowa piętnastka mogła w pełni pokazać swój potencjał, oddana została w ręce ekspertów. Mają oni wydobyć z uczestniczek naturalne piękno, ale też, jeśli zajdzie taka potrzeba, wprowadzić w ich wygląd zmiany, które pomogą im zostać profesjonalną modelką plus size.

Zobacz: Jakim jurorem w show "Supermodelka Plus Size" będzie Emil Biliński? Uczestniczki mogą się go bać :)


Jednym z nich jest Klaudiusz Iciek „Claudius” - stylista założonej w latach 50 XX wieku włoskiej firmy rodzinnej Kemon.  Claudius, pod okiem którego pracują na planie „#Supermodelki Plus Size” styliści fryzur, to jedno z topowych nazwisk polskiego fryzjerstwa. Tworzy autorskie kolekcje i współtworzy kolekcje fryzur Kemon. Ma na koncie stylizacje pokazów mody, sesji zdjęciowych i produkcji filmowych. To on odpowiedzialny jest za metamorfozy finalistek programu. Przez cały czas trwania programu dba zarówno o ich fryzury, jak i zdrowie włosów.

Już na początku pobytu w domu modelek na finalistki czekały metamorfozy wizerunku, których głównym momentem była zmiana fryzury. Wraz z sesją zdjęciową miały one pozwolić uczestniczkom zmyć z siebie trudne doświadczenia z przeszłości i zacząć wszystko na nowo, iść przez program i życie bez kompleksów. Nie można kogoś zmienić i uszczęśliwić na siłę, ale zmienić na tyle, żeby ze swoim odświeżonym wizerunkiem czuł się lepiej i przede wszystkim był sobą. Dlatego zarówno podczas metamorfoz, jak i przez cały czas trwania programu bardziej niż zmienić włosy, staramy się o nie zadbać, tak by były naturalnie piękne i zdrowe. Uczestniczki dostały od nas kosmetyki Kemon, aby same też mogły je pielęgnować. Pracując na planie, widzę jak dziewczyny z każdym dniem rozkwitają, stają się bardziej pewne siebie, a ja co rano, przed każdym zadaniem pomagam im poczuć się pięknie i wczuć w powierzoną rolę. To piękne móc w tym uczestniczyć, bo stylista fryzur to praca, ale też pasja i wspaniale jest widzieć, jak z moją pomocą ktoś staje się piękniejszą wersją siebie  – powiedział Claudius.

Czy uczestniczki programu „#Supermodelka Plus Size” poczują się piękniejsze dzięki odświeżonemu wizerunkowi? Czy pomoże im on uwierzyć w siebie? O tym dowiemy się we wrześniu, kiedy show pojawi się na antenie Polsatu. 

Zobacz także: Sprawdź swoje BMI: kalkulator

„#Supermodelka Plus Size” – spektakularne metamorfozy z udziałem ekspertów
Klaudiusz Iciek

„#Supermodelka Plus Size” – spektakularne metamorfozy z udziałem ekspertów
Mateusz_Nasierowski

Więcej na temat #SUPERMODELKA PLUS SIZE
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41