TV-Show

Dramatyczna historia uczestnika "The Voice Senior". Jerzy Zwierzyński przeżył koszmar: "Byłem bity, wychudzony, uciekłem"

Już w najbliższą sobotę, 23 stycznia, poznamy kolejnych uczestników "The Voice Senior". Na scenie zaprezentuje się m.in. 71-letni Jerzy Zwierzyński, którego historia porusza do łez.

Już w najbliższą sobotę, 23 stycznia, poznamy kolejnych uczestników "The Voice Senior". Na scenie zaprezentuje się m.in. 71-letni Jerzy Zwierzyński, którego historia porusza do łez. Okazuje się, że pan Jerzy w dzieciństwie przeżył prawdziwy koszmar. Jego mama na kilka lat oddała go pod opiekę innej rodziny...

Urodziłem się w Warszawie. Tata zmarł, gdy miałem roczek. Mama oddała mnie do Legnicy do jednej pani, u której mieszkałem do pierwszej klasy podstawowej. Nawet nie wiedziałem, że mam prawdziwą mamę - wspomina pan Jerzy. 

Niestety, to nie koniec dramatów.

Mama nie miała do mnie czułości. Bardziej kochała swoją córkę niż mnie. Byłem bity, miałem anemię, byłem wychudzony. Moja siostra była tłuściutka, szanowana przez matkę i przez swojego ojca - wyznał uczestnik "The Voice Senior". Tęskniłem za mamą, która mnie wychowała. Uciekłem z Warszawy. Jechałem w pociągu na gapę, aż znalazłem się w Legnicy. Doszło do rozprawy sądowej, w wyniku której biologiczna mama została pozbawiona praw rodzicielskich. To nie była rodzina patologiczna, nie było pijaństwa. Nie było tylko miłości.

W programie pan Jerzy Zwierzyński mógł liczyć na wsparcie siostry, której nie widział przed 50 lat! Okazuje się, że córka uczestnika muzycznego talent-show pomogła odnaleźć mu rodzoną siostrę.

Zobaczcie poruszający fragment nowego odcinka "The Voice Senior"!

Zobacz także: Andrzej Piaseczny zniknie z "The Voice Senior"? Jest komentarz jurora! Co powiedział o kontrowersyjnych nagraniach z urodzin? 

Jerzy Zwierzyński w The Voice Senior zaśpiewał "Umówiłem się z nią na dziewiątą".

Jerzy Zwierzyński, uczestnik The Voice Senior w błękitnej marynarce
Natasza Młudzik / TVP
 

Andrzej Pawłowski w The Voice Senior
mat. prasowe
TV-Show
Kayah śpiewała jego piosenkę, wystąpił w "The Voice of Poland", a teraz pojawił się w "The Voice Senior"! Zobaczcie fragment show
Już dziś wieczorem, w sobotę 16 stycznia, Telewizyjna Dwójka wyemituje najnowszy odcinek "The Voice Senior".

Już dziś wieczorem, w sobotę 16 stycznia, Telewizyjna Dwójka wyemituje najnowszy odcinek "The Voice Senior". Jak już wiemy, w premierowej odsłonie muzycznego takent show dla osób w wieku 60+ pojawi się m.in. babcia Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Teraz okazuje się, że w programie pojawi się również uczestnik, który w przeszłości wystąpił w "The Voice od Poland"! Andrzej Pawłowski wziął udział w 10. edycji show i zaśpiewał wówczas "Nie płacz kiedy odjadę" Teraz pan Andrzej spróbuje swoich sił również na scenie "The Voice Senior"!  Co ciekawe Andrzej Pawłowski wydał aż 14 albumów z romską muzyką i napisał tekst do piosenki ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Bandyta". „Mro Iło” zaśpiewała wówczas Kayah, Katarzyna Jamróz i córka pana Andrzeja, Daria Pawłowska.  Zobaczcie przypomnienie występu Andrzeja Pawłowskiego w "The Voice od Poland" i fragment nowego odcinka z "The Voice Senior"! Zobacz także:   W "The Voice" zabraknie Michała Szapaka i Andrzeja Piasecznego?! Jest komentarz TVP Andrzej Pawłowski wystąpił w programie "The Voice Senior".

Babcia Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w "The Voice Senior"
Instagram
TV-Show
Babcia Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zachwyciła jurorów "The Voice Senior"? Zobaczymy ją w kolejnym etapie?
Babcia Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zachwyciła jurorów "The Voice Senior"? Zobaczymy ją w kolejnym etapie?

Babcia Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wystąpiła w "The Voice Senior"! 82-letnia pani Czesława przed kamerami zdradziła, że do programu zgłosił ją jej ukochany wnuczek. Na scenie babcia byłego uczestnika hitu TVN7 zaśpiewała "Ej, przeleciał ptaszek"  z repertuaru Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "Mazowsze". Czy jurorzy odwrócili swoje fotele?  Anita i Adrian wspierali swoją babcię w show TVP Zaledwie kilka tygodni temu ruszyła najnowsza, druga edyaja "The Voice Senior". W programie występują seniorzy w wieku 60+. W premierowej odsłonie show swoje umiejętności wokalne zaprezentowała m.in. babcia Adriana, którego z pewnością doskonale znacie z hitu TVN7 "Ślub od pierwszego wejrzenia".  Kiedy pani Czesława pojawiła się na scenie, jej bliscy nie potrafili ukryć wzruszenia. Anita, żona Adriana, płakała za kulisami programu "The Voice Senior". Niestety, występ uczestniczki nie zachwycił jurorów i żaden fotel się nie obrócił.  Pani Czesławo przyjście do tego programu jest przejawem odwagi, my bardzo się cieszymy, że mamy takie osoby, które reprezentują zupełnie różny repertuar, może on nas troszeczkę onieśmielił, ale gdybym mógł mieć do pani taką prośbę to proszę nie zapominać o nas i przyjść do nas raz jeszcze- mówił po występie Andrzej Piaseczny. Podczas emisji programu Anita ze "Ślubu od pierwszegi wejrzenia" pokazała, jak całą rodziną oglądali show TVP2 z udziałem babci. Co więcej, Anita zdradziła, że za rok pojadą na kolejny casting  panią Czesławą! Zobaczcie fragment programu z udziałem pani Czesławy! Zobacz także:   Andrzej Piaseczny zniknie z "The Voice Senior"? Jest komentarz jurora! Co powiedział o kontrowersyjnych nagraniach z urodzin?...

Andrzej Piaseczny w "The Voice"
East News
TV-Show
Niewyobrażalne rzeczy w „The Voice Senior”. Po Andrzeju Piasecznym nikt się tego nie spodziewał
Nikt nie spodziewał się, że w programie dojdzie do takich scen. Co wydarzyło się w premierowym odcinku "The Voice Senior"?

Już dziś o godzinie 21:00 widzowie zobaczą pierwszy odcinek drugiej edycji muzycznego talent show " The Voice Senior ". Jak się okazuje, wszyscy, którzy zasiądą przed telewizorami, będą świadkami nietypowych wydarzeń, na których widok ciężko będzie pohamować łzy. Co takiego zobaczymy w premierowym odcinku? Pora przygotować się na ogrom emocji, które zapewni nam nie tylko jeden z uczestników, ale i Andrzej Piaseczny . Czegoś takie po jurorze się nie spodziewaliśmy. Zobacz także:   Nie żyje Kazimierz Kiljan z "The Voice Senior". Piękne pożegnanie artysty "The Voice Senior": łzy wzruszeń i ogromne emocje. Co zrobił Andrzej Piaseczny? W premierowym odcinku drugiej edycji "The Voice Senior" będą towarzyszyć nam nie tylko muzyczne emocje. Jak mogliśmy dowiedzieć się z krótkiej zapowiedzi, która pojawiła się w mediach społecznościowych programu, kiedy na scenie pojawi się 67-letni Jan Adamiak dojdzie do niebywałych rzeczy, ponieważ uczestnik zdecyduje się poprosić swoją ukochaną o rękę, oczywiście przed kamerami! Reakcja Andrzeja Piasecznego była nie do przewidzenia. Schodząc ze sceny, podszedłem do niej. Zrobiła taką minę, takie oczy... Urzekła mnie. Objąłem ją, pocałowałem w policzek i tak się zaczęło - opowiadał pan Jan wspominając początki swojej znajomości z narzeczoną - Mój skarbulek, moja Wandziulka jest super kobietą. Potrafi doradzić, pomoże, przytuli... Myślę, że w tym wieku to jest bardzo ważne - dodał. Kiedy pani Wanda pojawiła się na scenie i na oczach jurorów oraz publiczności odpowiedziała " Tak kochanie" na to jedno z najważniejszych w życiu pytań, z jurorskiego fotela natychmiast poderwał się Andrzej Piaseczny, który podszedł do zakochanych wręczając 67-letniemu uczestnikowi swój pierścionek!...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner