Party Stories
Dorota Wellman odchodzi z Dzień Dobry TVN
TV-Show

Dorota Wellman zniknie z "Dzień dobry TVN"?! Co się stało?!

Gwiazda ma problemy ze zdrowiem?

Dorota Wellman zniknie z "Dzień dobry TVN"?! Dziennikarka ma mieć poważne problemy ze zdrowiem, donosi "Fakt". Gwiazda podobno zmaga się z nawracającą kontuzją barku, która odnowiła się po latach. Do tej pory miały pomagać środku farmakologiczne, lecz sytuacja stała się na tyle poważna, że niezbędna jest operacja. Oznacza to, że Dorota Wellman na jakiś czas będzie musiała zrobić sobie przerwę w pracy. Kiedy to nastąpi?

 

Zobacz też: To Dorota Wellman czy jej sobowtór?! Największa sensacja ramówki TVN

 

Tego jeszcze w historii "Dzień dobry TVN" nie było! Zobacz, co zdradziła nam Dorota Wellman

Dorota Wellman przejdzie operację barku?

 

Dorota Wellman ma przejść operację barku już pod koniec lutego, czytamy w "Fakcie". Zabieg, nazywam artroskopią, jest niezbędny, by pomóc dziennikarce pozbyć się bólu i innych dolegliwości, związanych z kontuzją. Po operacji zapewne gwiazdę czeka rehabilitacja. Ile jest prawdy w doniesieniach tabloidu? Dziś (w czwartek), Dorota Wellman prowadzi "Dzień dobry TVN" w towarzystwie Marcina Prokopa. Czy to jej ostatni występ w programie przed przerwą? I kiedy ulubienica widzów wróci na wizję? Będziemy Was informować na bieżąco.

 

AKTUALIZACJA:

 

Dorota Wellman nie znika z Dzień Dobry TVN! 

 

Zobacz także: Czy Dorota Wellman zniknie z "Dzień dobry TVN"? Mamy komentarz!

 

Polecamy: Ćwiczenia na ławeczce prostej na klatkę, triceps i barki

 

Dorotę Wellman czeka operacja barku? 

Dorota Wellman na Balu Dobroczynności
ONS

Dziennikarka jest jedną z ulubionych prowadzących "Dzień dobry TVN".

Dorota Wellman

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazda Agenta zastąpiła Dorotę Wellman w reklamie
ONS
Newsy
Gwiazda "Agenta" zastąpiła Dorotę Wellman w reklamie popularnego sklepu! ZDJĘCIA
Dorota Wellman
ONS
TV-Show
Dorota Wellman już po operacji barku! Wiemy, jak się czuje i kiedy wraca do "Dzień dobry TVN"

Dorota Wellman przeszła operację barku. Prezenterka "Dzień dobry TVN" zmagała się z nawracającą kontuzją barku, która powodowała uciążliwy ból. Dolegliwości były następstwem źle wykonanego ćwiczenia na siłowni. A ponieważ chodziło o prawą rękę, Dorota Wellman postanowiła poddać się operacji. Jak informuje "Fakt", gwiazda jest już po zabiegu. Wypoczywa i powoli wraca do zdrowia.   Zobacz też:  Dorota Wellman potwierdziła plotki o planowanej operacji! "Nie chcę być kaleką". Jednak zniknie z DDTVN?   Dorota Wellman przeszła operację barku. Kiedy wraca do DDTVN? Dziennikarka zdradziła, że jej uraz był bardzo poważny, a operacja - konieczna.  Mam nadzieję, że przywróci mi sprawność, którą straciłam z powodu źle wykonanego ćwiczenia na siłowni. Niestety wystarczyła chwila i wrócił stary uraz. Trzeba go zoperować, bo inaczej będę osobą mniej sprawną, szczególnie, że uraz dotyczy prawej ręki, a nie chcę być kaleką  - przyznała Dorota Wellman.  Na szczęście tydzień po zabiegu będę już w pracy. Za to rehabilitacja zajmie mi sporo czasu - mówiła w wywiadzie dla "Faktu". Obecnie Dorota Wellman jest już domu, pod opieką swojego męża i syna, którzy dbają, by szybko wróciła do zdrowia. Gwiazda czuje się dobrze, dlatego nie zdecydowała się na długie zwolnienie lekarskie. Już w poniedziałek poprowadzi "Dzień dobry TVN". Teraz dziennikarkę czeka długa rehabilitacja. Trzymamy kciuki za pełny powrót do zdrowia!   Polecamy:  5 ćwiczeń na barki – bez dodatkowego sprzętu!   Dorota Wellman jest już operacji barku. Powoli dochodzi do zdrowia. Już w poniedziałek ponownie poprowadzi "Dzień dobry TVN".

Dorota Wellman i Marcin Prokop w Dzień dobry TVN
Eastnews
TV-Show
Dorota Wellman potwierdziła plotki o planowanej operacji! "Nie chcę być kaleką". Jednak zniknie z DDTVN?

Dorota Wellman po raz pierwszy skomentowała plotki o swoim stanie zdrowia. Kilka dni temu jeden z tabloidów poinformował, że prowadząca Dzień Dobry TVN zmaga się z nawracającą kontuzją barku, która odnowiła się po latach. Fakt donosił wówczas, że Dorota Wellman już pod koniec lutego musi przejść operację i z pewnością na jakiś czas będzie musiała zniknąć z telewizji. Teraz doniesienia o swoim stanie zdrowia postanowiła skomentować sama Dorota Wellman. Zobacz:  Dorota Wellman zniknie z "Dzień dobry TVN"?! Co się stało?!   Dorota Wellman przejdzie operację barku Gwiazda TVN w rozmowie z Faktem przyznała, że od jakiegoś czasu zmaga się z uciążliwym bólem. Teraz Dorota Wellman musi przejść operację, po której podda się rehabilitacji. Czy dziennikarka rzeczywiście zniknie z DDTVN? Co powiedziała o planowanej operacji? Mam nadzieję, że przywróci mi sprawność, którą straciłam z powodu źle wykonanego ćwiczenia na siłowni. Niestety wystarczyła chwila i wrócił stary uraz. Trzeba go zoperować, bo inaczej będę osobą mniej sprawną, szczególnie, że uraz dotyczy prawej ręki, a nie chcę być kaleką  - przyznała Dorota Wellman. Na szczęście tydzień po zabiegu będę już w pracy. Za to rehabilitacja zajmie mi sporo czasu.  Życzymy więc dużo zdrowia i trzymamy kciuki za Dorotę Wellman!   Zobacz także:  Ból kręgosłupa szyjnego można pokonać bez operacji   Dorota Wellman potwierdziła plotki o planowanej operacji. Tydzień po zabiegu dziennikarka planuje powrót do pracy.    

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner