Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Waldemar o Iwonie i Gerardzie z Sanatorium miłości
TV-Show

"Sanatorium miłości": Dlaczego Waldemar nie starał się o względy Iwony? "Pod koniec zaczęło mi być ciężko"

"Sanatorium miłości": Dlaczego Waldemar nie starał się o względy Iwony? "Pod koniec zaczęło mi być ciężko"

Kolejne odcinki "Sanatorium miłości" przynoszą coraz więcej emocji, zwłaszcza związanych z wątkiem Iwony oraz jej trzech adoratorów. Obecnie największe szanse u najmłodszej uczestniczki show ma Gerard, z którym spędza najwięcej czasu. Jednak o jej względy starali się również Wojtek i Waldemar. Dlaczego ten drugi odpuścił? Czy znalazł miłość po programie? Zobaczcie, co zdradził w wywiadzie dla "TeleTygodnia"!

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Waldemar gorzko o "Sanatorium miłości"!

W rozmowie z gazetą Waldemar opowiedział o kulisach programu. Jak przyznał, pod koniec kręcenia show miał już trochę dość:

Było fajnie, ale pod koniec zaczęło mi już być ciężko. Chyba za długo przebywałem w jednym środowisku - powiedział szczerze Waldemar Elbanowski. 

W "TeleTygodniu" zdradził również, dlaczego nie zabiegał bardziej o Iwonę:

Na Iwonkę rzeczywiście zwróciłem uwagę od początku. Przestałem o nią zabiegać ku zadowoleniu mojego kolegi Gerarda. [...] Liczyłem, że w Ustroniu poznam kogoś fajnego. Ale zabrakło chemii - zdradził uczestnik show.

Czy dobrze zrobił, odpuszczając sobie walkę o Iwonę? Jak sądzicie?

Waldemar i Wojtek z
East News

W nowym odcinku show zobaczymy romantyczną randkę Gerarda i Iwony. Mężczyzna bardzo zabiega o jej uczucie, ale Iwona jest ostrożna. Wydaje się jednak, że ta para naprawdę ma się ku sobie. Czy to miłość? Przekonamy się wkrótce!

Iwona i Gerard z
East News

 

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka
Newsy
Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"
Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Cezary Mocek był bardzo lubianym uczestnikiem pierwszej edycji " Sanatorium Miłości" . Dziś mija pierwsza rocznica jego śmierci. Uczestnik przez długi czas zmagał się z problemami ze zdrowiem. Na chwilę przed śmiercią trafił do szpitala z objawami zapalenia płuc. Zmarł 19 lutego 2019 roku.  W jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że udział w programie "Sanatorium Miłości" był jedną z najważniejszych decyzji jego życia:  W poszukiwaniu wielkiej miłości zrobiłem krok do przodu. Bać się miłości to tak, jakby bać się życia... - wyznał w wywiadzie dla Rewii. Marta Manowska wciąż ciepło wspomina Cezarego Mocka. Władysław, uczestnik drugiego sezonu, był jego bliskim sąsiadem. W nadchodzących odcinkach drugiego sezonu także nie zabranie akcentów wspominających Cezarego. Posłuchajcie,  jak jego pamięć uczcili uczestnicy pierwszej edycji "Sanatorium Miłości", a czego nie pokazano na wizji. Nie obyło się bez wzruszeń. Program wytworzył pomiędzy uczestnikami naprawdę silne i piękne więzi.  Zobacz także:  Nie żyje Cezary Mocek z "Sanatorium miłości". Przyjaciele pożegnali go poruszającym wpisem Marta Manowska we wzruszającym wspomnieniu Cezarego Mocka, uczestnika "Sanatorium Miłości" Cezary Mocek zmarł 19 lutego 2018 roku.   

Iwona i Gerard z "Sanatorium Miłości" na premierze filmu "Zenek"
East News
Newsy
Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" jednak są parą? Jest komentarz uczestniczki show TVP! 
Iwona z "Sanatorium miłości" znalazła swoje szczęście u boku kolegi z programu?

Iwona z "Sanatorium miłości" znalazła swoje szczęście u boku kolegi z programu? Wielki finał drugiej edycji programu o poszukujących miłości seniorach już za nami. W ostatnim odcinku show swój związek potwierdzili Stenia i Władek, ale wszyscy fani "Sanatorium miłości" z pewnością wciąż zastanawiają się czy również Iwona i Gerard dali sobie szansę. Czy Iwona spotyka się z Gerardem? Uczestniczka drugiej edycji programu uchyliła rąbka tajemnicy! Iwona szczerze o swojej relacji z Gerardem Iwona to zdecydowanie jedna z najsympatyczniejszych i najbardziej rozchwytywanych uczestniczek drugiej edycji "Sanatorium miłości". O jej względy walczyli: Gerard, Wojtek i Waldemar. Pod koniec programu można było zauważyć, że Iwona najbardziej zbliżyła się do Gerarda. Ale czy po zakończeniu show uczestnicy show TVP wciąż się spotykają? Dali sobie szansę? Zaprzyjaźniłam się właściwie z całą grupą, a przyjaźń to więcej niż koleżeństwo. Dzwonimy do siebie, odwiedzamy się. Świetną relację mam z Halinką. A jeśli chodzi o relacje damsko-męskie, Gerard stoi w czołówce panów, którzy zwrócili moją uwagę pod każdym względem. Przyjaźnimy się, bywamy razem w różnych miejscach chociażby w związku z promocją programu. Na ten moment nie mogę powiedzieć więcej - Iwona zdradziła w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim".  Jak widać, Iwona wciąż jest bardzo tajemnicza! A czy po zakończeniu programu planuje związać swoją przyszłość z show-biznesem? Małymi kroczkami wkraczam w świat tajników telewizji. Wzięłam udział w programie „Jaka to melodia?” (emisja w kwietniu), zaproszono mnie to udziału w jednym z „Wielkich testów” TVP. Trzykrotnie odwiedziłam telewizję śniadaniową - dzienniklodzki.pl cytuje Iwonę z "Sanatorium...

Iwona i Gerard z "Sanatorium Miłości" na premierze filmu "Zenek"
East News
Newsy
Gerard z "Sanatorium miłości" oświadczy się Iwonie!? "Padnie na kolana i poprosi o rękę"
Iwona i Gerard z "Sanatorim miłości" snują już wspólne, poważne plany?

Czy Iwonę i Gerarda z "Sanatorium miłości" połączyła prawdziwa miłość? Wszystko wskazuje na to, że tak! Jak dowiedział się tygodnik "Na żywo", para ma się ku sobie i pojawiły się już nawet pierwsze spekulacje na temat... zaręczyn! Co więcej ta wspaniała dwójka seniorów podobno pomieszkuje już u siebie. Co jeszcze wiadomo na temat ich relacji?  Zobacz także:  Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" są parą? Jest komentarz uczestniczki show TVP!  Iwona i Gerard już wkrótce się zaręczą? Iwona i Gerard zyskali ogromną sympatię widzów w programie "Sanatorium miłości". Wielu bacznych obserwatorów już dawno zauważyło, że ta dwójka jest dla siebie stworzona. Chociaż w dalszym ciągu nie ma oficjalnego potwierdzenia, że seniorzy są ze sobą w związku, to według informacji uzyskanych przez tygodnik "Na żywo", relacja Iwony i Gerarda jest już naprawdę bardzo bliska! Podobno co chwila u siebie pomieszkują. Pasują do siebie i dobrze się razem czują. Gerard pomieszkuje u Iwony w Radomsku albo ona zatrzymuje się w jego domu w Zabrzu - zdradził tygodnikowi "Na Żywo" jeden z uczestników "Sanatorium miłości" Gerard w lipcu będzie obchodził swoje 80. urodziny. Podobno z tej okazji chce zorganizować wielką imprezę urodzinową na zamku w Niepołomicach. Na przyjęciu ma być ponad stu gości i na pewno nie zabraknie na nim także pięknej Iwony. Jak wyjawił tygodnikowi "Na żywo" Władysław Balicki, uczestnik "Sanatorium miłości", najprawdopodobniej wtedy Gerard... oświadczy się swojej ukochanej! Gerard pewnie padnie na kolana i poprosi Iwonę o rękę. A może od razu będzi ślub. Chętnie się z nimi pobawię i też przyjdę z partnerką - czytamy w tygodniku. Myślicie, że...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner