Dawid Woliński o sukcesie kolekcji dla dzieci
East News

Dawid Woliński w Dzień Dobry TVN o nowej kolekcji: "Coś niesamowitego, wszyscy się na to rzucili"

Dawid Woliński o sukcesie kolekcji dla dzieci
East News

Dawid Woliński zaledwie kilka dni temu pochwalił się swoją nową firmą. Projektant stworzył markę Maki Mon Ami w której znalazły się akcesoria dla dzieci. W kolekcji Dawida Wolińskiego pojawiły się m.in. poduszki i kocyki.

Okazuje się, że produkty stworzone przez jednego z ulubionych projektantów gwiazd stały się prawdziwym hitem. W dzisiejszym programie Dzień Dobry TVN Woliński pochwalił się swoim sukcesem.

- Chciałem pokazać, że rzeczy od projektanta nie muszą być tylko super drogie i super ekskluzywne, ale mogą być fajnej jakości. Marka Maki Mon Ami jest moim oczkiem w głowie. Ja bardzo lubię detale, bardzo lubię dobrą jakość i nie pozwoliłem, żeby cokolwiek odstawało od moich standardów. Jest to niesamowite, bo w ciągu kilku dni od premiery zostało nam z ponad 2 tysięcy rzeczy kilkadziesiąt. Coś niesamowitego, wszyscy się na to rzucili. Dostaje miłe listy z podziękowaniami, że wreszcie rzeczy które są fajne, robią fajną atmosferę w pokoju dziecka a jednocześnie nie są drogie.

Nowa firma Dawida Wolińskiego powstała we współpracy z jego wieloletnią przyjaciółką, Magdą Janowską. Okazuje się również, że każde ze zwierząt, których nadruki pojawiły się w kolekcji inspirowane są dziećmi wspólniczki projektanta, ale i samym projektantem. Wszystkie zwierzęta moją swoje imiona. Wśród tych inspiracji zabrakło jednak córki Dawida. Dlaczego?

- Mamy tutaj sowę Polę, lemura Leona, misia Dawida i lamę Milę. Moja córka już jest pełnoletnia i myślę, że miałaby duże poczucie obciachu gdyby się znalazła w postaci sowy - pomyślałaby, że "może jestem gruba". Lamy - chuda, misiek no nie tato dzięki.

Gratulujemy sukcesu!

 

Zobacz również: Gwiazdy na premierze u Dawida Wolińskiego. Czym zaskoczył projektant?

Dawid Woliński na prezentacji kolekcji dla dzieci

Dawid Woliński

Marcelina Zawadzka na prezentacji kolekcji Dawida Wolińskiego

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51