TV-Show

"Dance, Dance, Dance": Tomasz Kammel o konflikcie Anny Muchy i Idy Nowakowskiej

Tomasz Kammel skomentował rzekomy konflikt pomiędzy Anną Muchą a Idą Nowakowską na planie "Dance, Dance, Dance"

W "Dance, Dance, Dance" wciąż iskrzy na linii Anna Mucha i Ida Nowakowska. Nowa jurorka postanowiła bowiem być bardzo surowa wobec uczestników. Z jej opiniami nie zawsze zgadza się Ida Nowakowska. Jak ich relacje ocenia Tomasz Kammel? Czy prowadzący "Dance, Dance, Dance" stanął po czyjejś stronie? Zobaczcie, co zdradził przed kamerami Party.pl!

Która z jurorek jest waszą ulubioną?

Ida Nowakowska i Anna Mucha w
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Zobacz także: Anna Mucha zaskoczyła swoim wyznaniem w "Dance, Dance, Dance"! "Jestem w tobie zauroczona!"

Prezmysław Cypryański i Rafał Mroczek w Dance Dance Dance
Jan Bogacz /TVP
Newsy
Znów gorące dyskusje w "Dance Dance Dance"! "Nie bądź taki ha ha hi hu?"
Już w najbliższą sobotę 21 marca o godzinie 20:00 Telewizyjna Dwójka wyemituje nowy odcinek "Dance Dance Dance".

Już w najbliższą sobotę 21 marca o godzinie 20 Telewizyjna Dwójka wyemituje nowy odcinek "Dance Dance Dance"! W związku z epidemią koronawirusa i zawieszeniem nagrań nowych odcinków widzowie zobaczą jedynie piewszą część show - występy duetów. Nowy układ taneczny zaprezentują m.in. Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański, który po występie wda się w gorącą dyskusję z jury programu!  Jak dostajemy informację od was, że mamy się bardziej bawić to następny kawałek jednak wymaga tajemniczości. Potem mamy tajemniczy to słyszymy „za mało się bawiliście”. I to się nam nie zgrywa czasami - skomentował wypowiedzi jury Przemysław Cypryański.    Oczekujemy od was byście byli trochę dzicy. Raz tajemniczy raz bardziej szaleni - próbowała wyjaśnić Ida Nowakowska.    Podzielimy się - jeden będzie szalony drugi tajemniczy - kontynuował Cypryański, co ewidentnie nie spodobało się Idzie Nowakowskiej.     Przemek to taki fafarafa. Ty dobrze wiesz o co chodzi... - skwitowała jurorka. Zobaczcie fragment nowego odcinka "Dance Dance Dance"!  Zobacz także:   Druga edycja "Dance Dance Dance" z udziałem Anny Muchy jest hitem TVP? Są wyniki oglądalności! Jak jury oceni występ aktorów?

Anna Mucha
Instagram
Newsy
Co z "Dance Dance Dance"? Anna Mucha zdradza nam, czy program wróci na antenę!
Nagrania do „Dance Dance Dance” zostały zawieszone! Anna Mucha zdardza, czy program wróci na antenę.

Przez epidemię koronawirusa stacje telewizyjne zawiesiły nagrania seriali i programów. Niestety, zdjęcia do tanecznego show „Dance Dance Dance” również zostały przerwane. W najnowszy, "Party" najbardziej kontrowersyjna jurorka show, Anna Mucha , zdradza, czy program wróci na antenę? Co powiedziała o przerwaniu nagrań? To najmądrzejsza i najlepsza decyzja, jaką można było podjąć – komentuje decyzję TVP Anna Mucha. Fani programu mogą się tym na razie nie martwić, bo TVP będzie emitować nagrane wcześniej odcinki aż do11 kwietnia. Do tej pory program składał się z dwóch części. Teraz tańce w parze i solówki są pokazywane jako odrębne odcinki. Dlaczego? To rozwiązanie pozwoli nie tylko zbudować napięcie. Nasi uczestnicy będą mieli także czas, by się zregenerować, odpocząć i zachować zdrowie – dodaje. Czy jest szansa, że po tym czasie nagrania show ruszą ponowanie? Wszyscy mamy nadzieję,  że w kwietniu spotkamy się na planie – mówi z nadzieją Mucha. Więcej o programie "Dance Dance Dance" przeczytasz w nowym "Party". Anna Mucha ma nadzieję, że nagrania nowych odcinków "Dance Dance Dance" ruszą w kwietniu.    

Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP
Newsy
Druga edycja "Dance Dance Dance" z udziałem Anny Muchy jest hitem TVP? Są wyniki oglądalności! 
Ile osób ogląda najnowszą odsłonę tanecznego show TVP?

Ile osób ogląda najnowszą odsłonę tanecznego show TVP? Czy druga edycja "Dance Dance Dance" jest hitem wiosennej ramówki stacji? Wyniki są jednocznaczne! 29 marca na antenie Telewizyjnej Dwójki ruszyły nowe odcinki tanecznego programu z udziałem gwiazd. Tym razem w show występują m.in. Rafał Mroczek i Przemek Cypryański, Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka czy Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem.  W drugiej edycji uczestników show oceniają: Ida Nowakowska, Robert Kupisz oraz Anna Mucha, która zastąpiła Ewę Chodakowską. Od premiery "Dance Dance Dance 2" minęły już trzy tygodnie, ale czy show przyciąga miliony widzów przed telewizory? Oglądalność drugiej edycji "Dance Dance Dance" Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl drugą edycję "Dance Dance Dance" ogląda średnio 1,60 mln widzów! I chociaż względem pierwszej edycji program stracił 390 tys., to w czasie nadawania "DDD" Telewizyjna Dwójka jest liderem na rynku telewizyjnym! Do tej pory najwięcej osób obejrzało pierwszy odcinek show wyemitowany 29 marca - program wybrało wówczas 1,73 mln widzów.  Wy również oglądacie najnowszą edycję "Dance Dance Dance"? Podoba się Wam druga edycja show? Fanom programu przypominamy, że ze względu na epidemię koronawirusa producenci wstrzymali nagrania nowych odcinków- nie oznacza to jednak, że show zniknie z anteny! TVP w oficjalnym komunikacie informuje, że nagrane wcześniej odcinki zostaną wyemitowane w najbliższych tygodniach. 21.03.2020, godzina 20:00 - emisja Duetów z czwartego odcinka  28.03.2020, godzina 20:00 - emisja Solówek z czwartego odcinka  04.04.2020, godzina 20:00 - emisja Duetów z piątego odcinka  11.04.2020, godzina 20:00 - emisja Solówek z piątego odcinka...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner