TYLKO U NAS

„Czy ja z Wojtkiem mam romans?” Dominika Tajner-Wiśniewska odpowiada nam na najgorętsze pytanie tygodnia!

„Czy ja z Wojtkiem mam romans?” Dominika Tajner-Wiśniewska odpowiada nam na najgorętsze pytanie tygodnia!

Dominika Tajner-Wiśniewska ma za sobą ciężkie dni! Zaraz po tym jak odpadła z „Tańca z gwiazdami” dowiedziała się o tym, że jej mąż składa pozew rozwodowy. Sytuacja bardzo ją zaskoczyła i zabolała. Media zaczęła kojarzyć nagłe rozstanie pary z Wojtkiem Jeschke, czyli tanecznym partnerem Dominiki. Czy rzeczywiście Michał był zazdrosny o tancerza?

Podczas ostatniego odcinka „Tańca z gwiazdami” zapytaliśmy Dominikę wprost o plotki. A ta nam odpowiedziała, bardzo zdecydowanie. Zobaczcie sami, co wyznała przed kamerą Party.pl.

Zobacz także: Dominika Tajner i Michał Wiśniewski już wiedzą, co zrobią ze swoimi tatuażami po rozwodzie!

Dominika i Wojtek Jeschke oglądali ostatni odcinek "Tańca z gwiazdami" z miejsc dla publiczności. Odpadła tydzień wcześniej.

Dominika Tajner-Wiśniewska w Tańcu z gwiazdami
East News

Kilka dni temu Michał Wiśniewski zdecydował się na rozwód z Dominiką.

Ślub Dominiki Tajner Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego
EastNews

Dominika Tajner rozwodzi się z Michałem Wiśniewski przez jej udział w "Tańcu z Gwiazdami"?
ONS
Newsy
Dopiero teraz Wiśniewski może mieć powody do zazdrości? Posłuchajcie, co powiedziała Dominika Tajner o Wojtku Jeschke
Dopiero teraz Wiśniewski może mieć powody do zazdrości? Posłuchajcie, co powiedziała Dominika Tajner o Wojtku Jeschke

Tego nie spodziewał się chyba nikt! Michał Wiśniewski chce zakończyć swoje małżeństwo z Dominiką Tajner. O tym, że wokalista "Ich Troje" złożył wniosek o rozwód poinformowała sama Dominika, która w rozmowie z mediami nie ukrywa, że bardzo cierpi i nie wie, dlaczego jej mąż podjął taką decyzję. Teraz pojawiają się pytania, czy Michał rozstaje się z żoną przez jej udział w "Tańcu z Gwiazdami"? Ostatnio "Fakt" informował, że muzyk nie jest zachwycony występami Dominiki w show Polsatu.  Gdy Michał widział, jak Wojtek obłapiał Dominikę na treningach, dostawał ataków furii. Był zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości - pisał dziennik. Michał Wiśniewski miał być zazdrosny o tanecznego partnera swojej żony, Wojciecha Jeschke, jednak  wszystko wskazuje na to, że dopiero teraz muzyk może mieć prawdziwe powody do zazdrości... Dominika i Wojtek odpadli w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami", ale w rozmowie z nami przyznali, że nie chcą kończyć wspólnej przygody z tańcem!  Posłuchajcie, co przed naszą kamerą powiedziała Dominika Tajner-Wiśniewska! Zobacz także:   Michał Wiśniewski rozwodzi się już czwarty raz! Poznaj wszystkie jego historie miłosne Dominika Tajner-Wiśniewska poinformowała ostatnio, że jej mąż złożył wniosek rozwodowy.

Justyna Żyła
Instagram
Newsy
Justyna Żyła doradza Dominice Tajner w sprawie rozwodu z Michałem Wiśniewskim! Jej słowa was zaskoczą
Justyna Żyła doradza Dominice Tajner w sprawie rozwodu z Michałem Wiśniewskim! Jej słowa was zaskoczą

Zaledwie kilka dni temu na jaw wyszło, że czwarte małżeństwo Michała Wiśniewskiego niedługo przejdzie do historii. Muzyk niespodziewanie złożył pozew rozwodowy, zaskakując tym nie tylko swoich fanów, ale nawet swoją żonę Dominikę Tajner!  Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Trudno mi rozmawiać, bo ta sytuacja mnie przerasta - mówiła Dominika Tajner w rozmowie z dziennikarką magazynu "Party". Sam Michał Wiśniewski do tej pory nie skomentował sprawy. Dlaczego jednak zdecydował się na ten krok? Media zwróciły uwagę, że muzyk nie był zadowolony z udziału Dominiki w "Tańcu z Gwiazdami".  Teraz Dominika Tajner może liczyć na wsparcie byłych żon Michała, jak również koleżanki z show - Justyny Żyły. Justyna Żyła doradza Dominice Tajner w sprawie rozwodu Justyna Żyła doskonale wie, co przechodzi Dominika Tajner, bo sama jeszcze kilka miesięcy temu była w podobnej sytuacji. Po latach zakończyło się jej małżeństwo z Piotrem Żyłą, co Justyna bardzo źle zniosła. Była żona skoczka nie radziła sobie z sytuacją i często pozwalała sobie na emocjonalne wpisy na Instagramie. Teraz radzi więc Dominice Tajner, by nie czytała w mediach informacji na swój temat. Starałam się nie czytać tego, co piszą media, starałam się robić swoje. Wiadomo, że to nie było łatwe, ale jakoś udało mi się wyjść z tego wszystkiego - powiedziała Justyna Żyła w rozmowie z Pikio.  Justyna Żyła zapewniła także, że Dominika może na nią liczyć.  Nie chciałabym się na ten temat wypowiadać, bo to są sprawy prywatne Dominiki. Będę ją wspierać w tych trudnych chwilach. Może na mnie liczyć - dodała. Myślicie, że  wspólne doświadczenia zbliżą obie uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" do siebie i Justyna Żyła oraz Dominika Tajner zaprzyjaźnią się ze sobą?    Dominika i Michał znają się już 9 lat...

Dominika Tajner-Wiśniewski i Michał Wiśniewski w "The Story of my life"
Instagram Historia naszego życia
Newsy
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski mieli kryzys od kilku miesięcy? Zobacz, co mówili w "The Story of my life"
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski mieli kryzys od kilku miesięcy? Zobacz, co mówili w "The Story of my life"

Związek Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego przechodził kryzys już od kilku miesięcy? Zaledwie wczoraj zrozpaczona żona muzyka przyznała, że jej mąż złożył wniosek o rozwód. Dominika Tajner-Wiśniewska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że nie wie, dlaczego Michał podjął decyzję o rozstaniu. Czwarta żona wokalisty "Ich Troje" nie wyklucza, że muzyk złożył wniosek o rozwód już kilka miesięcy temu!  Teraz wszyscy z pewnością zastanawiają się, dlaczego Michał Wiśniewski zdecydował się na rozstanie. Czy to przez udział Dominiki w "Tańcu z Gwiazdami"? A może problemy w małżeństwie Dominiki i Michała pojawiły się już wcześniej? W listopadzie 2018 roku para wystąpiła razem w programie "The Story of my life" i już wtedy Michał Wiśniewski zaskakiwał swoimi komentarzami. Zobaczcie, co mówił o związku z Dominiką Tajner! Zobacz także:  Michał Wiśniewski rozwodzi się już czwarty raz! Poznaj wszystkie jego historie miłosne

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner