Maria Romanek, Hubert Urbański Maria Romanek Milionerzy - oglądalność odcinka Pani Maria wygrała milion w "Milionerach" Pani Maria wygrała milion w "Milionerach"
Maria Romanek, Hubert Urbański
Materiały prasowe
Też sporo!
1/5
Maria Romanek, Hubert Urbański
Materiały prasowe

 

"Jaka matka, taka córka" - to przysłowie doskonale sprawdza się w przypadku zwyciężczyni miliona w "Milionerach", Marii Romanek i jej córki Katarzyny. Sympatyczna emerytowana nauczycielka języka polskiego z Bieszczad w zeszłym tygodniu sięgnęła po główną nagrodę w teleturnieju TVN. W czasie drogi po milion wsparcia udzieliła jej córka Kasia, która pomogła przy pytaniu za 125 tysięcy złotych. Okazuje się, że córka Marii Romanek również ma na swoim koncie występ w "Milionerach"! Co więcej, wygrała w programie sporą sumę!

 

Zobacz też: Ile wynosi podatek od wygranej w konkursie lub na loterii?

 

Ile dokładnie? Przeczytaj na kolejnych stronach!

 

Polecamy: Wracają "Milionerzy"! A czy Ty miałbyś szansę na milion, gdyby pytano Cię o gwiazdy? TEST!

2/5
Maria Romanek
Materiały prasowe

 

Katarzyna Romanek, córka Marii Romanek, która również jest nauczycielką języka polskiego, wystąpiła w "Milionerach" w kwietniu 2017 roku, czyli niespełna rok przed spektakularną wygraną swojej mamy. Katarzyna Romanek zatrzymała się z ostatnim kołem ratunkowym przy pytaniu za 250 tysięcy złotych. Skorzystała z możliwości telefonu do przyjaciela, którym okazała się... mama Maria!

Jakie było pytanie, i czy pani Marii pomogła córce udzielić poprawnej odpowiedzi?

3/5
Milionerzy - oglądalność odcinka

 

Pytanie za 250 tysięcy brzmiało:

Władysław Podkowiński zniszczył swój "Szał uniesień". Do dziś na płótnie widać ślady:

A: po kwasie solnym

B: po podpaleniu

C: po uderzeniach krzesłem

D: po cięciach nożem

Maria Romanek nie była pewna odpowiedzi, jednak wskazała odpowiedź D. Czy jej córka Kasia zaryzykowała i sięgnęła po ćwierć miliona złotych?

4/5
Pani Maria wygrała milion w "Milionerach"
x-news

 

Niestety nie! Choć - jak się później okazało - odpowiedź, udzielona przez panią Marię, była poprawna. Katarzyna Romanek zakończyła udział w "Milionerach" z 125 tysiącami złotych. Ale to jeszcze nie wszystko! Okazuje się, że pani Maria sama również wystąpiła w programie wcześniej. Kiedy to było?

5/5
Pani Maria wygrała milion w "Milionerach"
x-news

 

Maria Romanek, zanim wygrała milion, wystąpiła już w programie "Milionerzy" w październiku 2017 roku. Znalazła się wśród 6 osób, które walczyły o miejsce na fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego. Wówczas zabrakło jej szczęścia. Jednak później los się do niej uśmiechnął! Raz jeszcze serdecznie gratulujemy pani Marii!

Więcej na temat Hubert Urbański Milionerzy