Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Co nowego oglądać na Netflix
Mat. prasowe
TV-Show

Co nowego oglądać na Netflix? Premiery tygodnia - filmy i seriale

Co nowego oglądać na Netflix? W tym tygodniu, od 13 do 19 marca, pojawi się wiele wyczekiwanych premier, między innymi "Szkoła dla elity", "Botoks" i "Proceder".

Co nowego oglądać na Netflix? W każdy piątek w serwisie udostępniane są nowe filmy i seriale. Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami, koniecznie sprawdźcie, co pojawi się na platformie od 13 do 19 marca 2020 roku. W tym tygodniu pojawi się wiele wyczekiwanych premier, między innymi "Szkoła dla elity", "Botoks" i "Proceder".

Joanna Kulig zagrała w serialu Netflixa - "The Eddy"! Tylko nam zdradziła, co było najtrudniejsze na planie!

Co nowego oglądać na Netflix? Nowe filmy na Netflixie

"Gokarty" od 13 marca 

Odważny nastolatek odkrywa ekscytujący świat wyścigów gokartami. Walczy o wygraną z pomocą przyjaciół i nieco oschłego trenera, który kiedyś sam się ścigał.

"Zaginione dziewczyny" od 13 marca 

Niezwykła historia oparta na faktach. Zdesperowana kobieta próbuje wyjaśnić sprawę zniknięcia swojej córki. Przez przypadek trafia na serię niewyjaśnionych morderstw.

Co nowego oglądać na Netflix? Nowe seriale na Netflixie

Bloodride
Mat. promocyjne

"Bloodride" - sezon 1. od 13 marca

Norweski horror z elementami tajemnicy i czarnej komedii, charakteryzującej się makabrycznym humorem. Każdy odcinek serialu opowiada inną historię, osadzoną we własnym świecie, w którym dzieją się rzeczy niepojęte rozumem.

"Kingdom" - sezon 2. od 13 marca

Tajemnicza plaga pustoszy królestwo. Następca tronu wyrusza w podróż, która ma ocalić jego ziemię przed brutalnymi zombie.

"Szkoła dla elity" - sezon 3. od 13 marca

To ostatni rok licealistów w szkole Las Encinas. Powrót Polo do szkoły zbudzi wiele emocji - jak uczniowie sobie z tym poradzą?

"The Valhalla Murders" od 13 marca

Detektyw po długim czasie powraca z Oslo do swojego rodzinnego kraju, na Islandię. Tam wraz z miejscową policjantką będzie próbował schwytać seryjnego mordercę.

"Kobiety nocy" od 13 marca 

Żona wschodzącej gwiazdy amsterdamskiej polityki zastaje wciągnięta w mroczny świat narkotyków i nielegalnych interesów. Przeszłość nie daje o sobie znać, a dawne zdarzenie odbiły piętno na jej życiu.

Co nowego oglądać na Netflix? Nowe filmy i seriale na licencji

Botoks, zwiastun serialu

"Puzzle" od 13 marca

Opowieść o Agnes, dla której układanie puzzli z niezwykłym, nieco ekscentrycznym mężczyzną stanie się odskocznią od szarości życia codziennego

"Ósma klasa" od 13 marca

13-letnia Kayla bardzo różni się od swoich rówieśników i nie ma zbyt wielu przyjaciół. Aby odpocząć od problemów, zakłada kanał na YouTubie i prowadzi bloga. Czy uda się jej znaleźć przyjaciół?

"Jurassic World: Upadłe królestwo" od 19 marca

Uśpiony wulkan budzi się do życia i zagraża zwierzętom żyjącym na wyspie. Owen i Claire walczą o ocalenie zagrożonych dinozaurów.

"Botoks" od 19 marca

Film opowiada historię kobiet, które pracują w służbie zdrowia. W swojej pracy spotykają się z wieloma nadużyciami, patologiami i nielegalnymi przedsięwzięciami.

"Proceder" od 19 marca

Historia sławnego polskiego rapera Tomasza Chady, który zginął tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Film pojawi się na Netflixie już 18 marca, dokładnie dwa lata po jego śmierci.

Inne filmy na licencji: 

  • "The Underclass" od 13 marca
  • "Uzależniona" od 15 marca
  • "Faceci z misją" od 17 marca
  • "Ultraviolet" od 17 marca

Zobacz także: Netflix na marzec 2020. Pojawi się film "Kler". Jakie nowości? Co będzie kontynuowane?

Co nowego oglądać na Netflix? Nowości dla dzieci na Netflixie

"Dzieciak rządzi: Znowu w grze" - sezon 3. od 16 marca

Szef Bobas traci świetną pracę w korporacji. Od tego momentu zaczyna karierę wolnego strzelca i organizuje własny zespół. Przed nimi ważna misja, czy uda się im osiągnąć sukces?

"Baranek Shaun: Przygody na farmie" - sezon 1. od 17 marca

Urokliwy baranek Shaun poszukuje na farmie niesamowitych przygód. Zobaczcie jakie przygody spotkają go w najbliższym czasie.

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Botoks - zdjęcia z filmu
TV-Show
Co oglądać na Netflix w marcu 2020? Polskie filmy na Netflixie
Sprawdźcie, co oglądać na Netflix w marcu 2020 roku. Zestawienie polskich filmów na Netflixie, które pojawią się w tym miesiącu - "Botoks", "Kler" i inne. Co warto obejrzeć?

Co oglądać na Netflix w marcu 2020 roku? Wybór jest naprawdę trudny, gdyż w tym miesiącu pojawi się wiele nowości. W najbliższym czasie w serwisie będziemy mogli obejrzeć kilka dość głośnych pozycji, na przykład "Kler" Smarzowskiego czy "Botoks" Vegi. Jeśli lubicie polskie filmy, koniecznie zajrzyjcie do naszego zestawienia. Polskie filmy na Netflixie - co oglądać na Netflix w marcu 2020? "Kler" - od 1 marca na Netflix "Kler" to najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego, który będziemy mogli obejrzeć na Netflixie już od 1 marca. To historia opowiadająca o trzech księżach, których życie dalekie jest od zasad moralnych i kościelnych. Wiele lat temu połączyła ich tajemnica. Spotkanie po latach sprawi, że losy bohaterów odmienią się na zawsze. Ekranizacja ukazuje obraz cierpienia, bezsilności, dylematów moralnych i ludzkich tragedii. Film zdobył 12 nagród, w tym trzy "Orły" i sześć "Złotych Lwów".  "7 uczuć" - od 1 marca na Netflix Nieszablonowa fabuła filmu "7 uczuć" opowiada o Adasiu Miauczyńskim, który powraca do swojej młodości, aby nauczyć się 7 podstawowych uczuć. Powrót do dzieciństwa prowadzi do wielu bardzo zabawnych, a niekiedy wręcz komicznych sytuacji. Szczególnie, że bohaterowie, mimo swoich dziecięcych umysłów, mają ciała dorosłych ludzi. Historia świetnie pokazuje czas dziecięcej niewinności, dostarczając zarówno łez śmiechu, jak i wzruszeń. Zobacz także: Premiery w lutym 2020 na Netflixie - najlepsze filmy i seriale. "Proceder" - od 18 marca na Netflix Historia sławnego polskiego rapera Tomasza Chady, który zginął tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Film pojawi się...

Feel Good
Instagram
TV-Show
Co oglądać na Netflix w marcu 2020? Filmy romantyczne na Netflixie
Co oglądać na Netflix w marcu 2020? W tym miesiącu pojawi się kilka nowych filmów i seriali romantycznych. Będziemy mogli obejrzeć nowe produkcje Netflixa, takie jak "I am Jonas" czy Feel Good".

Co oglądać na Netflix w marcu 2020? W tym miesiącu pojawi się kilka nowych filmów i seriali romantycznych. Będziemy mogli obejrzeć nowe produkcje Netflixa, takie jak "I am Jonas" czy Feel Good". Udostępnione zostaną również dwa nowe filmy romantyczne na licencji: "Klub samotnych mam" oraz "Trudne słówka". Co oglądać na Netflix w marcu 2020? Filmy romantyczne na Netflixie "I am Jonas" od 7 marca na Netflix Dorosły Jonas wspomina swoją burzliwą przeszłość. Wciąż nie może zapomnieć o swoim młodzieńczym romansie z impulsywnym i tajemniczym Nathanem. Tęsknota za utraconą miłością nie daje o sobie zapomnieć, a wspomnienia wciąż są żywe. "Klub samotnych mam" od 15 marca na Netflix Grupa samotnych matek poznaje się przez pewien incydent szkolny. Postanawiają założyć nieoficjalny klub, w którym będę się wzajemnie wspierać. W końcu mają szansę wyjść z domu i nawiązać nowe relacje. Czy uda im się znaleźć prawdziwą miłość? "Trudne słówka" od 31 marca na Netflix Meksykanka przeprowadza się do Los Angeles ze swoją 12-letnią córką, gdzie zostaje zatrudniona jako gospodyni w zamożnym domu. Różnice kulturowe prowadzą do wielu zabawnych sytuacji. Jednak z czasem okazuje się, że nie wszystko wygląda tak pięknie, a bogate małżeństwo ma poważne problemy i oddala się od siebie. Czy uda im się uratować ten związek? Zobacz także: Co oglądać na Netflix w marcu 2020? Polskie filmy na Netflixie Co oglądać na Netflix w marcu 2020? Seriale romantyczne na Netflixie "Feel Good" sezon 1 od 20 marca na Netflixie Mae to wschodząca gwiazdę stand-upu i była narkomanka, która zmaga się z wieloma problemami. W jej życiu pojawia się George, która do tej pory...

The Boss Baby
Instagram
TV-Show
Co oglądać na Netflix w marcu 2020? Najlepsze filmy rodzinne
Co oglądać na Netflix w marcu 2020? W tym miesiącu na Netflixie pojawiło się kilka filmów, które możemy obejrzeć całą rodziną, między innymi "Gokarty" czy "Pierwsza gwiazdka".

Co oglądać na Netflix w marcu 2020? W tym miesiącu na Netflixie pojawiło się kilka filmów, które możemy obejrzeć całą rodziną. W marcu udostępnione zostały produkcje Netflixa takie jak "Gokarty" i "Sitara: Dajcie dziewczynkom marzyć"   oraz filmy na licencji, w tym "Pierwsza gwiazdka". Warto również obejrzeć animowany serial komediowy "Dzieciak rządzi: Znowu w grze". Co oglądać na Netflix w marcu 2020 roku? Najlepsze filmy rodzinne na Netflixie "Sitara: Dajcie dziewczynkom marzyć" od 8 marca na Netflix Młoda Pakistanka marzy o zostaniu pilotem, jednak jej ojciec chce ją wydać za o wiele starszego mężczyznę. Gdy się o tym dowie, jej świat stanie do góry nogami. Film animowany pokazuje jaką moc mają nasze marzenia i że warto o nie walczyć. "Gokarty" od 13 marca na Netflix Uwielbiający adrenalinę i wyzwania nastolatek odkrywa ekscytujący świat wyścigów gokartami. Walczy o wygraną z pomocą przyjaciół i nieco oschłego trenera, który kiedyś sam kiedyś brał udział w wyścigach. "Dzieciak rządzi: Znowu w grze" - sezon 3 od 16 marca na Netflix Szef Bobas traci świetną pracę w korporacji. Od tego momentu zaczyna karierę wolnego strzelca i organizuje własny zespół. Przed nimi ważna misja, czy uda się im osiągnąć sukces? Sezon 3 to nowe wyzwania, nowe plany i nowe kłopoty... Co oglądać na Netflix w marcu 2020 roku? Najlepsze filmy rodzinne na licencji "Maska" od 1 marca na Netflix Stanley Ipkiss, przewidywalny i nieco nieporadny urzędnik, pewnego dnia znajduje w rzece maskę. Gdy ją zakłada, staje się niezwykle pewny siebie i przebojowy. Nowe wcielenie Stanleya to zupełnie nowa osobowość, której nie da się okiełznać. "Pierwsza gwiazdka" od 7...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner