Cleo w sukience w wiśnie
ONS

Cleo trafiła do szpitala po "Tańcu z Gwiazdami"! Jak się czuje teraz?

Cleo w sukience w wiśnie
ONS

Treningi do "Tańca z Gwiazdami" wykańczają Cleo! Jak ustalił "Fakt", po piątkowym odcinku i sobotnim koncercie, wokalistka zasłabła i trafiła do szpitala! Lekarze na szczęście szybko postawili ją na nogi, aby mogła trenować dalej.

Cleo zmęczona treningami do Tańca z Gwiazdami

Mordercze i wielogodzinne treningi do programu dały mocno w kość Cleo. Kilka dni temu gwiazda poinformowała o poważnej kontuzji żeber:

Kochani od jakiegoś czasu borykam się z nieprzyjemną kontuzją żeber, która jest wynikiem przeforsowania podczas moich szalonych treningów. Wczoraj podczas występu wbrew zaleceniom wykonałam kilka figur, które niestety dały mi bardzo w kość.

Po piątkowym odcinku show, gwiazda nie odpoczywała. W sobotę pojechała na koncert do Piły, a tuż po nim poczuła się słabiej i straciła przytomność! Na szczęście, dzięki profesjonalnej opiece, Cleo już jest w dobrej formie, choć kontuzja nadal jej dokucza. Nie rozstaje się z pasem do chłodzenia kontuzjowanego żebra:

Tak wygląda mój pas do chłodzenia kontuzjowanego żebra. Niestety najbardziej boli podczas ćwiczeń i śpiewania. Ale nie daje się - łykam przeciwbólowe zaciskam zęby i działam dalej! Polskie dziewczyny są silne!

Zobacz także: Cleo schudła w Tańcu z Gwiazdami. Wiemy o ile!

 

Cleo po kontuzji

 

Strój prawie jak u Robocopa :) Tak wygląda mój pas do chłodzenia kontuzjowanego żebra. Niestety najbardziej boli podczas...

Posted by CLEO on 20 październik 2015

Cleo w "Tańcu z Gwiazdami":

Cleo i Jan Kliment w Tańcu z Gwiazdami
ONS.pl

 

 

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Cleo
Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54