Rolnik szuka żony 5 uczestnicy
Mat. prasowe

Chory syn uczestniczki ostatniej edycji "Rolnik szuka żony" potrzebuje pomocy! Rolnicy nie zawiedli

Rolnik szuka żony 5 uczestnicy
Mat. prasowe

 

Uczestnicy 5. edycji "Rolnik szuka żony" pomagają jednej z kandydatek Łukasza. Kobieta opiekuje się niepełnosprawnym dzieckiem.

Dorota Czychewicz była kandydatką Łukasza w ostatniej edycji "Rolnik szuka żony". 35-latka jest matką dwójki dzieci. Jeden z nich, Kuba, wymaga jednak pomocy.

Dorota starając się o udział w programie TVP marzyła o mężczyźnie, który będzie jej partnerem i przyjacielem. Który będzie z nią zawsze, a nie tylko wtedy, gdy jest dobrze. I choć jej list spodobał się Łukaszowi, potem jednak wybrał inne kandydatki. Ostatecznie związał się z Agatą, z którą się zaręczył jeszcze w trakcie trwania show.  
 

Kandydatki Łukasza

AKPA

 

Kuba, syn Doroty, ma 11 lat i urodził się z poważną wadą serca, ma też porażenie mózgowe. W kwietniu tego roku przeszedł operację nóg, dzięki której ma szansę chodzić. Razem z mamą jeździ na turnusy rehabilitacyjne, dzięki którym zrobił duże postępy. Jak pisze na stronie fundacji Avalom - "nogi zaczęły go słuchać".

Widzę jak mama się stara, żeby w przyszłości było nam lżej. Ciągle mi powtarza, że muszę ćwiczyć, żeby chodzić. Mam tylko ją i bardzo ją kocham za to, że tyle dla mnie robi i że zawsze przy mnie jest - czytamy na stronie fundacji.

 

Na rzecz chłopca pieniądze można wpłacać m.in. za pośrednictwem aukcji na portalu charytatywni.allegro.pl. Zaangażowali się w nią uczestnicy piątej edycji "Rolnik szuka żony", którzy przygotowali nawet specjalne bombki choinkowe. Zobaczcie sami:

 

Najwyższa cena obecnie oferowana jest za bombkę Grześka i Doroty. Licytacja potrwa jeszcze 6 dni.

Zobacz też: Agata i Łukasz znali się przed programem? Para z "Rolnik szuka żony" w końcu zdradziła, kiedy tak naprawdę zaczęła się ich znajomość!

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43