Kto powinien odpaść z Domu Wielkiego Brata: Maciej czy Natalia? Zagłosuj w naszym pojedynku!

Za nami pierwsze nominacje w nowej edycji programu "Big Brother". Uczestnicy show podczas rozmowy z Wielkim Bratem musieli podać nazwiska dwóch osób, z którymi nie chcą już dłużej bawić się w jednym domu. Po zsumowaniu ich głosów okazało się, że w tym tygodniu zagrożony jest Maciej oraz Natalia. Chłopak wszedł do programu dzięki głosom widzów pokonując przy tym Agnieszkę. Jednak jego zachowanie podczas pierwszej nocy wprawiło wszystkich w osłupienie. Czy to on opuści dom Wielkiego Brata? A może to czas na Natalię? Zagłosuj w naszym pojedynku i wybierz osobę, która powinna pożegnać się z programem "Big Brother".

 

Maciek wszedł do programu dzień przed innymi uczestnikami. Widzowie mieli wybrać, czy to on czy Agnieszka powinni zamieszkać na stałe w domu Wielkiego Brata. Pierwszej nocy Maciek upił się i pokazywał wszystkim swoje gołe pośladki. Jego dalsze zachowanie również pozostawiło wiele do życzenia. Czy widzowie zdecydują, że to właśnie on pożegna się z programem?

Big Brother 2019 - uczestnicy w domu Wielkiego Brata
x-news

 

Natalia od początku nie ukrywała, że zgłosiła się do tego programu, ponieważ chce zostać celebrytką. Już na początku zaliczyła małą wpadkę. Natalia miała bowiem na sobie kusą sukienkę, w której nagle pękło ramiączko. Czy widzowie dadzą jej szanse na to, aby nieco dłużej zaistniała w mediach?

Zobacz także: Jeden z uczestników "Big Brothera" to aktor z serialu TVN!? Był też chłopakiem znanego pisarza!


Może Cię również zainteresować:

Agnieszka Woźniak-Starak nie ogląda "Big Brothera" i zalicza wpadki na wizji? Dziennikarka komentuje zarzuty!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut