Beata Kozidrak w granatowej pelerynie z futra

Beata Kozidrak w Dzień dobry TVN: "Odwalcie się ode mnie, ok?"

Beata Kozidrak w granatowej pelerynie z futra

O kryzysie w związku Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa mówi się od kilku miesięcy. Para wydała ostatnio oświadczenie, w którym zaprzeczyła informacjom o rozwodzie. Plotki ostatnio znowu wróciły, nic dziwnego, że Beata Kozidrak na pokazie Agnieszki Maciejak została zapytana przez Agnieszkę Jastrzębską z DDTVN o kryzys małżeński.

Beata Kozidrak rozwodzi się z mężem?

“To duża odwaga, że przyszłaś na pokaz mody skoro wszyscy mówią o Twoim życiu prywatnym i rozwodzie. Czy nie bałaś się pokazać publicznie skoro wiedziałaś, że padną pytania o rozwód” - pytała Agnieszka Jastrzębska.

Co odpowiedziała na to Beata Kozidrak?

“Nie boję się. Moje życie prywatne to moja prywatna sprawa. Jak się będę rozwodziła to się o tym dowiecie, do cholery! Nie życzę sobie tylko, żeby pisać, że chcę tym promować płytę. Odwalcie się ode mnie, ok?”

Beata Kozidrak w mini sukience

Gwiazdę bardzo zdenerwowało kolejne pytanie o rozwód

“Takie rzeczy bolą. I jeszcze załamię się nerwowo, jeśli napiszecie, że lansuje moją muzykę życiem prywatnym. Nigdy tego nie robiłam i tego nie potrzebuję. Na moje koncerty sprzedają się wszystkie bilety!” - dodała wokalistka.

Gwiazda wytłumaczyła, że przyszła na otwarcie butiku Agnieszki Maciejak, bo interesuje się modą, a dodatkowo chciała spędzić ten wieczór z córką, która sama prowadzi markę modową!

 

Beata Kozidrak uśmiech

 

córka Beaty Kozidrak

 

Beata Kozidrak i córką Agatą 8 lat temu
ONS

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39