TV-Show

Kto doprowadził Tamarę Arciuch do łez? WIDEO

Czyj występ ją tak wzruszył?

Spokojnie - nie stało się nic złego. W trzecim odcinku show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Bartek Kasprzykowski wcielił się w Barry'ego White'a i zaśpiewał jego wielki przebój "My first, my last, my everything ". Na widowni zasiadła Tamara Arciuch, która popłakała się , słysząc, jak mąż fantastycznie śpiewa.

Bartek Kasprzykowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Jego metamorfoza zachwyciła też jurorów! Cały występ Bartka będzie można zobaczyć już w sobotę 19.09 o godz. 22.05 w Polsacie.

Czy Bartek tym razem wygra odcinek? Zobaczcie fragment jego występu. Z chusteczkami w ręku oczywiście:)

 

Zobacz też: Wiemy, ile Bartek Kasprzykowski schudł w show „Twoja twarz brzmi znajomo”

 

Będziecie oglądać show Polsatu?

 

Tamara Arciuch płacze w Twoja Twearz Brzmi Znajomo

 

Bartek i Tamara:

Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski
ONS

Michał Kwiatkowski, Dawid Kwiatkowski
ONS
Newsy
Kwiatkowski wystąpi w „Twoja twarz brzmi znajomo”! Tylko który - Michał czy Dawid...
My już wiemy :)

Nowy uczestnik „Twoja twarz brzmi znajomo”! Nie ustają spekulacje na temat składu nowej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, który rusza już jesienią. Wczoraj pojawiła się informacja, że jednym z uczestników programu będzie Bartek Kasprzykowski, ale jak udało nam się ustalić, nie jest to prawda. (Zobacz: "Kasprzykowski w "TTBZ"? Mamy komentarz aktora!" ). Stacja kompletuje już skład nowej edycji programu. Kto się w niej pojawi? Dowiedzieliśmy się, że propozycję udziału w programie dostał Michał Kwiatkowski ! Starszy brat Dawida Kwiatkowskiego zgodził się od razu i jesienią pojawi się w nowej edycji show. Kim jest Michał Kwiatkowski? Michał Kwiatowski zaistniał w polskich mediach za sprawą udziału w programie “Szansa na sukces”. Wokalista wystąpił w odcinku, którego gwiazdą był K.A.S.A i zaśpiewał piosenkę „Ja jestem macho”. Zaraz po maturze, Michał wyjechał do Paryża na studia. Rok później zgłosił się do programu “Star Academy” (w Polsce ten program znany był jako “Fabryka gwiazd”). Polak dostał się do finału show, a następnie wydał debiutancką płytę, która szybko okazała się hitem we Francji. W 2009 roku Michał wziął udział w polskiej edycji “Tańca z gwiazdami”. Jego partnerką była Janja Lesar, dostali się do półfinału show. Rok po premierze jego trzeciego albumu “What''s Your Name?”, Michał przyznał, że jest gejem. Obecnie Michał często bywa w Polsce i wspiera swojego młodszego brata Dawida, który od kilku lat jest idolem nastolatek.

Bartek Kasprzykowski
ONS
Newsy
EXCLUSIVE! Bartek Kasprzykowski wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Mamy komentarz aktora!
Nowa gwiazda Polsatu?

Bartek Kasprzykowski w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Jesienią stacja Polsat pokaże czwartą edycję programu “Twoja twarz brzmi znajomo”. Nagrania z uczestnikami programu ruszają już w wakacje, dlatego media już teraz rozpisują się o składzie programu. Dziś pojawiła się informacja, że jednym z uczestników będzie Bartek Kasprzykowski . Poprosiliśmy aktora o komentarz do tej informacji. Co powiedział? “Nic mi na ten temat nie wiadomo”, powiedział nam Bartek Kasprzykowski. Każdy uczestnik programu “Twoja twarz brzmi znajomo” spędza długie godziny na próbach i nagraniach, a Bartek na brak zajęć narzekać nie może. Aktor gra cały czas w serialu “Ranczo”, dostał też rolę w muzyczno-tanecznym serialu “Bodo” o życiu i karierze Eugeniusza Bodo, a do tego próbuje swoich sił za granicą. W programie Polsatu, przynajmniej na razie, go nie nie zobaczymy. 

Łukasz Zagrobelny, Krzysztof Respondek
ONS
Newsy
Łukasz Zagrobelny i Krzysztof Respondek w „Twoja twarz brzmi znajomo”
To kolejni uczestnicy polsatowskiego show?

„Twoja twarz brzmi znajomo” skład programu Choć zaczęły się już wakacje, nie wszystkie polskie gwiazdy moją szykować się do urlopów i planować wakacyjne wycieczki. Dlaczego? Już w sierpniu ruszają nagrania do programu “ Twoja twarz brzmi znajomo ”, dlatego obecnie stacja kompletuje skład nowej edycji swojego show. Jednym z uczestników programu będzie Michał Kwiatkowski (Zobacz: Michał Kwiatkowski w "Twoja twarz brzmi znajomo" ) Kto jeszcze pojawi się w show? Jak udało nam się dowiedzieć, producenci od kilku tygodni prowadzą rozmowy z Łukaszem Zagrobelnym i Krzysztofem Respondkiem. Muzyk i aktor nie podpisali jeszcze umów, ale wszystko wskazuje na to, że pojawią się w nowej edycji show! Łukasz Zagrobelny od lat związany jest w teatrem muzycznym Roma. Muzyk występował też w programie “Idol”, brał udział w show “Taniec z gwiazdami” oraz nagrał z Eweliną Flintą przebój “Nie kłam, że kochasz mnie”. Krzysztof Respondek gra w serialu “Barwy szczęścia”, występował w show “Jak oni śpiewają”. Aktor wygrał w finale, ale nie wykorzystał nagrody, którą był kontakt na nagranie własnej płyty.  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner