Oglądalność programu "Azja Express"
Facebook/Instagram
TV-Show

Program "Azja Express" hitem TVN? Są wyniki oglądalności!

Program "Azja Express" hitem TVN? Są wyniki oglądalności!

Program "Azja Express" miażdży konkurencję! Okazuje się, że w czasie nadawania show z udziałem gwiazd stacja TVN jest liderem rynku telewizyjnego. Według informacji portalu wirtualnemedia.pl "Azja Express" przyciąga przed telewizory średnio 1,75 mln osób. Największą widownię zgromadził pierwszy odcinek programu prowadzonego przez Agnieszkę Woźniak-Starak - TVN wybrało wówczas 2,08 mln widzów.

 

Zobacz także: Jak to jest z niechęcią do pracy? Kiedy pojawia się wypalenie zawodowe

 

Na drugim miejscu w zestawieniu znalazła się TVP2 z programem "Na sygnale". Trzecie miejsce należy do TVP 1, który w czasie trwania "Azja Express" emitował takie programy jak "Hit, Hit Hurra!", "Magazyn śledczy Anity Gargas" i mecz Legii Warszawa z Borussią Dortmund. Na czwartym miejscu jest Polsat z programami "Top Chef.Gwiazdy od kuchni" i "Rinke za kratami".

 

Show z udziałem gwiazd przyciąga aż o 500 tysięcy widzów więcej niż program "Kto poślubi mojego syna", który był pokazywany w tym samym paśmie rok temu.


A Wy oglądacie program "Azja Express"?

 

Zobacz także: Ostry hejt na Renatę Kaczoruk po trzecim odcinku Azja Express. Modelka znów się tłumaczy: Jestem ochrzczonym potworkiem

 

Program "Azja Express" hitem TVN.

Małgorzata Rozenek w Azja Express
TVN

 

Show prowadzone przez Agnieszkę Szulim średnio przyciąga 1,75 mln widzów.

Azja Express, Agnieszka Szulim, Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
TVN, materiały prasowe

Wyniki oglądalności programu "Mów mi mistrzu"
mat. prasowe TVP
TV-Show
Nowe show "Mów mi mistrzu" klapą TVP2? Znamy wyniki oglądalności show!
Nowe show "Mów mi mistrzu" klapą TVP2? Znamy wyniki oglądalności show!

Program "Mów mi mistrzu" ogląda średnio 586 tysięcy widzów. Jak się okazuje nowe show Telewizji Publicznej, które miało być odpowiedzią na wielki hit TVN "Azja Express", nie zachwyciło widzów. Co więcej, według doniesień portalu wirtualnemedia.pl oglądalność programu spada z każdym odcinkiem. TVP2 w czasie emisji "Mów mi mistrzu" jest na czwartym miejscu pod względem oglądalności wśród największych stacji. Na pierwszym miejscu znajduje się wówczas TVP1, którą wybiera średnio 918 tysięcy widzów. Drugie miejsce należy do stacji TVN, którą ogląda średnio 825 tysięcy widzów. Trzecie miejsce należy do Polsatu- średnio 817 tysięcy widzów.  Wyniki oglądalności "Mów mi mistrzu". Program spadnie z anteny? Według doniesień portalu największą widownią cieszył się pierwszy odcinek programu. Wystąpili w nim wówczas Doda, Karol Strasburger oraz Andrzej Młynarczyk. Show obejrzało wówczas 725 tysięcy widzów. Drugą odsłonę "Mów mi mistrzu" obejrzało już 528 tysięcy osób. Trzeci odcinek oglądało 507 tysięcy widzów. Czy takie wyniki wpłyną na dalsze losy programu? Jeszcze zanim "Mów mi mistrzu" pojawiło się na antenie dyrektor TVP2 mówił, że emisja pozostałych odcinków uzależniona jest od wyników oglądalności odcinków wyemitowanych w grudniu.  Warto przypomnieć, że program "Azja Express" przyciągało średnio 1,75 mln widzów.    A Wam podoba się program "Mów mi mistrzu"?   Zobacz także:  W takim wydaniu Michała Szpaka jeszcze nie widzieliście! Zobaczcie zdjęcia z nowego show TVP 2!   Program "Mów mi mistrzu" ogląda średnio 586 tysięcy widzów. Show TVP2 z odcinka na odcinek traci widzów.

Uczestnicy Azja Express
Newsy
"Ameryka Express" miała być hitem jesiennej ramówki TVN... Wyniki oglądalności są jednoznaczne!
"Ameryka Express" miała być hitem jesiennej ramówki TVN... Wyniki oglądalności są jednoznaczne!

  Za nami trzy pierwsze odcinki programu "Ameryka Express" . W najnowszej edycji show rywalizują ze sobą takie gwiazdy jak: Tomasz Karolak, Aleksandra Domańska, Magda Steczkowska, Lara Gessler oraz Filip i Zygmunt Chajzerowie. "Ameryka Express" miała być hitem jesiennej ramówki TVN, ale czy rzeczywiście tak jest? Jakie są wyniki oglądalności programu prowadzonego przez Agnieszkę Woźniak-Starak?   "Ameryka Express" hitem TVN! Według informacji portalu wirtualnemedia.pl "Ameryka Express" rzeczywiście jest hitem. Pierwsze trzy odcinki show oglądało średnio 1,53 mln widzów. Największym zainteresowaniem cieszyła się premierowa odsłona programu - odcinek wyemitowany 5 września obejrzało 1,57 mln osób. W czasie nadawania "Ameryki Express" TVN znajduje się na drugim miejscu na rynku telewizyjnym 4+ i jest liderem w grupach 16-49 i 16-59.  Okazuje się również, że "Ameryka Express" przyciąga więcej widzów niż pokazywana w analogicznym czasie w 2017 roku druga edycja "Azji Express". Program ogląda o 310 tysięcy widzów więcej.  Wy również oglądacie program "Ameryka Express"?    Zobacz także:  AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU - FANI NIE KRYJĄ... ZASKOCZENIA!   Show "Ameryka Express" ogląda średnio 1,53 mln widzów.   Najnowsza edycja show jest hitem TVN. 

Ameryka Express - kto wygrał GALERIA
x-news
Newsy
Ile osób oglądało "Amerykę Express"? Program z udziałem gwiazd był hitem czy klapą? Są wyniki oglądalności
Ile osób oglądało "Amerykę Express"? Program z udziałem gwiazd był hitem czy klapą? Są wyniki oglądalności

  Ostatni odcinek show "Ameryka Express"  za nami. W wielkim finale spotkali się Pamela i Mateusz z Fit Lovers, Maciej Musiałowski i Anna Małysa oraz Aleksandra Domańska z bratem Dawidem. Jak już wiemy, najlepsi okazali się Aleksandra i Dawid Domańscy i to właśnie oni wygrali program. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl finałowy odcinek "Ameryki Express" obejrzało średnio 1,66 mln osób! A jakie są wyniki oglądalności całego sezonu?    Program TVN zyskał czy stracił widzów? Okazuje się, że w porównaniu do pokazywanej rok wcześniej "Azji Express", program "Ameryka Express" obejrzało 110 tysięcy osób więcej! Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, cały sezon ostatniej edycji show TVN z udziałem gwiazd oglądało średnio 1,53 mln widzów. Stacja w czasie nadawania programu znajdowała się na drugim miejscu na rynku telewizyjnym.  Przypominamy, że władze TVN podjęły już decyzję o realizacji kolejnego sezonu "Ameryki Express". Show wróci na antenę jesienią 2019 roku.  Zobacz także:  OTO NASTEPCY DEYNN I MAJEWSKIEGO! KIM SĄ FIT LOVERS?   Program "Ameryka Express" oglądało średnio 1,53 mln widzów. Show wygrali Ola i Dawid Domańscy.

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner