Azja Express 2  - zdjęcia uczestników

Za nami 2. odcinek "Azja Express"! Kto odpadł z programu? Ta para zdobyła sporą sympatię widzów! RELACJA

 

Azja Express 2 - RELACJA - odcinek 2

W programie "Azja Express", w którym biorą udział m.in. Michał Piróg, Dorota Gardias czy Joanna Przetakiewicz, uczestnicy przemierzają Sri Lankę i stany Indii m.in. Keralę czy Tamilnadu. Dziennie dostają tylko jednego dolara, dlatego poza udziałem w wyścigu muszą też załatwić sobie nocleg i jedzenie. Jak wyglądał wyścig w 2. odcinku? Dlaczego Joanna Przetakiewicz pokłóciła się z Łukaszem Jakóbiakiem? Czemu Paweł był zły na Antka? Zobaczcie zapis naszej relacji na żywo!

 

ZOBACZ: Co łączy Michała Piróga z jego partnerem z Azja Express? Kim jest Piotr Czaykowski? Gorące ZDJĘCIA

 
23:34

Zdjęcia z 2.odcinka Azja Express

 

[gallery:443878,443881,443847,443537]

 

22:57

Zuza i Julka jako pierwsze dojeżdżają na metę, po nich są Paweł i Antek oraz Michał i Piotr, kolejni są Łukasz i Asia, Dorota i jej przyjaciółka, potem górale. Górale ze szczęścia podrzucają Agnieszkę. Na metę nadal nie dotarli Tymon z Lucasem, którzy już w trasie uświadomili sobie, że są ostatni i odpadną. Do mety docierają już wieczorem.

“Bardzo fajna przygoda. To był zajebisty czas. Świetnie się bawiliśmy. Nigdy nie planowałem wygrać tego, jestem szczęśliwy”, mówi Lucas.

 

“Jedziemy razem, mamy się bawić, jak mamy odpaść to mamy mieć luza do samego końca”, mówi Tymon.

 

Uczestnicy śpiewają im: “Nic się nie stało”.

 

"Byłeś dzielnym synem", mówi Tymon do Lucasa. "Byłeś zajebistym tatą", mówi Lucas do Tymona. 

 

Żałujecie, że to oni odpadli?

 

[image:443902]

 

To już koniec naszej relacji na żywo. Za tydzień kolejna!

SONDA 60 głosów
Żałujesz, że to Tymon i jego syn odpadli z show?
22:40

Na metę jako pierwsze dojeżdżają Zuza i Jula. Mają za zadanie zjeść porcję zsiadłego mleka i zdecydować, ile misek mleka zjedzą poszczególne pary. Paweł i Antek dostali od nich do zjedzenia tylko 2 porcje mleka, podobnie jak Łukasz i Asia. Agnieszka czeka w Hambantota, Zuza i Jula oraz Paweł i Antek mają do mety tylko 23 km. Jako pierwsi transport znajdują aktorzy, ale Antek decyduje, że powinni oddać samochód dziewczynom.

 

Dobra Antek, bierzesz to na siebie - mówi rozczarowany Paweł.

 

Dziewczyny korzystają z transportu i ruszają do mety.

 

[image:443533]

 

Michał i Piotr dojeżdżają i dowiadują się, że muszą zjeść 5 porcji mleka. Szybko jedzą 5 porcji i wsiadają do tego samego samochodu, którym przyjechali, a wraz z nimi do auta wsiadają Paweł z Antkiem. Pięć porcji mleka mają do zjedzenia też Dorota i jej przyjaciółka. Po posiłku dają sobie buziaka w usta z tej radości. Szybko swoje porcje znajdują też Tymon i Lukas, podobnie jak Łukasz i Asia. Najwięcej, bo aż 10 porcji, mają do zjedzenia górale.

 

Myślę, że dali nam tak dużo, bo czują w nas konkurentów - stwierdza Karpiel-Bułecka.

 

22:36

Po pewnym czasie Lukas i Tymon zmieniają transport, jadą inną trasą. Tymon ufa swojemu synowi, który rozmawia z kierowcami i szuka miejsca na mapie, do którego muszą dojechać. Tymon i Lucas kilka razy zmieniają transport - jadą autobusem, potem samochodem osobowym.

 

Jula i Zuza przesiadają się do kolejnego autobusu, dołączają do nich Antek i Paweł, Przetakiewicz i Jakóbiak odłączają się od grupy i szukają transportu na własną rękę. Długo nie udaje im się znaleźć auta, Asia jest zła! W końcu wsiadają do autobusu, który zabiera ich w dalszą podróż, ale i tak są do tyłu. Do tego ich autobus co chwilę się zatrzymuje, Asia żałuje, że nie jadą z Zuzą i Julką, które mają duże szczęście i bez problemów łapią stopa.

 

"Ja bym rowerem szybciej pojechała. Jak żółw się wleczemy”, mówi wściekła Asia.

 

Asi puszczają nerwy, zaczyna się kłócić z Łukaszem.

 

“Nie wiem czy kiedykolwiek byłam w takich warunkach. Nie nigdy w takich nie byłam”, dodaje Przetakiewicz.

 

W końcu za namową Łukasza wysiadają z autobusu, Asia myśli, że są już na miejscu, ale nie ma flagi.

 

[image:443535]
22:31

Pary muszą dziś pokonać ponad 150 km! Meta dzisiejszego odcinka znajduje się w miejscowości Hambantota. Para, która jako ostatnia dojedzie na metę, odpadnie z show. Pary ruszają w takiej kolejności w jakiej znaleźli się poprzedniego dnia w punkcie kontrolnym. Łukasz z Asią oraz Zuza z Julą wsiadają do dużego autobusu, Paweł to widzi i jest wściekły, że tak szybko znaleźli sobie transport. Antek namawia go, żeby spróbowali też wejść do tego autobusu, dołącza do nich też Dorota Gardias, ale kierowca nie zgadza się na wpuszczenie ich.  

 

[image:443880]

 

Paweł i Antek znajdują w końcu transport, podobnie jak Michał i Piotrek, którzy biorą ze sobą Tymona i Lucasa. Michała boli brzuch, Tymon masuje go po brzuchu. 

 

22:26

Oliwka opisuje Marcie wygląd pierwszej kobiety, ale Marta wpada w krzaki i nic nie słyszy. I to dwa razy! Mimo początkowych problemów, pary szybko odnajdują pierwsze kobiety ze zdjęć. Chłopcy jako pierwsi znajdują drugą panią, ale i Marta§ odnajduje też kolejną kobietę ze zdjęcia. Obie pary w tym samym czasie znajdują ostatnie kobiety ze zdjęć i biegną do mety. Jako pierwsza przy mecie jest Marta i to ona wraz z Oliwką wygrywa amulet wart 10 tysięcy.

SONDA 17 głosów
Myślisz, że Marta i Oliwka wygrają Azja Express?