W "Rolnik szuka żony" pojawiła się rolniczka
ONS
TV-Show

Właśnie ruszyła druga edycja "Rolnik szuka żony". Mamy zdjęcia jedynej uczestniczki show

W programie będzie szukała męża

Pierwsza edycja "Rolnik szuka żony" była hitem pod względem oglądalności. Niektórzy z uczestników postanowili wykorzystać swoje 5 minut. Adam Kraśko, który był jedną z najbardziej charakterystycznych postaci teraz skacze do wody w polsatowskim show "Celebrity Splash". Zobacz: Rolnik z "Celebrity Splash" pokazuje swoje ciało: Czy człowiek z moją posturą może być seksowny?

W minioną niedzielę wystartowała druga edycja, która też cieszy się popularnością. W tym odcinków na widzów czeka jednak spore zaskoczenie, ponieważ pojawi się także jedna rolniczka szukająca męża. Anna ma 36 lat, wyższe wykształcenie i sama prowadzi 20-hektarowe gospodarstwo, które odziedziczyła po rodzicach. Mieszkanie na wsi było jednak jej świadomym wyborem. Wśród kandydatów na męża będzie szukała takiego, który sprawdzi się jako opiekun dla jej 7-letniego synka. 

Ponadto w mężczyznach poszukuje "tego czegoś", z kolei nie znosi lenistwa, nadużywania alkoholu i papierosów. 

Zobacz: Manowska zaliczyła wpadkę na planie programu TVP. To koszmar każdej kobiety
 
 

Marta Manowska jako prowadząca "Rolnik szuka żony":

Skok Adama Kraśko w Celebrity Splash
YouTube
Newsy
Tak wyglądał skok Rolnika w Celebirty Splash. Dostał najwięcej głosów od widzów [WIDEO]
Dał radę?

Pierwszy program " Celebrity Splash " za nami. Z programem pożegnało się aż 3 uczestników - Przemysław Saleta, Ilona Felicjańska oraz Andrzej Młynarczyk. Najlepiej wypadł Dariusz Kuźniak z Top Chefa. Przypomnijmy: Z programu "Celebrity Splash" odpadli Saleta, Felicjańska i... Najwięcej emocji od początku budził udział Adama Kraśko , gwiazdora show "Rolnik szuka żony". Celebryta, z racji swojej niepewności, miał mnóstwo problemów, aby stanąć na wysokości. Udało mu się jednak wykonać skok, który został oceniony na aż 17 punktów od jurorów. Adam nie ukrywa, że waga sprawiała mu trudność, ale jak widać, udało mu się przełamać strach . Widzowie to docenili i okazało się, że dostał najwięcej esemesów. Oglądaliście Celebrity Splash? Zobacz: Rolnik z "Celebrity Splash" pokazuje swoje ciało: Czy człowiek z moją posturą może być seksowny? Gwiazdy w Celebrity Splash:

Przemysław Saleta i Ilona Felicjańska odpadli w pierwszym odcinku Celebrity Splash
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Z programu "Celebrity Splash" odpadli Saleta, Felicjańska i...
Dali z siebie wszystko

Nowy format na antenie Polsatu, "Celebrity Splash" wzbudza wiele emocji. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się osoba Danuty Stenki jako jurora. Ta decyzja wywołała falę krytyki, ale za aktorką wstawiła się Nina Terentiew . Zobacz:  Terentiew o udziale Stenki w Celebrity Splash: Korona z głowy jej nie spadnie! Za nami właśnie pierwszy odcinek premierowego show. Po wykonaniu trudnych i wymagających skupienia skokach do wody z programem pożegnały się trzy osoby, które otrzymały najmniejszą punktację od widzów i od jurorów. Są to: Przemysław Saleta i  Ilona Felicjańska, która wedlug klasyfikacji jurorów zajęła drugie miejsce. Po dogrywce z Andrzejem Młynarczykiem do kolejnego odcinka przeszła Ola Ciupa znana z teledysków Donatana.  Najwięcej głosów od publiczności zdobył Adam Kraśko, który zasłynął dzięki programowi "Rolnik szuka żony.  Komu kibicujecie? Zobacz: Stenka tłumaczy się z udziału w programie "Celebrity Splash"     Rozebrane gwiazdy "Celebrity Splash":

Danuta Stenka o udziale w Celebrity Splash
ONS
Newsy
Stenka tłumaczy w końcu udział w Celebrity Splash. Podziwia wszystkich uczestników
Jej udział to dla niektórych wielki szok

O udziale Danuty Stenki w " Celebrity Splash " mówiło się już od kilku tygodni. Dla niektórych był to ogromny szok, ponieważ do tej pory wybitna aktorka unikała udziału w programach telewizyjnych. Już zdobyła sympatię widzów. Przypomnijmy: Gwiazdor "Rolnik szuka żony" spotka się ze Stenką w show Polsatu. Już się jej podlizuje Pani Danuta do tej pory nie komentowała swojego udziału w show. Na czwartkowej konferencji postanowiła jednak wytłumaczyć się ze swojej decyzji. Przyznaje szczerze, że to traktuje to tylko jaką pracę do wykonania. Zaznacza również, że podziwia wszystkich uczestników show, ponieważ sama ma lęk wysokości: Ja nie widzę żadnego problemu w tym, to jest po prostu praca, taka praca pojawiła się w moim życiu w tym momencie i po prostu ją przyjęłam. Oczekuję ogromu wrażeń z ciarkami biegnącymi po grzbiecie. Ja jestem człowiekiem, który ma lęk wysokości, na sam widok ludzi wchodzących na takie wysokości, drżą mi nogi. - przyznaje w plejada.pl Będziecie oglądać Celebrity Splash? Zobacz: Najpierw uszkodzony ząb, teraz to. MOCNO posiniaczone nogi Ciupy na planie Celebrity Splash Gwiazdy na treningu do Celebrity Splash:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner