Party Stories
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Michał Żurawski i Roma Gąsiorowska pozują do zdjęć
TV-Show

Żurawski o kobietach: "Są do rodzenia dzieci, stania przy garach i bycia posłusznymi". Czesia z Klanu odpowiedziała mu!

 

Michał Żurawski w programie "Azja Express" zdobył wielką sympatię widzów, dlatego wiele osób cieszyło się z jego zwycięstwa w pierwszej edycji show TVN, ale nie wszyscy byli zadowoleni z takiego rezultatu, ponieważ niektórym nie przypadły do gustu słowa aktora o kobietach. Michał na planie show często podkreślał, że jest szowinistą i krzyczał na swojego przyjaciela Ludwika, gdy ten pytał o drogę przedstawicielkę płci pięknej. 

Baby są, wiadomo, do wystrzelania. Kobiety są, wiesz, do czego. Do rodzenia dzieci, stania przy garach i bycia posłusznymi - mówił do Ludwika w jednym z odcinków "Azja Express".

 

Później, gdy został spytany o te słowa w "Dzień dobry TVN", powiedział wprost:

No, jestem chamem, cóż mogę na to poradzić, nie potrafię tego kontrolować. Dla osób inteligentnych są one proste do odczytania. A dla osób mniej inteligentnych jest to coś bardzo wprost nieprzyjemnego - tłumaczył się aktor. 

Głos w tej sprawie postanowiła zabrać Anna Powierza, znana z roli Czesi w serialu "Klan". Co sądzi o słowach Michała Żurawskiego?

Albo żartował i zapomniał to zaznaczyć albo ma takie kobiety wokół siebie, czego bardzo mu współczuję. Ja nie znam takich kobiet, więc to chyba jego pobożne życzenie. Codziennie udowadniam to swoją pracą i postawą życiową - powiedziała Powierza w rozmowie z "Na Żywo". 

Co myślicie o słowach Michała? Przesadził? A może waszym zdaniem aktor tylko żartował?

 

ZOBACZ: Michał Żurawski po "Azja Express" dużo schudł! Ile? Nawet Agnieszka Woźniak-Starak była zaskoczona

 

Michał Żurawski wygrał pierwszą edycję Azja Express

Roma Gąsiorowska fryzura

Nie wszyscy byli jednak zachwyceni tym, w jaki sposób wypowiadał się w programie o kobietach.

Anna Powierza na pokazie Teresy Kopias

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Roma Gąsiorowska uśmiech
Fleszstyle
Gąsiorowska i Żurawski na... pokazie mody. Czyżby para nie lubiła pozować na ściankach? ZDJĘCIA
Michał Żurawski w marynarce
Newsy
Michał Żurawski i Roma Gąsiorowska zagrali razem w filmie! Po "Azji Express" mają swój czas
Michał Żurawski w kapeluszu
TV-Show
Michał Żurawski żałuje udziału w programie "Azja Express"? Aktor zdradził też, kogo z show najbardziej podziwia!
"A co do hejtów..."

Niecierpliwy, niespokojny, uparty i w dodatku klnie jak szewc - Michał Żurawski uczestnik "Azja Express", przyznał, że właśnie taki jest. Spytaliśmy też go, czy uważa, że podczas montażu zmanipulowano jego obraz. Aktor, który niedawno wyznał, że miał problemy z alkoholem, szczerze się roześmiał i odpowiedział: Niestety, nie sądzę. Taki jestem. Kamera filmowała mnie niemal non stop, nie dało się udawać - odpowiedział nam. Michał Żurawski w programie "Azja Express" dał się poznać jako osoba z ogromnym poczuciem humoru. Dzięki show zyskał ogromną sympatię widzów. Niestety pojawiają się też negatywne komentarze na jego temat, a także na temat innych uczestników. Co czuje Michał Żurawski czytając hejterskie wpisy o sobie i swoich kolegach z planu? Czy żałuje, że wziął udział w tym programie? Nie żałuję. Dla mnie i Ludwika to była wspaniała przygoda. Nie wiem, czy to widać w tym programie, ale my byliśmy taką parą, która potrafiła przejść przez góry nawet 20 kilometrów. Widzieliśmy wspaniałe rzeczy. I wielki mam za to szacunek dla kamerzystów, którzy w tym czasie musieli dźwigać bardzo ciężkie kamery. A co do hejtów – ja tego nie czytam, bo zwyczajnie mnie to nie interesuje.  Więcej na temat Michała Żurawskiego przeczytacie w nowym Fleszu.   Zobacz:  Romans w "Azja Express"?! Co łączy aktorkę i uczestnika show? Zdradzili w "Dzień Dobry TVN"!​ Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski na pokazie Tomka Ossolińskiego       Łukasz Jemioł, Michał Żurawski, Azja Express

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner