Anna Lewandowska ma już dosyć pytań o Roberta?

Lewandowska nie chciała rozmawiać o Robercie w DDTVN! Dorota Wellman nieźle z niej zażartowała!

Anna Lewandowska ma już dosyć pytań o Roberta?

Anna Lewandowska ma już dość pytań o swojego męża? Żona Roberta Lewandowskiego pojawiła się w dzisiejszym Dzień Dobry TVN, gdzie według zapowiedzi śniadaniowego programu, miała mówić o swojej książce i o życiu u boku słynnego sportowca.

 

Anna Lewandowska nie chciała rozmawiać o Robercie w DDTVN!

Niestety, Ania już na początku zapowiedziała, że na każde pytanie dotyczące piłki nożnej będzie odpowiadać: "pomidor" albo "burak". Dorota Wellman i Marcin Prokop byli wyraźnie zaskoczeni wyznaniem sportsmenki, dlatego nie pytali o jej życie prywatne, a m.in. o dietę piłkarzy. Niestety, ale w odpowiedzi usłyszeli "burak".

Który piłkarz to burak?- śmiała się Dorota Wellman.

Na szczęście Anna Lewandowska czasami zapominała o swoim postanowieniu i w trakcie rozmowy w DDTVN zdradziła, że dania z jej książki testował na sobie Robert Lewandowski. Okazuje się, że piłkarz najbardziej lubi słynne "kulki mocy" przygotowywane przez Anię. A czy żona Roberta Lewandowskiego wybiera się do Francji na mistrzostwa w piłce nożnej?

To chyba jest naturalne, że każda żona wspiera męża i jedzie na tak ważną imprezę. Stresuje się za Roberta i za całą drużynę i mocno kibicuję, dlatego będę i będę chciała też wspierać(...) Dużo się ostatnio dzieje, ale skupiam się szczególnie teraz na rodzinie- przyznała Anna Lewandowska.

Zobacz także: Zobacz, jak Robert Lewandowski z żoną wypoczywali przed Euro w swoim domu na Mazurach! ZDJĘCIA

 

Anna Lewandowska nie chciała rozmawiać o Robercie.

Żona Roberta Lewandowskiego pojawiła się w DDTVN.

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27