Anna Dereszowska w programie Mali Giganci
ONS
TV-Show

Anna Dereszowska w programie Mali Giganci. Kogo jeszcze zobaczymy w 2. odcinku? ZDJĘCIA

Anna Dereszowska w programie Mali Giganci. Kogo jeszcze zobaczymy w 2. odcinku? ZDJĘCIA
Zwiastun Małych Gigantów
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Mamy nowy zwiastun "Małych Gigantów". Młody uczestnik rozśmieszył jurorów do łez
Żarty Wojewódzkiego powaliły na kolana Chylińską

Już w najbliższą sobotę o godzinie 20. na antenie TVN zobaczymy pierwszy odcinek nowego show - " Mali Giganci ". W jury zobaczymy trzy wielkie gwiazdy - Katarzynę Bujakiewicz, Kubę Wojewódzkiego oraz Agnieszkę Chylińską , która już zdradziła nieco szczegółów na temat programu. Przypomnijmy: Chylińska została jurorką w nowym show. Ma pewne oczekiwania: Tu chodzi o łzy My mamy dla Was wielką niespodziankę - nigdzie wcześniej nie emitowany fragment sobotniego programu, w który młody uczestnik opowiada o swoich planach na przyszłość - m.in o pracy w KFC. Kuba nie mógł nie skomentować tego w odpowiedni dla siebie sposób, a jego riposta rozłożyła na łopatki Agnieszkę, która śmiała się do rozpuku . Warto więc poczekać na pierwszy odcinek, bo szykuje się naprawdę znakomita zabawa. Będziecie oglądać Małych Gigantów? Zobacz: Natalia Lesz o kulisach pracy w Małych Gigantach. Ujawniła sposób na uniknięcie kontrowersji Agnieszka Chylińska podczas TeleKamer:

Filip Chajzer w koszuli i z muszką
ONS
Newsy
Wpadka w programie "Mali giganci"! Pomylili nazwisko Filipa Chajzera...
Wpadka w programie "Mali giganci"! Pomylili nazwisko Filipa Chajzera...

Pierwszy odcinek Małych Gigantów zaskoczył nie tyle fajnymi występami dzieci, co wpadką! Gospodarzem programu jest Filip Chajzer , niestety ktoś się pomylił i podpisał prowadzącego " Hajzer" przez samo h.     Okazuje się, że sam dziennikarz też się zdziwił, gdy zobaczył swoje nazwisko na ekranie. Jak to skomentował? Z poczuciem humoru, na szczęście nie obraził się na swoją stację. "Serio? W sumie dobrze, że nie Zygmunt :) - napisał na swoim Facebooku.   Filip jako początkujący dziennikarz i prezenter musiał się mierzyć z legendą swojego ojca Zygmunta Chajzera , który przez całe lata do teraz jest znanym dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, a do tego prezenterem. Gdy ktoś myśli: Chajzer, w pierwszej chwili do głowy przychodzi tata Zygmunt, a nie Filip, choć to chyba powoli zaczyna się zmieniać. A Wy kogo teraz uważacie za bardziej znanego: Filipa czy Zygmunta Chajzera?   Zobacz także: Filip Chajzer w stylizacji z bazaru za... 255 zł! Opinie przechodniów? "Co najmniej tysiak". Musicie to zobaczyć!   Zygmunt Chajzer to bardzo znany dziennikarz.

Anna Dereszowska popłakała się u Kuby Wojewódzkiego
TV-Show
Anna Dereszowska dała się obrażać na roaście Wojewódzkiego za całkiem niezłą sumkę! Było warto?
Anna Dereszowska dała się obrażać na roaście Wojewódzkiego za całkiem niezłą sumkę! Było warto?

Ile Anna Dereszowska zrobiła za udział w roaście Kuby Wojewódzkiego? Okazuje się, że wzięcie udziału w kontrowersyjnym programie showmana przysporzyło jego uczestnikom nie tylko sporej popularności, ale i... pieniędzy. Anna Dereszowska, która w programie padła ofiarą niewybrednych żartów na temat swojego aktorstwa oraz rzekomego romansu z Kamilem Durczokiem, a nawet popłakała się w trakcie nagrania, otrzymała za swój występ wysokie wynagrodzenie. Jak twierdzi "Dobry Tydzień", powołując się na znajomego gwiazdy, aktorka miała zarobić na roast 25 tysięcy złotych. Najmocniejsze żarty z Anny Dereszowskiej w roast Anna Dereszowska miała romans z Kamilem Durczokiem, ale szybko ją zostawił. Tak się na nią raz wkurzył, bo zapomniała, że ma połknąć i w Faktach cały stół był ujeb.... - żartował Sebastian Rejent. Pani Ania jest aktorką, chyba porno. Tak wnioskuję po tytułach filmów. “Klub szalonych dziewic”, “Odwróceni"- (...) Słyszałem też, że gra pani w tenisa. Szacun, ja wspieram każdą minutę, kiedy odbija pani piłeczkę, a nie czyjegoś męża - mówił Abelard Giza. Wybitna aktorka, to oczywiście z ironią - nie jesteś dobrą aktorką. Jesteś drewnianą aktorką. Partnerzy w filmach odmawiają jej scen łóżkowych bo muszą sobie wyciągać drzazgi z f... - mówił z kolei prowadzący program Michał Kempa. Uważacie, że ta kwota zrekompensowała jej dowcipy na roaście  Kuby Wojewódzkiego? Wzięlibyście udział w takim programie za 25 tysięcy złotych? Dajcie znać w sondzie!   Zobacz też: Anna Dereszowska w końcu skomentowała roast Kuby Wojewódzkiego! Jest jej przykro?   Anna Dereszowska sporo zarobiła na udziale w roast Kuby Wojewódzkiego.   Aktorka jeszcze kiedyś wystąpi w podobnym programie?

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner