Fit Lovers po ostrej kłótni w Ameryka Express Fit Lovers Ameryka Express - zwiastun Tomasz Karolak w Ameryka Express
Mat. prasowe/x-news
1/7
Mat. prasowe/x-news

 

"Ameryka Express" zbliża się ku końcowi. W programie zostały już tylko trzy pary. O zwycięstwo powalczą Aleksandra Domańska i jej brat Dawid, Maciej Musiałowski ze swoją koleżanką Anką oraz duet Fit Lovers. Ostatni z nich dostarczyli niemałych wrażeń. Szczególnie Mateusz podpadł widzom swoim nieszablonowym zachowaniem. Chłopak Pameli niejednokrotnie był hejtowany za to, jak się do niej odnosi.

 

Jednak nie tylko on naraził się na krytykę fanów "Ameryka Express". Pamiętacie wszystkie afery związane z tą edycją show TVN? Zobaczcie naszą galerię i przeżyjcie to jeszcze raz!

 

POLECAMY: Agnieszka Woźniak-Starak przeprasza za "Amerykę Express". "Wstyd mi". Odejdzie z show TVN?

2/7
Fit Lovers po ostrej kłótni w Ameryka Express

 

Hejt na Fit Lovers: co zrobił Mateusz?

 

Duet Fit Lovers od początku tworzył jedną z najbarwniejszych par. Pamela i Mateusz świetnie dawali sobie radę przede wszystkim w konkurencjach wymagających dużej sprawności fizycznej. Nic w tym dziwnego, od lat pracują bowiem nad swoją formą i zachęcają do tego również swoich fanów. Jednak w pewnym momencie widzowie zaczęli patrzeć krytycznym okiem na Mateusza. Wszystko przez jego zachowanie podczas jednego z odcinków.

 

Zobacz także: Fit Lovers znowu w ogniu krytyki! Wszystko przez zachowanie Mateusza w ostatnim odcinku "Ameryka Express"

 

W jednym z odcinków Pamela miała na sobie krótką spódniczkę. W pewnym momencie Mateusz nie wytrzymał i zrobił jej scenę zazdrości. Celebryta wykonał w stosunku do niej bardzo agresywny gest, który nie umknął uwadze widzów. 

 

- Coś tam u nich nie gra. Z odcinka na odcinek widać coraz większą spinę. Zwłaszcza u niego

- Każdy, kto trochę przeżył, poznał trochę ludzi i charakterów wie, że między nimi nie jest tak wesoło i tak lovers, jak sami chcieliby to wmówić ludziom. Dzieciaki niestety łykają tę ściemę

- Toksyczny związek, facet typ "przemocowca" i laska, którą tak zniżył do parteru, że ta nabrała przekonania, iż bez niego z niczym sobie nie poradzi. Ale żeby pewne rzeczy dostrzegać, trzeba jednak być dorosłym, umieć określać sytuacje, emocje, ludzi, charaktery itp - pisali widzowie "Ameryka Express" na Instagramie. 

 

To nie jedyna afera z udziałem Mateusza, która wybuchła w "Ameryka Express". Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Fit Lovers wyjaśniają awanturę w autobusie i pokazują USUNIĘTE sceny z "Ameryka Express"

3/7
Fit Lovers
Instagram

 

Mateusz podpadł także w odcinku, w którym po raz kolejny śmiał się ze swojej ukochanej, która akurat miała okres. W walce o immunitet można było również wygrać wycieczkę do miasta Inków - Machu Picchu. Gdy Mateusz to usłyszał, odparł bez zastanowienia:

 

- Pamela, to miejsce bardzo do Ciebie pasuje

- Dlaczego? - dopytywała Pamela

- No... Machu Picchu. Maczu na piczu - odparł Mateusz.

 

Widzowie podeszli do jego żartu bardzo krytycznie. 

 

- To było niesmaczne, żenujące wręcz

- Nie tylko ten żart jest żenujący...

- Ten Mateuszek w każdym programie się pogrąża, albo nie kontroluje emocji, albo robi z siebie półgłówka. A ta biedna Pamela tylko się wstydzi przed całą publicznością

- Maczu Piczu? Serio?! - grzmieli oburzeni internauci.

 

Jedna to nie afery z udziałem Mateusza były tymi najgłośniejszymi. Prawdziwe piekło rozpętało się podczas innego odcinka...

4/7
Ameryka Express - zwiastun

 

W "Ameryka Express" molestowano kobiety?

 

Prawdziwa afera wybuchła po emisji odcinka, w którym zawodnicy w ramach jednej z konkurencji musieli pocałować przypadkowo napotkane kobiety na ulicy. Widzowie nie zostawili na show suchej nitki. Internauci stwierdzili, że ta konkurencja była niczym innym, jak molestowaniem kobiet! Ta fala krytyki zmusiła stację do wydania oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. 

 

- Kochani, przywiązujemy ogromną wagę do wysokich standardów etycznych na planie, jak i na antenie. Mimo to w ostatnim, 10. odcinku naszego programu znalazła się konkurencja, która przez niektóre osoby mogła zostać odebrana jako niestosowna. Przepraszamy wszystkich, którzy poczuli się dotknięci oglądając ten odcinek – produkcja „Ameryka Express”.

 

Agnieszka Woźniak-Starak również przeprosiła za ten odcinek. Jedynie Filip Chajzer nie widział w tej konkurencji nic zdrożnego. A wy po której stronie jesteście? 

5/7
Tomasz Karolak w Ameryka Express

 

"Ameryka Express": Tomasz Karolak dostał w twarz

 

Niemało emocji przyniosła także konkurencja w półfinałowym odcinku "Ameryka Express". Każdy zawodnik, który nie zapamiętał ważnych informacji na temat Peru, dostawał w twarz od starszej pani. Zawodnicy początkowo nie martwili się o ból, ponieważ kobieta wyglądała na wątłą i niegroźną. Sytuacja zmieniła się, gdy ta wymierzyła ciosy Tomaszowi Karolakowi i jego koledze. Zrobiła to z taką siłą, że ten drugi niemal stracił okulary. Ta "zabawa" nie przypadła do gustu widzom. 

 

- Bicie po twarzy - bardzo słabe. Schodzicie na psy

- Co to do cholery za zadanie z tą babą, co ich po twarzach waliła?

- PRZEGIĘLI 😠😠😠😠😠😠😠 - komentowali widzowie "Ameryka Express" na Facebooku i Instagramie.

 

Oglądaliście ten odcinek?

6/7
Mat. prasowe

 

Choć widzowie pokochali Larę Gessler za jej naturalność i spontaniczność, jej również się oberwało. Niektórzy widzowie uznali bowiem, że córka Magdy Gessler w programie pokazywała zbyt wiele ciała

 

- Dlaczego Lara dzisiaj świeci dupą i biustem, momentami jest to niesmaczne

- Zdecydowanie zgadzam się z Panią, jakoś inne dziewczyny nie ubierają się i nie świecą biustem i tyłkiem... Jeszcze specjalnie się wypinała, by każdy facet ją podziwiał

- Po co w ogóle ubierała to coś skoro i tak wszystko na wierzchu - pisali oburzeni internauci.

 

Zgadzacie się z nimi?

7/7
Ameryka Express- kto wygra show?
x-news, tvn

 

Czyżby największą wpadkę producenci zaliczyli tuż przed finałem? Na kilka godzin przed emisją ostatniego odcinka w polskiej Wikipedii pojawiła się informacja, że show wygrają Ola Domańska z bratem! Po jakimś czasie zniknęła. Jednak internauci są uważni i pamiętają, że podobna sytuacja miała miejsce z finałem ostatniej edycji "Top Model", kiedy to w Wikipedii podano, że wygra Kasia! Czy to oznacza, że rzeczywiście poznaliśmy zwycięzców? Przekonamy się dziś około godziny 23! 

 

Więcej na temat Azja Express