Agnieszka Woźniak-Starak zdradza kulisy programu "Azja Express"

Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o uczestnikach Azja Express: "Nie kontrolują swoich zachowań"

Agnieszka Woźniak-Starak zdradza kulisy programu "Azja Express"

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła kulisy programu "Azja Express"! Prowadząca wielki hit TVN już od kilku tygodni przebywa w Indiach, gdzie trwają nagrania do drugiej edycji show. W kolejnej odsłonie programu o zwycięstwo walczą m.in. Joanna Przetakiewicz, Tymon Tymański, Michał Piróg oraz Dorota Gardias. Jak uczestnicy poradzili sobie z trudnymi zadaniami i czy druga edycja show będzie takim samym sukcesem stacji TVN jak pierwsza, przekonamy się za kilka miesięcy. 

Agnieszka Woźniak-Starak o uczestnikach programu: "Gwiazdy zrzucają maski"

Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z magazynem "Glamour" zdradziła, jak wyglądają kulisy programu "Azja Express". Gwiazda TVN nie ukrywa radości, że może prowadzić najfajniejszy, według niej, program w telewizji. Gospodyni zdradziła również, jak gwiazdy zachowują się na planie "Azji Express".

Lecimy tam na miesiąc. Cieszę się jak dziecko, bo mam poczucie, że prowadzę najfajniejszy program w telewizji. Pokazujemy tam inną kulturę. To reality show z kontekstem podróżniczym. Wiedziałam, że to będzie hit, ale nie spodziewałam się aż takiej siły rażenia. Gwiazdy zrzucają maski, bo pod wpływem zmęczenia i nerwów nie kontrolują swoich słów i zachowań - przyznała Agnieszka Woźniak- Starak.

Będziecie oglądać drugą edycję programu "Azja Express"? 

Zobacz także: Ćwiczenie relaksacyjne w walce ze stresem

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła kulisy programu "Azja Express".

Agnieszka Woźniak-Starak
ONS

Prowadząca zdradziła, jak uczestnicy zachowują się na planie show.

Dorota Gardias, Michał Piróg

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39