Agnieszka Szulim i Karolina Korwin Piotrowska o modelkach

Agnieszka Szulim o modelkach: "Niespecjalnie trzeba coś umieć". Co na to Karolina Korwin Piotrowska?

Agnieszka Szulim i Karolina Korwin Piotrowska o modelkach

Agnieszka Szulim w ostatnim odcinku "Na językach" poparła zdanie Mikołaja Lizuta w sprawie modelek. Dziennikarz muzyczny tydzień temu zaznaczył, że w tym zawodzie wystarczy mieć tylko "ładny ryj". Jego wypowiedź wywołała burzę. Został ostro skrytykowany m.in. przez menadżerkę Anji Rubik.

Agnieszka Szulim popiera Mikołaja Lizuta

Temat modelek i wypowiedzi Lizuta wciąż wzbudza duże zainteresowanie. Agnieszka Szulim w "Na językach" poprała dziennikarza. Gwiazda TVN uważa, że modelki muszą mieć tylko predyspozycje fizyczne. Talent wcale nie jest im potrzebny:

Ok, mogło zaboleć słownictwo, zwłaszcza ten "ryj". Nie rozumiem jednak jednego. Jakie umiejętności trzeba mieć? Tylko predyspozycje fizyczne! Trzeba umieć chodzić i umieć pozować. Jakie inne? Nie rozumiem trochę tej afery. Jest to jeden z nielicznych zawodów, w którym niespecjalnie trzeba coś potrafić. Jest to bardzo ciężka fizyczna praca - mówiła Agnieszka

Z Szulim nie zgodziła się Karolina Korwin Piotrowska. W "Magu towarzyskim" gościła już przecież m.in. Joannę Krupę czy Anję Rubik. Uważa je za inteligentne dziewczyny:

Trochę się nie zgadzam, bo jeśli masz do sprzedania jakieś ubranie, musisz wiedzieć, jak to zrobić swoim ciałem, swoim wyrazem oczu, to jest zawód, w którym najlepsze dziewczyny, które są na topie, nie są durne - ocenia dziennikarka

Kto ma rację w tym sporze?

 

Agnieszka Szulim zgadza się z Mikołajem Lizutem

Agnieszka Szulim w czarnej bluzce, wysokich kozakach z frędzlami, zielonej spódnicy
ons.pl

Karolina Korwin Piotrowska uważa, że modelki nie są głupie

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43