Agnieszka Sienkiewicz w Tańcu z gwiazdami
ONS
TV-Show

Znamy kolejną uczestniczkę "Tańca z gwiazdami"

Ma szansę wygrać Kryształową Kulę?

W sobotę zdradziliśmy wam nazwisko kolejnej uczestniczki drugiej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". W jesiennym show Polsatu zobaczymy Marcelinę Zawadzką, która ma zająć miejsce analogicznie po Natalii Siwiec. Oprócz Miss Polonii w programie wystąpi także prawdopodobnie Jan Mela, którego udział będzie nie lada wyzwaniem. AfterParty.pl poznało dzisiaj kolejną gwiazdę, która powalczy o Kryształową Kulę.

Z naszego źródła wynika, że w programie zatańczy Agnieszka Sienkiewicz. Aktorka serialu "Przyjaciółki", która ma na swoim koncie także role w kinowych hitach "Milion dolarów" i "Yuma".


- Agnieszka może być czarnym koniem tej edycji. Dzięki smukłej sylwetce bez problemu odnajdzie się na parkiecie, a za sprawą sympatycznej osobowości zapadnie widzom w pamięć. Poza tym jest aktorką "Przyjaciółek", a jak pokazuje przykład Anety Zając, widzowie Polsatu kochają znane im twarze. Kariera Agnieszki rozwija się bardzo szybko, dlatego też jej angaż jest oczywisty. W sumie zagrała już w 15 serialach, na czele z "M jak miłość", "Klanem", "Na dobre i na złe" czy "Anną German" - mówi AfterParty.pl osoba z produkcji.


Próbowaliśmy skontaktować się w celu potwierdzenia tej wiadomości z agentką gwiazdy, Aldoną Wleklak. Ta jednak konsekwentnie odmawia komentarzy w tym temacie.

Zobacz: Smutna prawda o show-biznesie: "Gwiazdy nie zawsze mają na stylistkę"

Czy Agnieszka Sienkiewicz ma szansę wygrać "Taniec z gwiazdami"?

Agnieszka Sienkiewicz w Tańcu z gwiazdami

Agnieszka Sienkiewicz w Tańcu z gwiazdami

Finałowe kreacje gwiazd w "Tańcu z gwiazdami":

Stefano Terrazzino ocenił szansę na zwycięstwo polskiego reprezentanta na Eurowizji
ONS
TV-Show
"Taniec z gwiazdami" bez Stefano Terrazzino? Jest komentarz tancerza!
Nie pojawi się w nowej edycji?!

  Stefano Terrazzino pojawi się w kolejnej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" ? Już za kilka miesięcy, wiosną 2019 roku, na antenę Polsatu wróci taneczne show z udziałem gwiazd. Kto wystąpi w dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Tego z pewnością dowiemy się już wkrótce. Zanim jednak stacja poinformuje, kto zatańczy tym razem, portal Plejada zapytał Stefano Terrazzino, czy weźmie udział w nowej odsłonie show. Jak odpowiedział jeden z najpopularniejszych tancerzy "TzG"?   Stefano Terrazzino   wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Stefano Terrazzino do tej pory w "Tańcu z Gwiazdami" występował z takimi gwiazdami jak: Agnieszka Sienkiewicz, Aneta Zając i Iwona Cichosz. Czy wiosną po raz kolejny zatańczy w programie Polsatu? Tancerz nie ukrywa, że wciąż się nad tym zastanawia! Jest to trudny temat dla mnie  - powiedział w rozmowie z plejada.pl. Robiłem to 12 lat, ale z drugiej strony trzeba iść do przodu. (...) Nie wiem jeszcze, to jest trudne.  Myślicie, że Stafano Terrazzino jednak wystąpi w 9. edycji "Tańca z Gwiazdami"?    Zobacz także:  Gwiazda "M jak miłość" nie chce występować w "Tańcu z Gwiazdami" przez jednego jurora! O co chodzi?   Stefano Terrazzino jeszcze nie wie, czy weźmie udział w nowej edycji "TzG". Chcielibyście, żeby tancerz znów pojawił się w show?

Nowe zasady w Tańcu z Gwiazdami
Facebook
Newsy
Zmiana zasad w "Tańcu z Gwiazdami". Dziś z programem pożegna się...
Plus nowe style taneczne

Ruszył " Taniec z Gwiazdami " . Do pierwszego odcinka gwiazdy przygotowywały się już od kilku tygodni podczas ciężkich treningów na sali prób. Wielu uczestnikom godziny spędzone na parkiecie dały mocno w kość. Przypomnijmy:  Ciężkie próby do "TzG" dały mocno w kość Honey: Chciałam wybiec z treningu Już na początku pierwszego odcinka show widzom zostały przedstawione nowe zasady. W poprzedniej edycji na początku tańczyły tylko panie i to któraś z nich odpadała z show. Dzisiaj na parkiecie zaprezentują się wszystkie pary, więc z programem może pożegnać się również jakiś gwiazdor. Ponadto, po raz pierwszy uczestnicy zmierzą się nie tylko z tańcami latynoamerykańskimi i standardowymi, ale i tańcem współczesnym. Wykonała go m.in. Agnieszka Sienkiewicz, która zdobyła aż 39 punktów od jurorów . Oglądacie "Taniec z Gwiazdami"? Zobacz:  Oficjalna sesja zdjęciowa wszystkich par "Tańca z Gwiazdami". Kto wypadł najlepiej? Gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" na konferencji Polsatu:

Marta Wierzbicka odpadła z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Szok! Marta Wierzbicka odpadła z "Tańca z Gwiazdami"
Zaskakująca decyzja telewidzów

Najbardziej oczekiwane show tej wiosny wreszcie wystartowało. " Taniec z gwiazdami " już po raz drugi zdecydował się zrealizować Polsat, przejmując show po TVN. Przed startem nowej odsłony długo spekulowano, kto zatańczy na parkiecie. Ostatecznie w programie zdecydowały się wystąpić najgorętsze gwiazdy polskiego show biznesu. Zobacz:  Oficjalna sesja zdjęciowa wszystkich par "Tańca z Gwiazdami". Kto wypadł najlepiej? Za nami pierwszy odcinek show, w którym doszło do pewnych zmian. W poprzedniej edycji na początek w konkursie brały udział tylko panie, panowie wystąpili zaś tylko we wspólnym tańcu . Dziś o awans do kolejnego odcinka walczyły wszystkie pary. Zobacz:  Zmiana zasad w "Tańcu z Gwiazdami". Dziś z programem pożegna się... Po pierwszych tańcach punktacja przedstawiało się następująco:  Anna Wyszkoni i Jan Kliment (salsa) - 39 punktów Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino (taniec współczesny)  - 39 punktów Mateusz Banasiuk i Hania Żudziewicz (fokstrot) - 32 punkty Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak (walc angielski) - 32 punkty Marcin Miller i Nina Tyrka (jive) - 30 punktów Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska (charleston) - 28 punktów Joanna Orleańska i Przemysław Modrzyński (rumba) - 27 punktów Honorata Skarbek i Kamil Kuroczko (quickstep) - 27 punktów Jan Mela i Magda Soszyńska Michno (cha-cha) - 27 punktów Artur Dziurman i Walerija Żurawlewa (tango) - 25 punktów Marta Wierzbicka i Łukasz Czarnecki (pasodoble) - 25 punktów Misiek Koterski i Janja Lesar (walc wiedeński) - 24 punkty Po podsumowaniu głosów jurorów i publiczności z programem pożegnała się: Marta Wierzbicka i Łukasz Czarnecki . Zaskoczeni? Zobacz:  Byliśmy na próbie Honey. Tak dzisiaj zatańczy w "TzG" Wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami" na konferencji Polsatu:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner