Agnieszka Sienkiewicz w Tańcu z gwiazdami
ONS

W sobotę zdradziliśmy wam nazwisko kolejnej uczestniczki drugiej edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". W jesiennym show Polsatu zobaczymy Marcelinę Zawadzką, która ma zająć miejsce analogicznie po Natalii Siwiec. Oprócz Miss Polonii w programie wystąpi także prawdopodobnie Jan Mela, którego udział będzie nie lada wyzwaniem. AfterParty.pl poznało dzisiaj kolejną gwiazdę, która powalczy o Kryształową Kulę.

Z naszego źródła wynika, że w programie zatańczy Agnieszka Sienkiewicz. Aktorka serialu "Przyjaciółki", która ma na swoim koncie także role w kinowych hitach "Milion dolarów" i "Yuma".


- Agnieszka może być czarnym koniem tej edycji. Dzięki smukłej sylwetce bez problemu odnajdzie się na parkiecie, a za sprawą sympatycznej osobowości zapadnie widzom w pamięć. Poza tym jest aktorką "Przyjaciółek", a jak pokazuje przykład Anety Zając, widzowie Polsatu kochają znane im twarze. Kariera Agnieszki rozwija się bardzo szybko, dlatego też jej angaż jest oczywisty. W sumie zagrała już w 15 serialach, na czele z "M jak miłość", "Klanem", "Na dobre i na złe" czy "Anną German" - mówi AfterParty.pl osoba z produkcji.


Próbowaliśmy skontaktować się w celu potwierdzenia tej wiadomości z agentką gwiazdy, Aldoną Wleklak. Ta jednak konsekwentnie odmawia komentarzy w tym temacie.

Zobacz: Smutna prawda o show-biznesie: "Gwiazdy nie zawsze mają na stylistkę"

Czy Agnieszka Sienkiewicz ma szansę wygrać "Taniec z gwiazdami"?

Agnieszka Sienkiewicz w Tańcu z gwiazdami

Agnieszka Sienkiewicz w Tańcu z gwiazdami

Finałowe kreacje gwiazd w "Tańcu z gwiazdami":