Agnieszka Kotońska z "Gogglebox"
Instagram

Kolejna metamorfoza Agnieszki z "Gogglebox"! Najpierw zmieniła kolor włosów, a teraz... Zobaczcie sami!

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox"
Instagram

Agnieszka Kotońska szerszej publiczności znana jest z występów w "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie wraz ze swoim mężem oraz synem komentują znane programy. Jej charyzma i żywiołowość podbiły serca widzów. Do tego stopnia, że jej fani chcą również wiedzieć, jak wygląda życie prywatne gwiazdki TTV. W tym celu odwiedzają profil Agnieszki Kotońskiej na Instagramie, na którym niemal codziennie pojawiają się nowe zdjęcia.

Ostatnio gwiazda "Gogglebox" pochwaliła się tam sporą metamorfozą, którą przeszła. Celebrytka zrezygnowała bowiem ze swojego charakterystycznego blondu. Teraz Agnieszka poszła za ciosem i zafundowała sobie kolejną metamorfozę. O co chodzi? Zobaczcie poniżej!

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" skróciła włosy! 

Jak się okazuje, Agnieszka Kotońska nie tylko przyciemniła włosy, ale również pozbyła się doczepów. Teraz postawiła na naturalny look. Już dawno nie widzieliśmy jej w tak krótkich, a przede wszystkim ciemnych włosach. Skąd taka zmiana?

To kolejna z paru metamorfoz, które dla Was szykuję, mówią, że kobieta zmienną jest. Jestem teraz w takim momencie swojego życia że spełniam marzenia ❤❤❤❤ , nie muszę za niczym gonić,za niczym biec ,niczego łapac czy na coś czekac, nie muszę nic nikomu czegoś udowadniać, czy być lepszą..silniejsza czy mądrzejsza!!! nie musze poprostu NIC !!! jestem sobą ciesze się chwila i swoim życiem ❤❤❤❤ Kochani życzę Wam wszystkim dużo uśmiechu i pozytywnych myśli ❤❤❤ps.traktuj ludzi z takim szacunkiem z jakim Ty chciałabyś być traktowana, uśmiechaj się do ludzi , życz szczęścia i miłości ,świat i ludzie wtedy będą Cię kochać - napisała pod swoim zdjęciem Agnieszka Kotońska (pisownia oryginalna). 

Jak zareagowali na kolejną metamorfozę Agnieszki jej fani?

- Wow, mega ładnie ❤️😁😊😎

- Pięknie i naturalnie. od razu inna kobieta :) mega odmiana

- Bardzo ładnie wyglądasz w tych włosach

- Pod wrażeniem ! Klasa 🚀❤️ - piszą zachwyceni internauci. 

Wam również podobają się zmiany, jakie zaszły w wyglądzie Agnieszki z "Gogglebox"? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry kochani ❤❤❤#sekretprojekt ❤ ----------------------------------------------------------------A Może krótkie bez doczepianych włosów 🙈🙈 czy taka wersja Agnieszki podoba Wam się? Co Wy na to ? 💎💎🌺😻 Takiego zdjęcia jeszcze u mnie nie było 😻 Włosy @hairstylist_kasiabajer @ttv.pl ------------------------------------------------------------- To kolejna z paru metamorfoz ,które dla Was szykuje, mówią że kobieta zmienną jest . Jestem teraz w takim momencie swojego życia że spełniam marzenia ❤❤❤❤ , nie muszę za niczym gonić,za niczym biec ,niczego łapac czy na coś czekac, nie muszę nic nikomu czegoś udowadniać, czy być lepszą..silniejsza czy mądrzejsza!!! nie musze poprostu NIC !!! jestem sobą ciesze się chwila i swoim życiem ❤❤❤❤ Kochani życzę Wam wszystkim dużo uśmiechu i pozytywnych myśli ❤❤❤ps.traktuj ludzi z takim szacunkiem z jakim Ty chciałabyś być traktowana, uśmiechaj się do ludzi , życz szczęścia i miłości ,świat i ludzie wtedy będą Cię kochać ❤❤❤ Love you ------------------------------------------------------------------ #picoftheday #photooftheday #loveit #metamorfoza #me #krótkiewłosy #polishgirls #polishmom #gogglebox #ttv #celebrity #happyday #smail #kobietazmiennajest #brunettegirl #brunette #mystyle #instafashion #women #styleinspiration #styleblogger #leszno #kobieta #mylife #myboy #loveislove

Post udostępniony przez Agnieszka Kotońska_official (@agnieszkakotonska)

Wcześniej Agnieszka stawiała na nieco bardziej krzykliwy look

Stare zdjęcia Agnieszki Kotońskiej z "Gogglebox"
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37