Rodzina Kotońskich z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek

Zaskakująca metamorfoza Agnieszki z "Gogglebox"! Efektami pochwaliła się na Instagramie

Rodzina Kotońskich z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek

Agnieszka Kotońska to jedna z bohaterek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". W show TTV występuje razem ze swoim mężem Arturem oraz synem Dajanem. Niedawno Agnieszka Kotońska przeszła spektakularną metamorfozę. Efektami pochwaliła się na Instagramie. Zobaczcie sami!

Agnieszka Kotońska na początku swojej przygody z "Gogglebox. Przed telewizorem" wyglądała zupełnie inaczej. Doczepiane rzęsy, tipsy, platynowy blond z czarnymi pasemkami. Jej znakiem rozpoznawczym były także obcisłe różowe t-shirty z cekinowymi nadrukami. Jednak w pewnym momencie Agnieszka postanowiła, że pora się zmienić. W tym celu oddała się w ręce specjalistów.

Zobacz także: Jesteś fanem programu "Gogglebox. Przed telewizorem"? W takim razie ten QUIZ nie sprawi ci trudności!

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" przeszła metamorfozę

Agnieszka Kotońska wystąpiła w programie "Druga twarz", w którym była gościem specjalnym. Trafiła tam w ręce dobrze znanego widzom składu na czele z Malwiną Wędzikowską, Karoliną Gilon, Marcinem Tyszką oraz Łukaszem Urbańskim. Ich zadaniem było ugładzenie dość krzykliwego stylu Kotońskiej. Specjaliści chcieli zrobić z niej damę. Jednak Kotońska nie była łatwym przypadkiem. Gwiazda "Gogglebox" obawiała się bowiem, że zrobią z niej... starą babcię.

Na szczęście Agnieszka ostatecznie zaufała drużynie Karoliny Gilon. Efekt końcowy mocno ją zaskoczył. Agnieszka Kotońska po raz pierwszy zobaczyła siebie w ciemnych włosach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Emocje jeszcze nie opadły po wczorajszym odcinku Druga Twarz @ttv.pl 😘😍❣🙃wrzucam dla Was efekty końcowe mojej metamorfozy. 😘✌ Która z 4 stylizacji podobala Wam się najbardziej ?🤩✌ -------------------------------------------------------------- Dziękuję za wszystkie wiadomości. Postaram się na wszystkie odpisać 😘 ---------------------------------------------------------------- Przegapiliście❓ POWTÓRKI 📺: Wtorek, godz. 9:00 Czwartek, godz. 23:25 Sobota, godz. 18:05 Niedziela, godz. 11:00 --------------------------------------------------------------------------- Buziaczki kochani 😘😍😘😍❣ @karolinagilonofficial @tyszka_marcin @malwinawedzikowska @lukiur #ttv #drugatwarzttv #gogglebox #familiagogglebox #rodzinkaztelewizorka #metamorfoza #radość #usmiech #cute #brunettegirl #brunettehair #takasytuacja👌 #zmiany #brunetka #happytime #fryzury #fryzjer #stylowepolki #stylowamama #modnestylizacje #glamour #glamourstyle

Post udostępniony przez Agnieszka Kotońska_official (@agnieszkakotonska)

Mimo wszystko Agnieszka Kotońska wróciła do swoich jasnych włosów. Gwiazda "Gogglebox" zafundowała sobie jednak inny zabieg. Kotońska postanowiła doczepić włosy, czym pochwaliła się na Instagramie. Jak wam się podoba efekt końcowy?

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" doczepiła sobie włosy
Instagram

Agnieszka Kotońska to ulubienica widzów "Gogglebox"

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" doczepiła sobie włosy
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43