Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" jeszcze nigdy nie była tak szczupła! Efekty jej diety i treningów są imponujące!

Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" zachwyca swoją sylwetką! Gwiazda już od przeszło dwóch lat jest fanką zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej, a efekty jej pracy są naprawdę imponujące. Jej najnowsze zdjęcia zachwyciły internautów, a my również nie możemy oderwać od nich wzroku. Co za forma! Zobaczcie sami.

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" świętuje urodziny męża! Pokazała wzruszające nagranie. "Jesteś największym szczęściem jakie spotkało mnie w życiu"

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" zachwyca szczupłą figurą 

Bohaterka hitu TTV nie odpuszcza diety i treningów. Jej metamorfoza jest naprawdę niesamowita i wzbudza podziw u tysięcy fanów! Agnieszka Kotońska już na początku tego roku mówiła, że schudła ponad 30 kg i stała się zupełnie inną osobą. Zmieniła także kolor włosów i styl ubioru, dzięki czemu dzisiaj możemy podziwiać jej niezwykle piękną przemianę.

Ale wygląda na to, że gwiazda "Gogglebox" ma zamiar zrobić formę życia! Na najnowszych zdjęciach, które pojawiły się na jej Instagramie, możemy podziwiać kolejne efekty jej pracy. Tak szczupłej Agnieszki Kotońskiej jeszcze nie widzieliśmy! Bohaterka hitu TTV pokazała się w obcisłym stroju do ćwiczeń i zaprezentowała swoje idealne kształty. Fani nie mogą oderwać wzroku od tych zdjęć i zostawili gwieździe "Gogglebox" mnóstwo komplementów.

- Woow Aguś 😊 super 👏👏

- No no jaka figura 🤩

- Super wyglądasz Aguś 😘

- Super, teraz mąż powinien się wziąć za siebie przy takiej lasce 🙂 - piszą fani. 

Agnieszka Kotońska regularnie zamieszcza posty na swoim Instagramie i stara się również motywować swoich fanów do aktywnego i zdrowego stylu życia. Metamorfoza bohaterki "Gogglebox" jest naprawdę imponująca i warto brać z niej przykład. Zobaczcie, jak teraz prezentuje się Agnieszka Kotońska! 

Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

Kiedyś ukrywała mankamenty swojej figury pod szerokimi stylizacjami. Dzisiaj z dumą prezentuje swoje wdzięki i podkreśla swoją idealną sylwetkę obcisłymi strojami. 

Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17