Agnieszka Chylińska o swoim wyglądzie w programie Magdy Mołek
Instagram/ Facebook

Agnieszka Chylińska była podejrzewana o anoreksję. Pierwszy raz zdradziła, dlaczego tak schudła!

Agnieszka Chylińska o swoim wyglądzie w programie Magdy Mołek
Instagram/ Facebook

Agnieszka Chylińska skomentowała swój wygląd. Piosenkarka już od kilku miesięcy może pochwalić się bardzo szczupłą figurą. Media i fani artystki obawiali się nawet, że wyraźna utrata wagi może być spowodowana chorobą. Jakiś czas temu nawet Kuba Wojewódzki żartował, że Agnieszka zmaga się z anoreksją. Ostatnio również Jarosław Kuźniar próbował dowiedzieć się, dlaczego piosenkarka tak bardzo schudła. Chylińska nie chciała wówczas rozmawiać o swoim wyglądzie. Teraz temat jej metamorfozy poruszyła Magda Mołek. W programie "W roli głównej" Agnieszka Chylińska zdradziła, dlaczego jest tak szczupła.

Zobacz także: Jarosław Kuźniar do Agnieszki Chylińskiej: "Dlaczego jesteś taka chudzinka?". Riposta wokalistki zwaliła go z nóg!

Ja się sama odchudzam. Mam ogromną samodyscyplinę i wymyśliłam sobie, że będę tak wyglądała. Dokładnie tak. Ja generalnie jestem taka, że muszę sobie wyżyłować coś na maksa, wtedy czuję, że żyje. Też jest super, osiągasz coś, trzymasz to za mordę i mówisz sobie "zobacz jaka jestem mocarna, zobacz jak ja mogę".

Magda Mołek próbowała dowiedzieć się, czy artystka korzysta z pomocy osobistego trenera i czy ostro ćwiczy na siłowni. Jak się okazuje, Agnieszka Chylińska nie należy do grona gwiazd, które ćwiczą pod okiem trenera personalnego. Dlaczego?

Jeszcze się nie urodził taki, który mógłby mi powiedzieć, że ja mam coś robić. "Weź tam ćwicz" nie rozśmieszaj mnie - żartowała Agnieszka Chylińska.

Waszym zdaniem Agnieszka Chylińska przesadziła z odchudzaniem?

 

Zobacz także: Przyczyny anoreksji, czyli kiedy posiłek staje się problemem

 

Agnieszka Chylińska w programie Magdy Mołek skomentowała swój wygląd.

Agnieszka Chylińska w programie Magdy Mołek

Dlaczego gwiazda schudła?

Agnieszka Chylińska
East News

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27