Agent Gwiazdy - główne

"Agent-Gwiazdy 2" - momentami było nieprzyjemnie... A kto dziś odpadł?

Pilne
22:17

Przez to, że grupa zadecydowała o powrocie Kędziora z programu będą musiały odpaść dwie osoby. Ale do dopiero za tydzień. Dziś standardowo odpada jeden z uczestników. Jest to Marek! Fanty przekazuje Jarkowi, a pieniądze Odecie, która zostaje nowym skarbnikiem. Jarek ma łzy w oczach! Panowie bardzo się zaprzyjaźnili. 

22:16

Pora na test. Uczestnicy wypełniają test z wiedzy o agencie. Kto wypełni go najlepiej, a kto odpadnie z programu?

22:12

Dziewczyny mają pretensje do Kędziora, ze się wyłamał. Kędzior odciągnął Marka od Jarka. Przekazał mu klucz. Dochodzi do nieprzyjemnej sytuacji. Już za chwile eliminacja!

22:10

Zadanie kończy się na tym, że Odeta bierze -500 zł. Daria zdobyła czarnego jokera.

22:08

Grupa nie ufa Alanowi. A Alan nie ufa grupie. Daria eliminuje Marka. Jarek dokładnie obserwuje sytuację. Notuje kto, co wyjął. Daria z Odetą starały się wzbudzić w Jarku podejrzenia, że Odeta jest agentem. Uważają, że Jarek łyknął przynętę.

22:01

Kolejne zadanie czeka w ruinach hotelu. W grze muszą odkrywać kolejno listewki, które stanowią kwadrat. Do wygrania są: jokery, klucze, wskazówki, pieniądze na plus i na minus. Jest też czarny joker. Jest też kartka z napisem eliminacja. Każdy po kolei wyciąga po listewce. Grupa postanawia, że będzie grać strategicznie. Jarek uważa, że ekipa będzie chciała go wyeliminować. Alan eliminuje Jarka. Jarek w końcu zauważa, że sojusz z Alanem jest fikcją.