Mat. prasowe

Agata z "Rolnik szuka żony" potwierdziła rozstanie z Łukaszem! Zobacz jej nowy wpis

Mat. prasowe

Od kilku tygodni wszyscy zastanawiają się, czy związek Agaty i Łukasza z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" przechodzi kryzys, czy może para podjęła decyzję o rozstaniu. Agata i Łukasz poznali się i zakochali w sobie na planie hitowego show TVP. Rolnik i jego partnerka głośno mówili, że połączyła ich miłość - zakochani planowali wspólną przyszłość i chcieli mieć razem dzieci. W jednym z ostatnich odcinków piątej edycji "Rolnika" Łukasz poprosił Agatę o rękę i wydawało się, że wkrótce usłyszymy o ich ślubie. Niestety, ostatnio rolnik i jego narzeczona skasowali wszystkie wspólne zdjęcia ze swoich profili na Instagramie i zaczęli publikować niepokojące wpisy... 

Agata i Łukasz z "Rolnik szuka żony" rozstali się?

Fani pary próbowali dowiedzieć się, czy w ich związku pojawił się kryzys, ale do tej pory Agata i Łukasz nie komentowali plotek na swój temat. Teraz jednak była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci wpis, w którym raz na zawsze rozprawia się z informacjami na swój temat. Agata na swoim profilu na Intagramie opublikowała nowe zdjęcie - kobieta nie chce jednak, żeby jej fotografia była publikowana w mediach- i zacytowała tekst piosenki "Dzięki za wszystko" zespołu Zouzy. 

(...) Nie dzwoń do mnie więcej
Wbijasz mi nóż w serce
A dokładnie w jego strzęp

Dzięki za wszystko
Ja nie upadłam aż tak nisko
I siłę mam
Dalej pójdę sama
Już całkiem sama
Czy to jest taki dramat?- brzmi fragment tekstu piosenki. 

Pod nowym wpisem internauci wspierają Agatę, która tym razem chętnie odpisuje swoim fanom, dziękuje za wszystkie pozytywne komentarze i przyznaje, że tak jak każdy popełnia błędy. Z jej wpisów można wywnioskować, że związek z Łukaszem to dla niej już zamknięty rozdział. 

Trzymamy więc kciuki za Agatę - mamy nadzieję, że była uczestniczka show TVP szybko odnajdzie wielką miłość i znów będzie szczęśliwa! Tego jej życzymy!

Zobacz także: "Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony" w święta w TVP! Wiemy, kiedy stacja wyemituje odcinki!

Agata i Łukasz nie są już razem.

Łukasz na planie 5. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17