Rolnik szuka żony. Paweł pocałował Magdę! "To mnie zażenowało!"

Adam z "Rolnik szuka żony" miał wystąpić w hitowym programie Polsatu! W sieci pojawiło się zdjęcie z castingu

Rolnik szuka żony. Paweł pocałował Magdę! "To mnie zażenowało!"

Adam z "Rolnik szuka żony" opublikował w sieci zdjęcie z castingu do hitowej produkcji Polsatu! Okazuje się, że były uczestnik show o poszukujących miłości rolnikach przed wysłaniem swojego listu do Magdaleny, próbował dostać się do programu prowadzonego przez Karolinę Gilon. Zobaczcie sami, co napisał Adam z "Rolnik szuka żony"! 

Adam z "Rolnik szuka żony" mógł wystąpić w show Polsatu

Adam wystąpił w ostatniej, siódmej edycji "Rolnik szuka żony" i próbował zdobyć serce Magdaleny. Niestety, jak już wiemy, między rolniczką a Adamem nie zaiskrzyło - ostatecznie Magda nie związała się z żadnych ze swoich kandydatów jednak dziś tworzy szczęśliwy związek z mężczyzną, który również napisał do niej list, ale nie mógł przyjechać na nagrania programu TVP. Jak już wiemy, w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" okazało się, że Adam również jest zakochany. Były kandydat Magdy spotyka się z kobietą, którą poznał tuż przed przyjazdem do rolniczki. Dziś Adam chętnie publikuje w sieci zdjęcia ze swoją partnerką. Ostatnio internauci mogli zobaczyć nawet, jaką  niespodziankę przygotował dla ukochanej! 

Teraz z kolei Adam opublikował zdjęcie i nowy wpis, w którym po raz pierwszy zdradził, że przed nagraniami "Rolnik szuka żony" wziął udział w castingu do hitowego programu Polsatu! Okazuje się, że Adam miał wystąpić w "Ninja Warrior Polska".

Jeszcze przed wiadomością o możliwości udziału w #rolnikszukazony miałem okazję być na castingu do #ninjawarriorpolska, jednak w trakcie pobytu na gospodarstwie u rolniczki dostałem telefon że dostałem się do programu, lecz musiałem zrezygnować z wystąpienia w nim (konflikt interesów) a miałem ogromną chęć wzięcia w nim udziału, dlatego nie mówię nie, będę wysyłał ponownie zgłoszenie i jak będzie mi dane próbował się dostać do kolejnej edycji, jednak ze względu na obecną sytuację może to trochę potrwać- napisał Adam.

Chcielibyście zobaczyć Adama w "Ninja Warrior Polska"? 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Wydało się! Adam ma dziewczynę, poznał ją tydzień przed Magdą!

Adam z "Rolnik szuka żony" miał wystąpić w programie Polsatu.

Adam wystąpił w 7. edycji "Rolnik szuka żony".

Magda z "Rolnik szuka żony" planuje zaręczyny, Adam ma dziewczynę!
 

Więcej na temat Polsat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43