Adam, kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. prasowe
TV-Show

Adam od Magdy z "Rolnik szuka żony" przeszedł metamorfozę! Zrobił to dla nowej dziewczyny?! 

Adam od Magdy z "Rolnik szuka żony" przeszedł metamorfozę! Zrobił to dla nowej dziewczyny?! 

Adam z "Rolnik szuka żony" jest w szczęśliwym związku! W finałowym odcinku okazało się, że aktualną partnerkę poznał tydzień przed wyjazdem na gospodarstwo Magdy. To ze względu na nią nie potrafił lub nie chciał się zaangażować w relację z rolniczką? Adam właśnie pokazał zdjęcie po wizycie u fryzjera. To dla nowej miłości zdecydował się na taką zmianę? Zobaczcie, jak dziś wygląda były kandydat Magdy z 7. sezonu. 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Adrian i Ilona z "Rolnik szuka żony" rozstali się?! Mamy komentarz rolnika!

"Top Model": Metamorfoza Olgi to efekt kłótni z Michałem Pirógiem? Marcin Tyszka komentuje

Adam z "Rolnik szuka żony" przeszedł metamorfozę 

Finał "Rolnik szuka żony" był bardzo emocjonujący, szczególnie jeżeli chodzi o wątek Magdy oraz jej kandydatów. Rolniczka wprost zapytała Adama czy jego wycofanie podczas kręcenia programu było spowodowane tym, że był zainteresowany kimś innym. Uczestnik nie zaprzeczył i wyznał, że tuż przez przyjazdem do rolniczki poznał inna kobietę. Dodał również, że było to kilka niezobowiązujących spotkań i początkowo nie wiązał z nową znajomością żadnych planów, dlatego udział w programie nie wydawał mu się nie w porządku wobec Magdy, którą szczerze chciał poznać. 

Ostatecznie jednak okazało się, że z relacji z Magdą w "Rolnik szuka żony" nic nie wyszło, a Adam postanowił dać szansę kobiecie, którą poznał chwilę wcześniej. Jak sam przyznał podczas finałowego odcinka, tworzą teraz udany związek: 

Ja nie przepuszczałem, że coś mi wyjdzie z dziewczyną, którą poznałem tuż przed, zanim mnie Magda zaprosiła. Ja jestem z tą dziewczyną, jesteśmy parą, dobrze nam się układa.

Czy to dla niej przeszedł mała metamorfozę? Adam niedługo po udziale w "rolniku" założył profil na Instagramie, a teraz pochwalił się zdjęciem po wizycie u fryzjera. Jak oceniacie jego nowy odświeżony look? 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Wydało się! Adam ma dziewczynę, poznał ją tydzień przed Magdą!

Adam, kandydat Magdy pochwalił się zdjęciem po wizycie u fryzjera. Wygląda lepiej? 

Adam z "Rolnik szuka żony" tuż przed przyjazdem na gospodarstwo Magdy poznał inną kobietę. Początkowo przyznał, że nie wiązał z tą relacją przyszłości jednak w finałowym odcinku przyznał, że jest z nią w związku oraz dobrze im się układa. To dla niej się zmienił? 

Magda z

Zobacz także
Magda z "Rolnik szuka żony" odesłała wszystkich kandydatów do domu

Magda z "Rolnik szuka żony" podsyca plotki o ciąży! Założyła sukienkę, która podkreśliła brzuszek. Internauci już gratulują

Czy Martyna ma kontakt z Dawidem w Rolnik szuka żony 7?

Martyna z "Rolnik szuka żony" pokazała swoje dawne zdjęcia. Jak kiedyś wyglądała? 

 

Rolnik szuka żony
Instagram
TV-Show
Rolnik szuka żony: Dawid znów gra na dwa fronty? Internauci są dla niego bezlitośni: "Strzela do dwóch bramek!"
Rolnik szuka żony: Dawid znów gra na dwa fronty? Internauci są dla niego bezlitośni: "Strzela do dwóch bramek!"

7. edycja programu "Rolnik szuka żony" w minioną niedzielę, 13. grudnia, dobiegła końca. Ten sezon hitowego show TVP dostarczył nam naprawdę wielu emocji - byliśmy świadkami nie tylko romantycznych chwil, ale także zaskakujących zwrotów akcji, kłótni, czy zgrzytów pomiędzy uczestnikami i ich kandydatkami. Jednym z najbardziej barwnych uczestników tej edycji był Dawid, który niestety nie znalazł szczęścia w programie. Ale wiele wskazuje na to, że jeszcze wszystko może się zdarzyć w jego relacji z Martyną, bądź... Agnieszką! Zobacz także:   Paweł z "Rolnik szuka żony" pokazał projekt nowego domu! Tam zamieszka z Martą? Będzie większy niż dom Bardowskich? Jednak po emisji finałowego odcinka programu "Rolnik szuka żony" na Dawida spłynęła fala krytyki ze strony fanów show. Zdaniem Internautów, uczestnik hitu TVP... gra na dwa fronty! Dlaczego fani tak uważają?  Więcej szczegółów na ten temat dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Magda z "Rolnik szuka żony" planuje zaręczyny, Adam ma dziewczynę!
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Wydało się! Adam ma dziewczynę, poznał ją tydzień przed Magdą! 
Ostra sytuacja w "Rolnik szuka żony"! Magda dowiedziała się, że Adam ma dziewczynę i że poznał ją tuż przed show!

W finałowym odcinku "Rolnik szuka żony 7" Magda miała okazję spotkać się ze wszystkimi swoimi kandydatami - Adamem, Pawłem i Mateuszem. Rolniczka nie była jednak szczególnie ciepło nastawiona do mężczyzn, gdyż uznała, że nie ma o czym z nimi rozmawiać. Podczas podsumowywania jej przygody w show na jaw wyszły jednak zaskakujące sprawy! Adam z "Rolnik szuka żony 7" ma dziewczynę! Poznał ją przed Magdą! Choć Magda dostała najwięcej listów w historii całego show, po poznaniu kandydatów i przyjęciu ich na gospodarstwie, z żadnym z nich nie stworzyła relacji! Rolniczka zarzucała mężczyznom brak zainteresowania, małe zaangażowanie, oni zaś nie czuli ciepła z jej strony. Tuż przed spotkaniem z Adamem, Mateuszem i Pawłem w finałowym odcinku Magda stwierdziła: Taką niechęć mam do spotkania z nimi, bo nie wiem o czym miałabym z nimi rozmawiać, bo niezręcznie stawiać w ich sytuacji i wypominać, bo nie ma sensu do tego wracać […] Byłam rozczarowana ich przyjazdem na gospodarstwo - powiedziała. Kiedy Marta Manowska zapytała chłopaków, czy dobrze bawili się u Magdy, Mateusz szczerze przyznał: W rzeczy samej, było świetnie. Poznałem ciekawych ludzi, no np. Adama i Pawła, z Magdą złapałem najgorszy kontakt, ale i tak bardzo lubię, szanuję, cieszę się, że mogłem poznać. Następnie każdy z kandydatów tłumaczył, dlaczego nie wyszło im z Magdą. Mateusz stwierdził wówczas: Przyjechałem poznać Magdę, byłem bardzo ciekawy jej osoby, uważam, że to jest dziewczyna bardzo przykuta do swojego gospodarstwa, nie jest spontaniczna jak ja, zacząłem się trochę wycofywać i mieć wątpliwości. Magda była wyraźnie poruszona słowami chłopaka, stwierdziła, że nie szukała w programie szaleństw, na których zależało Mateuszowi. Potem zeszła kolej na...

Adam, kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. prasowe
Newsy
"Rolnik szuka żony": Adam od Magdy założył Instagrama! Na zdjęciu nie pozuje sam
"Rolnik szuka żony": Adam od Magdy założył Instagrama! Na zdjęciu nie pozuje sam

Adam z "Rolnik szuka żony" właśnie dołączył do społeczności Instagrama! Dzięki aktywności uczestników w mediach społecznościowych widzowie mogą śledzić, jak przebiegają ich losy po programie. Adamowi niestety nie udało się stworzyć związku z Magdą. Rolniczka podziękowała jemu jak i jego konkurentowi Pawłowi jeszcze przed możliwością programowych rewizyt. Co dziś słychać u Adama? Mężczyzna opublikował właśnie pierwszą Instagramową fotkę i nie pozuje na niej sam!  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" 7: Krytyka Pawła i... współczucie dla Adama. Powinien jasno powiedzieć Magdzie, co planuje? Adam, kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony" na Instagramie  W ostatnim odcinku " Rolnik szuka żony " Magda ostatecznie pożegnała swoich wszystkich kandydatów. Stwierdziła, że żaden z wybranych w listach mężczyzn nie sprostał jej oczekiwaniom. Rolniczka postanowiła jeszcze raz przejrzeć swoje zgłoszenia i być może dać szansę komuś jeszcze.  Z kolei internauci uważają, że Magda powinna była dać szansę Adamowi. Gdyby mogła go bliżej poznać, zrozumiałaby, że w trakcie programu źle się odczytali. Uważają, że gdyby zamiast o przeprowadzce do miasta, Adam opowiedział o prawdziwych marzeniach, związanych z rodziną, o których mówił w osobnych setkach, to z pewnością jego losy w programie potoczyłyby się inaczej:  Jeżeli on tutaj przyjeżdża, bo jasno się określiłam w swojej wizytówce, rozmawiamy a  Adam mówi, że może do miasta by się przeniósł i zaczął mieszkać w mieście, praca z ludźmi no to jaka tutaj jest powaga w tym.  - skarżyła się Magda w rozmowie z Martą  Internauci zauważyli, że Adamowi było szkoda decyzji Magdy i zrozumiał, że źle zrobił, jednak czasu się nie dało cofnąć. Jak uczestnik...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner