Adam Hofman z brzuszkiem 2015
East News
TV-Show

Adam Hofman już tak nie wygląda. Odejście z polityki bardzo służy byłemu rzecznikowi PiS...

Adam Hofman już tak nie wygląda. Odejście z polityki bardzo służy byłemu rzecznikowi PiS...

Adam Hofman bardzo schudł! Były polityk i rzecznik PiS pod odejściu z polityki w atmosferze skandalu założył własną firmę zajmującą się PR i - jak twierdzi - to, co wydarzyło się w jego życiu (oskarżenie o defraudację publicznych pieniędzy - został oczyszczony kilka dni temu z zarzutów) sprawiło, że postanowił zmienić swoje życie i punkt widzenia. Oprócz metamorfozy w wyglądzie zmienił też swój charakter.

Tak się składa, że po odejściu trochę się wysuszyłem - śmiał się w studiu Dzień Dobry TVN Adam Hofman.

Ewa Drzyzga szczerze o współpracy z Agnieszką Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN"

Jak Hofman wspomina pracę w PiS? 

Nauczyłem się na swoich błędach, zmieniłem swoje przekonania. Byłem zapamiętany jako butny polityk, byłem szefem po ciemnej stronie mocy i czerpałem z tego przyjemność. Byłem na linii frontu, w grę wchodziły duże emocje, czasem powie się słowo lub pięć za dużo. Ale nadal uważam, że to, co robiłem prowadziło państwo w dobrą stronę. Przywalałem pałką, ale skończyło się. Teraz mam swoją firmę i jestem bardzo zadowolony. Nadal jestem wierny politycznie, ale już nie zamierzam wracać do PiS - powiedział Hofman w Dzień Dobry TVN.

Adam Hofman o nowym rządzie

Adam Hofman uważa, że to, co teraz dzieje się w rządzie jest dobre. Tłumaczył posunięcia obecnego rządu.

Przez 26 lat transformacji tak naprawdę funkcjonował pogląd, że to, co już zrobiliśmy to wystarczy. Ale zmiany były dobre dla elity, a nie dla zwykłych ludzi. I dla tych zwykłych trzeba zmienić rzeczywistość. Istnieje poczucie, że kanały awansu są zamknięte. Jeśli chcesz być prawnikiem, musisz znać kogoś, kto ci pomoże, trzeba kogoś znać, kto drzwi do awansu pilnuje. Dlatego trzeba wymienić elity - powiedział Hofman.

A co myśli Adam Hofman o Jarosławie Kaczyńskim? Na pytanie czy go kocha, Adam Hofman stwierdził, że on kocha żonę i dzieci, a nie Kaczyńskiego. 

Można go lubić i nie lubić, ale Jarosław Kaczyński tworzył rządy, ma swój projekt do zrealizowania, z którym można się zgadzać lub nie, ale ma wizję, do której dąży, a nie chce być premierem czy prezydentem. I mam ogromne poczucie szacunku za to do Jarosława Kaczyńskiego, bo w polityce są niezbędni tacy twardzi ludzie. Po korytarzach mówi się na niego naczelnik, choć wiadomo, że publicznie to jest zarezerwowane tylko dla jednego Naczelnika w historii - stwierdził Hofman.

Ogólnie w studio DDTVN Adam Hofman sprawiał wrażenie wyluzowanego, o wiele milszego człowieka. Czyli odejście od polityki mu służy, nie tylko dlatego, że schudł. 

Zobacz: Marek Kondrat z żoną Antoniną na demonstracji KOD w Krakowie. ZDJĘCIA

 

Adam Hofman z czasów gdy był grubszy:

Adam Hofman z brzuszkiem 2015
East News

Adam Hofman przed metamorfozą:

Adam Hofman z brzuszkiem 2015
East News

Adam Hofman bardzo mocno schudł:

Adam Hofman szczupły 2015
East News

Adam Hofman po metamorfozie:

Adam Hofman szczupły 2015
East News

Monika Olejnik skomentowała plany Jarosława Kczyńskiego
Facebook/East News
Newsy
Prezes Kaczyński chce na emeryturze otworzyć hodowlę byków i... rodeo! Monika Olejnik już znalazła mu lokalizację
Prezes Kaczyński chce na emeryturze otworzyć hodowlę byków i... rodeo! Monika Olejnik już znalazła mu lokalizację

Monika Olejnik skomentowała zaskakujące wyznanie Jarosława Kaczyńskiego, który w rozmowie z Super Expressem przyznał, że na emeryturze chciałby zając się... hodowlą byków! Prezes Prawa i Sprawiedliwości już kolejny raz opowiedział o swojej pasji, jaką jest oglądanie rodeo i ujeżdżanie byków. Tym razem jednak polityk partii rządzącej dodał, że kiedy zakończy się jego przygoda z polityką chciałby mieć własne stado byków. Myślałem o tym, żeby po odejściu z polityki, już na emeryturze mieć swoją hodowlę byków i rodeo. Bardzo lubię oglądać rodeo, ujeżdżanie byków. Bardzo mnie to bawi, a szczególnie kiedy komentator opisuje byki. Bo robi to tak, jakby to byli ludzie. Oglądam transmisje z rodeo późno w nocy. Dopiero o trzeciej kładę się spać. Wcześniej nie potrafię. Mam to w genach po moim ojcu. Patrzę wtedy z podziwem na osoby ujeżdżające byki. To wielka sztuka utrzymać się przez kilka sekund na tak wierzgającym zwierzęciu. Trzeba być do tego bardzo wytrzymałym, mieć sporą siłę i dużo ćwiczyć - zdradził Jarosław Kaczyński w rozmowie z tabloidem. Szczere wyznanie Jarosława Kaczyńskiego skomentowała Monika Olejnik . Dziennikarka na swoim profilu na Facebooku zacytowała prezesa PiS i zastanawia się, gdzie Kaczyński mógłby założyć swoją hodowlę. Monika Olejnik nawiązała do słynnej na całym świecie stadniny koni w Janowie Podlaskim, gdzie władza rządząca zastąpiła wieloletniego dyrektora nowym szefem z nadania PiS. Może w Janowie Podlaskim? - napisała Monika Olejnik. Jesteście zaskoczeni wyznaniem Jarosława Kaczyńskiego? Polityk najwyraźniej się rozkręca! Jeszcze wczoraj prezes PiS był ekspertem od piłki nożnej i doradzał trenerowi Reprezentacji Polskiej w piłce nożnej, kto powinien zagrać na EURO 2016 a dziś wyznaje z rozbrajającą szczerością, że marzy i hodowli byków- ciekawe czego jeszcze dowiemy...

Marta Kaczyńska w czarnej kreacji całuje wuja Jarosława Kaczyńskiego na wyborach parlamentarnych
EN
Newsy
Marta Kaczyńska świętuje zwycięstwo PiS
Marta Kaczyńska świętuje zwycięstwo PiS

Marta Kaczyńska świętowała zwycięstwo PiS przy boku wuja Jarosława Kaczyńskiego. Marta na co dzień unika tematu polityki. Choć wielokrotnie mówiono, że może zacznie karierę polityczną, nigdy się na to nie zdecydowała. Ale w tak ważny wieczór jak ogłoszenie wyników wyborczych, przyszła wspierać Jarosława Kaczyńskiego. Wspominał on ojca Marty Lecha Kaczyńskiego i przekazał jej bukiet kwiatów. Myślicie, że Marta kiedyś jednak wejdzie do świata polityki?   Marta Kaczyńska na wieczorze wyborczym Marta Kaczyńska stała za Jarosławem Kaczyńskim, gdy polityk PiS przemawiał

Patryk Vega
East News
Newsy
Patryk Vega planuje wyprowadzkę z Polski! "Jest możliwa sytuacja, że będę w jakiś sposób represjonowany"
Patryk Vega planuje wyprowadzkę z Polski! "Jest możliwa sytuacja, że będę w jakiś sposób represjonowany"

Najnowszy film Patryka Vegi "Polityka" już we wrześniu ma trafić do kin. Jednak na długo przed datą premiery produkcja wywołuje ogromne emocje! Podgrzewa je sam reżyser wypuszczając co jakiś czas fragmenty "Polityki" , a na nich odniesienia do prawdziwych polityków i sytuacji, które znamy dobrze z codziennych wiadomości. Czy w związku z filmem miał naciski, by odpuścić sobie ten temat? Miał być zapraszany na rozmowy przez przedstawicieli władzy, by przesunąć premierę na termin po wyborach. Czy zamierza im ulec? Na wszystkie te pytania Vega odpowiedział Jackowi Żakowskiemu w radiu Tok FM. Zobacz także:  Jak naprawdę nazywa się Patryk Vega? Ujawnił to... Bartłomiej Misiewicz Kiedy premiera "Polityki" Patryka Vegi? Patryk Vega zdradził termin uroczystej premiery filmu "Polityka". Jak powiedział w Tok FM, odbędzie się ona 3 września, w warszawskich Złotych Tarasach. I to zależnie od próśb i nacisków ze strony polityków, ktorym zależy, by w kampanii przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi nie pokazywać ich w takim świetle. Nie przesunę premiery. Film jest na ukończeniu. Na dniach zostanie wyemitowany zwiastun. Film będzie miał uroczystą premierę 3 września w Polsce, w Złotych Tarasach - powiedział Vega Żakowskiemu. "Polityka" Patryka Vegi w Internecie? Dopytywany co zrobi, gdy jednak nie będzie mógł puścić filmu, stwierdził zdecydowanie: Jeśli niemożliwe będzie puszczenie filmu w kinach, puszczę go w Internecie. Jak wyznał, ma plan B, a nawet plan C, dodając, że nie chce ich zdradzać, bo wtedy uprzedziłby działania. Jacek Żakowski dopytywał reżysera skąd u niego taka zmiana - wcześniej poruszał inne tematy. Dlaczego  teraz zaangażował się artystycznie akurat w ten sposób. - Moja mama mówi...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner