Patricia Kazadi: związki, wzrost, rodzeństwo - strona 12

Patricia Kazadi to jedna z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych. Gra w filmach, serialach, a oprócz tego śpiewa i tańczy. Zadebiutowała w 2002 roku w programie "Szansa na sukces", a dwa lata później zagrała w serialu "Daleko od noszy". Od tego czasu występowała w wielu programach i serialach, a także pojawiła się w kilku kultowych polskich filmach. Poznaj początki kariery Patricii Kazadi!Imię: Patricia Tshilanda

Nazwisko: Kazadi

Nazwisko panieńskie: Kazadi

Pseudonim: Patricia Kazadi

Wzrost: 170 cm

Data urodzenia: 17.03.1988 r.

Znak zodiaku: Ryby

Zawód: aktorka, piosenkarka, osobowość telewizyjna

Osoby - związki:O życiu prywatnym Patricii Kazadi wiadomo niewiele. Do publicznych związków aktorki należał ten z Christianem Eyenga oraz z Affionem Crockett.

Rodzice: Mama Barbara pochodzi z lubelskiego Łukowa, a ojciec Jof Kazadi - z Demokratycznej Republiki Konga.

Dzieci: brak

Rodzeństwo: William i Victoria

BIO: Patricia Kazadi, a właściwie Patricia Tshilanda "Trish" Kazadi, to polsko-kongijska aktorka, piosenkarka, tancerka, osobowość telewizyjna i influencerka. Urodziła się 17 marca 1988 roku w Warszawie, gdzie uczęszczała do XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego, a następnie studiowała na Politechnice Warszawskiej i w Szkole Głównej Handlowej. Była również uczennicą Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II stopnia im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Jej kariera medialna zaczęła się w 2002 roku w programie "Szansa na sukces". Brała też udział w innych show - m.in. "Jak oni śpiewają", "Taniec z gwiazdami" i "Dance Dance Dance". Oprócz tego prowadziła programy takie jak: "Everyday English", "You Can Dance - Po prostu tańcz" i "X Factor". W 2013 roku wydała swój pierwszy album studyjny "Trip", a w 2015 roku wystąpiła podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z utworem "Na zawsze". Była nominowana do Wiktorów i nagrody Viva Comet 2012. Rozwijając karierę muzyczną, Patricia Kazadi nie zapomniała o szlifowaniu warsztatu aktorskiego. W 2004 roku pojawiła się w "Daleko od noszy", a rok później rozpoczęła swoją przygodę z serialem "Egzamin z życia". Zagrała również w takich serialach jak "Fala zbrodni", "Ranczo" i "Bodo", a w latach 2017-2019 podkładała głos postaci Bombki w animacji "Atomówki". To nie jedyny dubbing, z jakim miała do czynienia. Patricia była aktorką dubbingową w jednej z produkcji Netflixa, a dokładnie w serialu animowanym "Karma's World". Dużą popularność przyniosły też jej filmy "Jak się pozbyć cellulitu", "Miłość jest wszystkim" oraz "Bodo". Na przełomie lat 2012-2015 nagrała kilka teledysków, w tym "Wanna Feel You Now" z Mattem Pokorą czy "You And I" w reżyserii Sebastiana Sobieszczańskiego.

Znana z: filmów takich jak m.in. "Bodo", "Miłość jest wszystkim", "Serce nie sługa", "Święty interes", serialu "Ranczo" oraz występów w programach: "Szansa na sukces", "Jak oni śpiewają", "Jak oni śpiewają - Dzień Dziecka", "Dance Dance Dance", "Taniec z gwiazdami", "Everyday English", "You Can Dance - Po prostu tańcz" oraz "X Factor". Patricia Kazadi jest również znana z aktywnej działalności na swoich profilach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje blisko 260 tysięcy osób. Ze swoimi fanami dzieli się nie tylko selfie, lecz także zdjęciami z backstage'u, współpracami i filmikami z nagrań.

Funkcja w filmie i telewizji (wybrane produkcje):aktorka w serialu "Daleko od noszy" (2004)aktorka w serialu "Egzamin z życia" (2005)aktorka w filmie "Balladyna" (2009)aktorka w filmie "Miłość na wybiegu" (2009)aktorka w filmie "Funio, Szefunio i reszta... czyli dzieciaki ratują świat" (2009)aktorka w filmie "Święty interes" (2010)aktorka w filmie "Jak się pozbyć cellulitu" (2011)aktorka w filmie "Bodo" (2016)aktorka dubbingowa w serialu "Atomówki" (2017-2019)aktorka w filmie "Serce nie sługa" (2018)aktorka w filmie "Miłość jest wszystkim" (2018)aktorka w filmie "Diablo. Wyścig o wszystko" (2019)aktorka dubbingowa w serialu "Karma's World" (2021)

Płyty:
 • "Trip" (2013)
 • "Dark Pop" (2015)
 • "Christmasland" (2018)
 • "Dark Pop: RMXt" (2019)


 • Książki: brak

  Nagrody: - Statuetka Serca Fundacji Polsat za utwór "Wannabe" zespołu Spice Girls (2009) - nominacja do nagrody Viva Comet (2012) - nominacja do Wiktorów (2012, 2013)

  LINK Instagram: @kazadi_official


  LINK Facebook: @patriciakazadi
  Patricia Kazadi

  Kazadi wyzbyła się kompleksów

  Pomógł w tym "Taniec z Gwiazdami"
  Patricia Kazadi

  Prowadziła finał mimo bólu!

  Profesjonalistka w każdym calu
  Patricia Kazadi

  Kazadi jest z siebie zadowolona!

  Gwiazda nie ma kompleksów
  Patricia Kazadi

  Kazadi wydaje singiel!

  A wkrótce solowy album
  Patricia Kazadi

  Czy Patricia Kazadi poradzi sobie z tremą?

  Już w środę jej pierwszy występ na żywo!
  Patricia Kazadi

  Kto ma taki tatuaż?

  Przyznajcie, że w połączeniu z czarnymi szpilkami wygląda seksownie
  Patricia Kazadi

  Kazadi musi szukać nowej pracy

  Zamknięto stację, w której prowadziła program
  Patricia Kazadi

  Kazadi ma nowego managera

  Teraz jej kariera nabierze rozpędu?
  Patricia Kazadi
  Patricia Kazadi

  Patricia Kazadi: "Nigdy nie czułam się czarna"

  Skąd ona się wzięła? Z kim się utożsamia – ojcem Kongijczykiem czy matką Polką? Gdzie przynależy? Kiedy zdała sobie sprawę z tego, że jest inna? Czy spotkała się z dyskryminacją?
  Krystyna Pytlakowska / Viva!
  Edyta Górniak
  Edyta Górniak
  Patricia Kazadi
  Anna Maria Jopek

  Co mówią tatuaże Górniak, Maciąg, Łuczenko, Kazadi i Jopek

  Co mówią tatuaże Górniak, Maciąg, Łuczenko, Kazadi i Jopek
  Viva!
  Nasze akcje
  Gwiazdy
  Newsy
  Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
  Współpraca reklamowa
  Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
  Newsy
  Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
  Współpraca reklamowa
  Weleda
  Newsy
  Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
  Współpraca reklamowa