Magda Narożna oraz jej Piękni i Młodzi - strona 2

Magda Narożna to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek z kręgu muzyki disco polo. Jej kariera związana jest z zespołem Piękni i Młodzi, w którym występuje już 10 lat. W tym czasie grupa wydała 2 albumy i 13 singli. Do największych hitów śpiewanych przez Magdę Narożną z Pięknymi i Młodymi należy niewątpliwie utwór "Ona jest taka cudowna", który ma blisko 90 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Do najpopularniejszych singli zalicza się też "Jedno słowo". To kawałek, który sprzedał się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy i zdobył status płyty diamentowej. Poczwórną platyną pokryły się single "Wyśmienicie" i "Tak już bez ciebie". Poznaj więcej informacji o Magdzie Narożnej.Imię: Magdalena

Nazwisko: Narożna

Nazwisko panieńskie: Wolińska

Pseudonim: brak

Wzrost: 173 cm

Data urodzenia: 22.11.1988 r.

Znak zodiaku: Skorpion

Zawód: piosenkarka, celebrytka

Osoby - związki: - mąż Dawid Narożny (2012-2019) - muzyk disco polo, współzałożyciel zespołu Piękni i Młodzi - partner Dawid Byniak (od 2019 roku)

Rodzice: brak informacji

Dzieci: córka Gabriela (ur. 2011)

Rodzeństwo: brak

BIO: Magda Wolińska urodziła się w okolicach Łomży. Zdobyła wykształcenie bardzo odległe od świata muzyki, ponieważ z zawodu jest higienistką stomatologiczną. Od dziecka jednak jej prawdziwą pasją był śpiew. Magda w dzieciństwie miała jeszcze jedno hobby, którym był sport, a konkretnie biegi długodystansowe. Jej życie zmieniło się, kiedy spontanicznie zaśpiewała na weselu u kolegi. Obecny tam manager zaproponował założenie zespołu specjalizującego się w obsłudze wesel. Tak powstała grupa Magda Band, która bardzo szybko zdobyła sporą popularność, dzięki czemu wówczas 16-letnia wokalistka mogła się już samodzielnie utrzymywać.W 2010 roku razem z Dawidem Narożnym założyła zespół Technology, który dwa lata później, kiedy już para została małżeństwem, zmienili nazwę na Piękni i Młodzi, a skład uzupełnił Daniel Wilczewski. Początkowo grupa występowała na weselach, a drogą do sukcesu okazało się YouTube. W 2013 roku opublikowali tam teledyski do piosenek "Niewiara" i "Kocham się w tobie". Pierwszy z nich od dnia publikacji uzyskał ponad 30 milionów wyświetleń i tytuł hitu 2013 roku w plebiscycie radia internetowego Disco Polo Party oraz stacji TV.Disco. Jeszcze większym sukcesem okazał się teledysk do piosenki "Kocham się w tobie", który przekroczył 50 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Rok 2014 był niezwykle ważny dla zespołu. Najpierw wzięli udział w programie "Must be the music", później wydali pierwszy album "Niewiara", a we wrześniu opublikowali teledysk do niewątpliwie największego hitu grupy - "Ona jest taka cudowna", który zbliża się powoli do granicy 90 milionów odtworzeń na YouTube. W kolejnych latach grupa odniosła wiele sukcesów, a ich singiel "Jedno słowo" zyskał status diamentowej płyty. Oprócz tego zespół Magdy Narożnej może pochwalić się 13 platynowymi płytami i 5 złotymi.W 2020 roku z zespołu odszedł Dawida Narożny, który rok wcześniej przestał być mężem Magdy, a zespół uzupełnił Daniel Biczak. W 2021 roku wokalistka wzięła udział w programie rozrywkowym "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie zajęła szóste miejsce.

Znana z: Prawdziwy rozkwit popularności zespołu i jego wokalistki Magdy Narożnej przyniósł udział w show "Must Be The Music". Aby dostać się do tego programu, musieli przejść eliminacje, a później zająć pierwsze lub drugie miejsce w jednym z półfinałów. Udało się im spełnić ten warunek, a w samym finale zajęli bardzo dobre czwarte miejsce. W show zaprezentowali swoje dwa pierwsze przeboje: "Niewiara" oraz "Kocham się w tobie"

Funkcja w filmie: brak

Płyty:
 • "Niewiara" (2016)
 • "Tak już bez ciebie" (2017)


 • Książki: brak

  Nagrody:Hit 2013 za piosenkę "Niewiara" w plebiscycie organizowanym przez internetowe radio Disco Polo Party oraz stację TV.Disco (2013)

  LINK Instagram: https://www.instagram.com/madzia_pim/?hl=pl


  LINK Facebook: https://www.facebook.com/magdalena.narozna.7
  Magda Narożna w czerwonej sukience w "Twoja twarz brzmi znajomo"
  Twoja Twarz Brzmi Znajomo
  Magda Narożna

  Magda Narożna nie chce wygrać "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Czy to przez opinie jury?

  Magda Narożna nie chce wygrać "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Czy to przez opinie jury?
  Iwona Smutek
  Magda Narożna w srebrnej sukience
  Twoja Twarz Brzmi Znajomo
  Piękni i młodzi
  Magda Narożna

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Magda Narożna ma największy problem z... Nie uwierzycie!

  Magdalena Narożna to jedna z gwiazd najnowszej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co takiego wydarzy się w programie i w kogo będzie musiała się wcielić? Artystka w rozmowie z Party.pl zdradziła nieco tajemnic.
  Karina Sulich
  Nasze akcje
  Gwiazdy
  Newsy
  Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
  Współpraca reklamowa
  Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
  Newsy
  Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
  Współpraca reklamowa
  Weleda
  Newsy
  Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
  Współpraca reklamowa