zgrabne łydki i brzuch kobiety
Image by LifetimeStock.com
Fleszstyle

Mezoterapia na brzuch sposobem na płaski brzuch

Mezoterapia na brzuch polega na wstrzyknięciu substancji aktywnych pod skórę brzucha za pomocą cienkich igieł. W zależności od długości igły nakłucie może sięgać od warstw powierzchownych do warstw głębokich skóry.

Mezoterapia na brzuch polega na wstrzyknięciu substancji aktywnych pod skórę brzucha za pomocą cienkich igieł. W zależności od długości igły nakłucie może sięgać od warstw powierzchownych do warstw głębokich skóry.

Krzysztof Gojdź radzi, jak walczyć z cellulitem! "Nie można go zlikwidować, tylko..."

Mezoterapia na brzuch – na czym polega?

Zabieg mezoterapii przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, dlatego kilka minut po nim można udać się do domu. Mezoterapia polega na wstrzykiwaniu pod skórę brzucha substancji leczniczych za pomocą mikroigieł, które pozwalają na ograniczenie liczby nakłuć. Stosuje się do tego mieszanki na bazie poliwitamin i kwasu hialuronowego, które rozpuszczają komórki tłuszczowe, po czym tłuszcz ulega usunięciu przez układ limfatyczny organizmu. Zabieg jest bezbolesny i bardzo krótki, gdyż trwa około 20 minut. Koszt zabiegu waha się od 200 do 400 zł.

Mezoterapia na brzuch – efekty i powikłania

Podczas zabiegu mezoterapii eliminuje się nadmierną ilość tkanki tłuszczowej z brzucha. Rozstępy są mniej widoczne, a skóra staje się elastyczna i jędrna. Wzmacniane są naczynia krwionośne, a z komórek tłuszczowych usuwane są toksyczne substancje. Dodatkowo zwiększa się kondycja tkanki łącznej, dzięki czemu poprawia się wygląd skóry. Mezoterapia jest doskonałym rozwiązaniem aby pozbyć się zbędnego tłuszczu, usunąć cellulit i osiągnąć płaski brzuch. To wszystko oczywiście należy połączyć z właściwą dietą i wysiłkiem fizycznym. Aby uzyskać wymarzone efekty zaleca się wykonanie pięciu zabiegów. Pierwsze rezultaty widoczne już są po pierwszej operacji. Bezpośrednio po mezoterapii mogą pojawić się siniaki, niewielki ból, opuchnięcia i wybroczyny. Rzadko występują stany zapalne i reakcje alergiczne, już na samo ukłucie igłą.

Mezoterapia na brzuch – przeciwwskazania

Mezoterapia na brzuch nie jest wskazana dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Poddawać się operacji nie powinny również osoby chorujące na raka, cukrzycę i mające stany zapalne na skórze (wirusowe, bakteryjne, grzybicze), a także alergię na preparaty używane w koktajlach.

Mezoterapia na brzuch – zalecenia

Po zabiegu mezoterapii zaleca się unikać słońca, solarium i sauny. Należy dużo wypoczywać i wystrzegać się wysiłku fizycznego.


kobieta o smukłej figurze z nagim brzuchem
Image by LifetimeStock.com
Fleszstyle
Zabiegi na brzuch, czyli skuteczne wyszczuplanie
Zabiegi na brzuch skutecznie modelują sylwetkę i usuwają nadmiar tłuszczu z tej części ciała. Lipoliza iniekcyjna jest dobrym rozwiązaniem na pozbycie się tłuszczu z brzucha.

Zabiegi na brzuch skutecznie modelują sylwetkę i usuwają nadmiar tłuszczu z tej części ciała. Lipoliza iniekcyjna jest dobrym rozwiązaniem na pozbycie się tłuszczu z brzucha. Lipoliza iniekcyjna - na czym polega? Lipoliza iniekcyjna jest dobrą metodą na pozbycie się tkanki tłuszczowej nagromadzonej w okolicach brzucha. Przed zabiegiem należy udać się do gabinetu medycyny estetycznej w celu konsultacji lekarskiej. Lipoliza iniekcyjna wymaga znieczulenia miejscowego. Operacja polega na wprowadzeniu przez nacięcia na brzuchu za pomocą kaniuli (cienkiej igły) specjalnej substancji, która rozbija komórki tłuszczowe . Są one transportowane do wątroby i usuwane z organizmu w procesach metabolicznych. Koszt lipolizy iniekcyjnej to około 400 zł. Lipoliza iniekcyjna na brzuch - zalecenia Bezpośrednio po lipolizie iniekcyjnej pojawiają się zaczerwienienia, obrzęki a czasem siniaki i krwiaki. Po kilku minutach od zabiegu można wracać do domu, a dolegliwości bólowe łagodzi się za pomocą chłodnych okładów. Po tygodniu od operacji lekarz zdejmuje szwy . Po zabiegu przez miesiąc należy prowadzić spokojny tryb życia i unikać wysiłku fizycznego. Zaleca się też picie dużej ilości wody przez kilka dni po zabiegu w celu uniknięcia spadku ciśnienia krwi. Lipoliza iniekcyjna na brzuch – efekty i przeciwwskazania By uzyskać zadowalający efekt zabieg należy powtórzyć 3-4 razy w odstępie 3-4 tygodni . Spektakularne rezultaty widoczne są dopiero po kilkunastu tygodniach od ostatniego zabiegu. Nie każdy może się poddać zabiegowi lipolizy iniekcyjnej. Nie zaleca się jej osobom z cukrzycą, chorobami nerek, wątroby, chorobami krwi i tarczycy. Zabrania się także stosowania zabiegu kobietom w ciąży i karmiącym piersią.  Bez konieczności przyjmowania znieczulenia ogólnego możesz zastosować zabieg lipolizy laserowej...

Brzuch z centymetrem
Image by LifetimeStock.com
Fleszstyle
Lipoliza laserowa, czyli laserowe rozbijanie tłuszczu
Zabiegi na brzuch takie jak laserowe usuwanie komórek tłuszczowych są coraz bardziej popularne. Operacja pomaga pozbyć się nadmiernej ilości tłuszczu z brzucha.

Zabiegi na brzuch takie jak laserowe usuwanie komórek tłuszczowych są coraz bardziej popularne. Operacja pomaga pozbyć się nadmiernej ilości tłuszczu z brzucha. Lipoliza laserowa – na czym polega? Zabieg lipolizy laserowej zaliczany jest do zabiegów mało inwazyjnych i nie wymaga znieczulenia ogólnego . Operacja wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym brzucha, dlatego zaraz po niej można iść do domu. Zabieg poprzedzają podstawowe badania, takie jak morfologia krwi, badanie grupy krwi, na obecność wirusa HIV, badanie EKG i prześwietlenie klatki piersiowej. Na początku zabiegu pod skórę wprowadza się przez nacięcia kaniulę (cienką igłę) ze światłowodem emitującym promienie laserowe. Laser rozbija komórki tłuszczowe, a tym samym uwalnia tłuszcz, który jest usuwany przez wątrobę. Dodatkowo laser zamyka naczynia krwionośne pękające podczas zabiegu, dzięki czemu ból i krwawienie są mniejsze. Lipoliza laserowa sprawdza się szczególnie, gdy nadmiar tłuszczu jest trudny do usunięcia za pomocą diety i aktywności fizycznej. Cena lipolizy laserowej brzucha wynosi około 8 tysięcy złotych . Podskórne działanie lasera powoduje powstanie nowych włókien kolagenowych, a to zwiększa napięcie skóry i poprawia jej wygląd. Zabieg na brzuch lipolizą laserową – zalecenia Po zabiegu lipolizy laserowej należy przez około 3 miesiące nosić opatrunek uciskowy. Należy też unikać wysiłku i nadmiernej aktywności fizycznej przez minimum dwa tygodnie . Zaleca się dużo wypoczywać i prowadzić spokojny tryb życia. Zabieg na brzuch lipolizą laserową – efekty i powikłania Pierwsze efekty będą już widoczne po około 3 miesiącach od lipolizy laserowej. Po operacji można spodziewać się bólu i dyskomfortu operowanego brzucha, który przechodzi najczęściej po dobie bądź dwóch....

Zgrabny brzuch kobiety
Image by LifetimeStock.com
Fleszstyle
Lipoliza iniekcyjna, czyli prosty sposób na pozbycie się tłuszczu
Lipoliza iniekcyjna jest bezoperacyjną metodą usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej. Lipoliza iniekcyjna jest idealnym sposobem dla pacjentów, którzy nie mogą zdecydować się na zabieg chirurgiczny, jakim jest liposukcja.

Lipoliza iniekcyjna jest bezoperacyjną metodą usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej. Lipoliza iniekcyjna jest idealnym sposobem dla pacjentów, którzy nie mogą zdecydować się na zabieg chirurgiczny, jakim jest liposukcja. Lipoliza iniekcyjna – na czym polega? Lipoliza iniekcyjna to zabieg, który stosuje się przy miejscowym odtłuszczaniu, najczęściej w okolicach ud, brzucha, pośladków, bioder, pleców i kolan. Lipoliza pozwala także na usunięcie drugiego podbródka. Sam zabieg nie wymaga znieczulenia , gdyż jest bezbolesny. Operacja polega na podaniu za pomocą cienkiej igły do podskórnej tkanki tłuszczowej fosfatydylocholiny - substancji otrzymywanej z ziaren soi . Specyfik powoduje rozpad komórek tłuszczowych i służy jako transporter tłuszczu we krwi. Tłuszcz z uszkodzonej komórki jest wchłaniany przez naczynia limfatyczne, metabolizowany w wątrobie, po czym jest wydalany z moczem. Pozostałość komórek tłuszczowych zostaje usunięta przez makrofagi. W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczą 2-3 zabiegi lipolizy iniekcyjnej. Kiedy tkanka tłuszczowa jest grubsza liczba zabiegów jest większa. Operacja jest krótka i trwa najdłużej 30 minut, a jej koszt wynosi 400 zł. Lipoliza iniekcyjna – efekty Efekty lipolizy iniekcyjnej nie są zauważalne natychmiast , gdyż proces trwa około 4-5 tygodni. Najczęściej widoczne są po 3 tygodniach po każdym zabiegu i jest to utrata od 2 do 5 cm w obwodzie w miejscu, w którym zastosowany jest preparat. Skóra  nad miejscem, w którym znika tłuszcz staje się bardziej napięta i zwarta. Komórki w czasie kuracji zostają zniszczone bezpowrotnie, dlatego efekt jest trwały. Po zabiegu w celu przyspieszenia wchłaniania podanej substancji można stosować masaże próżniowe, domowe, drenaże limfatyczne, ale nie jest to konieczne. Po operacji pacjent może odczuwać lekkie swędzenie, pieczenie i wrażliwość miejsca, które...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner