neauvia-nlift
Mat.prasowe

Szukasz zabiegu, który naprawdę odmłodzi i poprawi wygląd twojej skóry? Odkryliśmy coś wyjątkowego! 

neauvia-nlift
Mat.prasowe

Czy należysz do grona kobiet, które w każdej sytuacji uwielbiają dobrze wyglądać? Regularnie dbasz o swoją urodę, ponieważ chcesz się czuć znakomicie w swoim ciele i patrzeć z przyjemnością w lustro? A może ostatnio miałaś więcej stresu i wyglądasz na bardziej zmęczoną? W takim razie, mamy coś wyjątkowego dla ciebie! Zabieg #Nlift od Neauvia pozwoli ci zachować młodość na dłużej oraz doda twojej skórze blasku i nawilżenia oraz ujędrni ją. Co więcej, to również doskonały sposób na chwilę tylko dla siebie i oddechu od bieżących spraw.   

Zabieg #Nlift Neauvia - co to jest? 

Marka Neauvia bazując na badaniach stworzyła pierwszy synergiczny protokół dedykowany dla środkowej części twarzy #Nlift. Jest to przełomowa metoda, która ma za zadanie łączenie zabiegów z wykorzystaniem mezoterapii wypełniaczy i urządzeń z odpowiednio dobraną pielęgnacją i suplementacją. #Nlift obejmuje środkową część twarzy i składa się z dwóch sesji, które skutecznie wspomagają naturalne procesy regeneracji skóry, wzrost ilości fibroblastów, biorewitalizację naskórka i jego nawilżenie.

Dlaczego jest to rewolucyjne rozwiązanie? Ponieważ dzięki synergii działań zabieg subtelnie kształtuje i wyraźnie podkreśla piękno środkowej części twarzy, nadając jej naturalny wygląd, poprawia kondycję skóry oraz odmładza ją. To ten rodzaj zabiegu po którym będziesz wyglądać zdecydowanie lepiej i wszyscy to zauważą, ale nikt do końca nie będzie wiedział, co dokładnie się zmieniło. 

Jak wygląda zabieg? 

#Nlift składa się z dwóch sesji. Podczas pierwszej sesji wykonywany jest zabieg mezoterapii, którego celem jest poprawa nawilżenia i jakości skóry oraz wydobycie z niej blasku. Druga wizyta w gabinecie - dokładnie 7 dni później, obejmuje zastosowanie indywidualnie dobranych wypełniaczy. Następnie zostaje przeprowadzony zabieg termolifitngu połączony z peelingiem wodnym urządzeniem Zaffiro. Zapewnia on natychmiastowy efekt remodelingu obecnego kolagenu oraz intensywnie pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Uzupełnieniem terapii jest domowy program pielęgnacyjny składający się z precyzyjnie dopasowanych do potrzeb skóry kosmeceutyków i suplementów. W procedurze pozabiegowej #Nlift znajdziesz takie produkty jak: ampułkę Anti-Ageing Booster z serii Neauvia Enhancement System, krem Ceramid Shield oraz aktywne serum C-shot z serii Neauvia Advanced System. To idealne połączenie neutralizuje wolne rodniki, dogłębnie odżywia i przywraca skórze promienność. Dzięki zastosowaniu kosmeceutyków i suplementów można dbać o skórę nie tylko na zewnątrz, ale również od wewnątrz. A jak wiadomo - takie połączenie zawsze przynosi najlepsze rezultaty. 

neauvia-nlift
Mat.prasowe

CERAMIDE SHIELD
Lekki krem o bogatym wykończeniu. W jego składzie znajduje sie kompleks ceramidów 3,6II,1, fitosfingozyna, cholesterol, ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej i Heptapeptyd-4. Ta unikalna kombinacja składników aktywnych przywraca skórze komfort, odbudowuje ją, nawilża i zapewnia równowagę mikrobiomu. 

C-SHOT
Jest to aktywne serum rewitalizujące z 30% stabilną formą witaminy C. Pobudza syntezę kolagenu, zmniejsza przebarwienia oraz zapobiega powstawaniu nowych. Synergiczne działanie ochronne i stymulujące zapewnia wygładzenie, ujędrnienie oraz przywraca skórze młodzieńczy blask.

ANTI-AGE BOOSTER
Anti-Age Booster jest ampułką przeciwstarzeniową, której poszczególne składniki działają wspomagająco na pobudzanie fibroblastów do zwiększenia metabolizmu kolagenu. Składniki aktywne zawarte w suplemencie mają na celu wsparcie uzupełnienia elementów utraconych w wyniku starzenia się i oddziaływania czynników środowiskowych.

Efekty poparte badaniami

Warto podkreślić, że badania nad procedurą #Nlift należały do tych pogłębionych, ponieważ marka Neauvia zdecydowała się na najbardziej klasyczną metodologię badawczą. Polegała ona na pobieraniu wycinków skóry od pacjentów biorących udział w badaniu. Cel był jeden - dowiedzieć się jaki wpływ zastosowana terapia wywiera na poziomie komórkowym. Procedura ta była wykonywana przed zabiegiem oraz po 21 i po 150 dniach od zabiegu. Takie podejście do tematu pozwoliło realnie i dokładnie ocenić krótko i długofalowe efekty zabiegu. A są po prostu rewelacyjne! Badania pokazały wzrost ilości fibroblastów o 101%! Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ to właśnie fibroblasty są odpowiedzialne za produkcję kluczowego czynnika wypływającego na jakość skóry – kolagenu. Ponadto badanie pacjentek po 150 dniach od terapii #Nlift, wykazało wyraźny wzrost elastyczności skóry (utrzymywał się on na poziomie 72%) oraz nawilżenia (o 49 %). 

neauvia-nlift
Mat.prasowe

Wnioski? Optymalna synergia zastosowanych działań w zabiegu #Nlift w bardzo widoczny sposób niweluje oznaki upływającego czasu – wygładza zmarszczki, ujędrnia skórę, zmniejsza widoczność porów oraz poprawia owal twarzy. Jednak co równie ważne - #Nlift wspomaga naturalne procesy regeneracji i rewitalizacji skóry, wzrost ilości fibroblastów oraz nawilżenie naskórka. Oznacza to, że skóra sama zaczyna walczyć o młody wygląd, dlatego efekty zabiegu są długotrwałe. Badacze Neauvia zauważyli również, że zastosowanie pełnego protokołu #Nlift daje lepszy efekt niż suma tych zabiegów wykonanych oddzielnie.

Takie wyniki badań świadczą o jednym - zabieg #Nlift to gwarancja pięknej i wyraźnie młodszej skóry na dłużej! 

Materiał powstał z udziałem marki Neauvia

Więcej na temat medycyna estetyczna
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11