jane-seymour-jennifer-lopez-paula-abdul
East News

Te gwiazdy nie wyglądają na swój wiek! Jak one to robią?

jane-seymour-jennifer-lopez-paula-abdul
East News

Istnieją kobiety, które wyglądają, jakby podpisały cyrograf z diabłem. Od lat są obecne w show-biznesie, jednak w ogóle się nie starzeją, a niektóre prezentują się nawet lepiej niż na początku kariery! Do tego grona należy na pewno Jennifer Lopez, Paula Abdul czy Jane Seymour. Jaki jest ich sekret? 

Jennifer Lopez

evoke-by-inmode-jennifer-lopez
East News

Czy uwierzycie, że Jennifer Lopez w tym roku skończy 51 lat? Bo my nie! Na twarzy gwiazdy trudno dostrzec głębokie zmarszczki czy brak jędrności skóry. Jednak w przeciwieństwie do wielu koleżanek z Hollywood, J.Lo cały czas wygląda naturalnie i świeżo. Dodatkowo jej podbródek jest tak samo mały i spiczasty, gdy 30 lat temu debiutowała na scenie! 

Jane Seymour

evoke-by-inmode-jane-seymour
East News

Jane Seymour jest przykładem kobiety, która przeczy prawom biologii. Aktorka ma 70 lat, a wygląda na co najmniej 10 lat mniej! Co prawda, można zauważyć dość głębokie zmarszczki w okolicy oczu, jednak dodają tylko uroku. Gwiazda wygląda niezwykle naturalnie i kobieco. Nie upodobniła się do „kobiety-kota”, co często przytrafia się paniom, które przesadzają z kwasem hialuronowym i wypełniaczami. Widać, że Jane stawia na zupełnie inne zabiegi medycyny estetycznej.

Paula Abdul 

evoke-by-inmode-paula-abdul
East News

Kolejną dojrzałą gwiazdą, która wygląda przepięknie, jest Paula Abdul. Amerykańska piosenkarka i tancerka skończyła już 58 lat, jednak jej twarz zupełnie tego nie zdradza:). Paula może się pochwalić gładką skórą i pięknym owalem twarzy. To, co ją wyróżnia wśród innych hollywoodzkich gwiazd to fakt, że nie boi się przyznać do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej, a nawet powiedzieć, o jaki konkretnie chodzi! 

Paula jest wielką fanką urządzenia Evoke by Inmode, który rewelacyjnie modeluje żuchwę, podbródek i policzki. Dlaczego właśnie ten zabieg upodobała sobie amerykańska gwiazda? Ponieważ obwisła skóra w tym miejscu najbardziej zdradza wiek. Natomiast podwójny podbródek sprawia, że twarz prezentuje się zdecydowanie mniej atrakcyjnie i kobieco. Obecnie media społecznościowe pełne są zdjęć metamorfoz, które pokazują, jak bardzo zmienia się twarz po zaaplikowaniu kilku mililitrów kwasu hialuronowego w żuchwę i brodę. Niestety, modelowanie twarzy wypełniaczami nie każdemu wychodzi na korzyść – czasami efekt jest komiczny i nienaturalny. Dlatego prawdziwi specjaliści (oraz Paula Abdul!) rekomendują przełomowe urządzenie - Evoke by Inmode, które bazuje na znanej wcześniej technologii bipolarnego prądu RF. 

Zabieg Evoke by Inmode

Jak to dokładnie działa? Prąd RF wpływa bezpośrednio na kolagen zawarty w skórze. Podgrzanie ciała do temperatury 41- 43 C sprawia, że naturalne rusztowanie z włókien kolagenowych, na których opiera się skóra, po prostu się kurczy. To właśnie dlatego efekt zabiegu jest natychmiastowy - skóra wyraźnie się napina, a z czasem tworzy więcej włókien kolagenowych.

evoke-by-inmode
Mat.prasowe

Energia prądu w urządzeniu Evoke by Inmode jest kontrolowana. Najbezpieczniejsza, i jednocześnie najbardziej efektywna temperatura, z jaką prąd RF oddziałuje na skórę, to 41- 43 stopnie. Wyższe wartości mogłyby sprawić, że zabieg byłby po prostu bolesny. Dlatego urządzenie ma wbudowany czujnik, który nieustannie sprawdza stopień rozgrzania skóry i kontroluje ją. 

Ogromną zaletą urządzenia Evoke by Inmode jest fakt, że nie potrzebujemy specjalisty do wykonania zabiegu. Jest to niezwykle ważne w czasach dystansu społecznego, gdy niestety musimy ograniczać kontakty z innymi ludźmi. Teraz specjalista zakłada tylko aplikator na wymagające ujędrnienia okolice, czyli żuchwę, podbródek i policzki, a maszyna sama już zrobi resztę:). 

evoke-by-inmode
Mat.prasowe

Warto podkreślić, że Evoke by Inmode jest doskonały zarówno dla dojrzałych pań, jak i tych młodszych. Zabieg trwa około 30-40 minut, czyli dokładnie tyle, ile przyzwoity lunch. Poza lekkim zaczerwienieniem, znikającym po kilku godzinach, nie pozostawia po sobie żadnego śladu! Dlatego rewelacyjnie sprawdzi się podczas wielkich wydarzeń – ślubu, wesela czy uroczystości rodzinnej. 

Jeśli chcecie wyglądać równie zachwycająco, a może nawet i lepiej niż Paula Abdul, wypróbujcie Evoke by Inmode!

Materiał powstał z udziałem marki Sharpol

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03