Party Stories
embody-btl-klinika-wilczynskich
Mat.prasowe
Fleszstyle

Płaski brzuch i uniesione pośladki jeszcze przed latem? Sprawdź, jak to zrobić!

Żeby ładnie wyrzeźbić mięśnie i zredukować tkankę tłuszczową trzeba wielu wyrzeczeń, nieskończonej ilości ćwiczeń, a przede wszystkim mnóstwa czasu. Też tak myślisz? Niesłusznie, bo wymarzoną sylwetką możesz się cieszyć już przed latem. To naprawdę realne dzięki zabiegowi EMBODY firmy BTL.

EMBODY - dlaczego warto spróbować?

EMBODY jest nowatorskim urządzeniem (i kolejną nowością w Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej dr Marcina Wilczyńskiego w Zielonej Górze), bazującym na bezinwazyjnej technologii HIFEM, czyli na skupionych falach elektromagnetycznych wysokiej mocy. Dla większości z nas brzmi to niezrozumiale, ale najprościej mówiąc, EMBODY w niespotykany dotąd sposób stymuluje poszczególne partie mięśni. Podczas jednej, zaledwie 30-minutowej sesji, mięśnie pracują niezwykle intensywnie, kurczą się aż 20 tysięcy razy! A to znaczy, że dokonują wyczynu, którego nie osiągnęlibyśmy nawet najbardziej intensywnymi ćwiczeniami. Bo 20 tysięcy skurczów, to jak 20 tysięcy wykonanych przysiadów lub brzuszków. W praktyce niemożliwe, a za pomocą EMBODY jak najbardziej realne.

Co daje taką stymulację?

Sportowcom i amatorom, którzy męczą się na siłowniach i wyciskają z siebie siódme poty, wciąż powtarzając ćwiczenia, nie trzeba tego tłumaczyć. Pracujące mięśnie naturalnie powiększają swoją objętość. Dzieje się to w sposób harmonijny, bez ryzyka nienaturalnych przerostów lub deformacji. Gdy ćwiczymy, rozbudowa mięśni odbywa się powoli, ale gdy zastosujemy EMBODY, proces ten przyspieszy w sposób, jakiego nie osiągnęlibyśmy podczas najintensywniejszego nawet treningu. Dodatkowo praca mięśni powoduje wzrost metabolizmu w otaczającej go tkance tłuszczowej, w wyniku czego ulega ona widocznej redukcji. Tak więc EMBODY modeluje sylwetkę na dwa sposoby: rozbudowuje mięśnie i usuwa fałdki tłuszczu.

embody-btl-klinika-wilczynskich
Mat.prasowe

Czy naprawdę zdążę przed latem?

To bardzo realny termin. Zabieg urządzeniem EMBODY można powtarzać nawet co dwa dni. Na widoczny efekt rozbudowy mięśni trzeba poczekać do czterech tygodni po wykonaniu minimum czterech zabiegów. Warto więc zacząć jak najprędzej, by cieszyć się piękną sylwetką, gdy tylko zrobi się naprawdę ciepło.

Jakie partie ciała możemy modelować z użyciem EMBODY?

Najbardziej efektywnie zabieg działa na duże grupy mięśniowe, takie jak brzuch czy pośladki. Jakich efektów możemy się spodziewać?

  • Pośladki zostają uniesione i wymodelowane, a ich mięśnie powiększone. Efekt będzie jak po liftingu. Można również uzyskać tzw. efekt pośladków brazylijskich.
  • Brzuch zostaje pięknie wyrzeźbiony, ale tkanka mięśniowa w tym miejscu nie będzie znacznie powiększona. Za to w widoczny sposób znika podskórna tkanka tłuszczowa i mięśnie stają się delikatnie widoczne. Redukcja tkanki tłuszczowej następuje również w rejonie talii, przez co staje się ona smuklejsza.

Po serii zabiegów EMBODY pośladki i brzuch wyglądają świetnie, ich mięśnie są mocne, a skóra pozbawiona tłuszczu, jędrna i napięta. A wszystko to bez ingerencji chirurga, bez konieczności przeprowadzania liposukcji, bez ran, iniekcji i skalpela. A co za tym idzie, bez konieczności rekonwalescencji. EMBODY to nie tylko rzeźbienie sylwetki, ale również wysmuklenie jej. 

embody-btl-klinika-wilczynskich
Mat.prasowe

Zabieg polecany jest również osobom, które po długiej przerwie chcą wrócić do intensywnego uprawiania sportu. Silna stymulacja szybko przygotuje mięśnie do wysiłku, wzmocni je i zmniejszy niebezpieczeństwo pojawienia się kontuzji i zakwasów.

Jak wygląda zabieg EMBODY?

Zabieg polega na przyłożeniu aplikatorów na konkretne grupy mięśni. W trakcie sesji mięśnie wykonują serię szybkich skurczów. Sama stymulacja jest całkowicie bezbolesna, a niektórzy odbierają ją nawet jako bardzo przyjemną. EMBODY może być wykonywany bezpośrednio na skórę lub przez obcisłą, cienką odzież. Po zabiegu nie ma konieczności przechodzenia rekonwalescencji ani też ograniczania aktywności, nawet sportowej.

embody-btl-klinika-wilczynskich
Mat.prasowe

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, zajrzyj na stronę internetową Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej www.marcin-wilczynski.pl lub zadzwoń 604804738, aby umówić się na konsultację.

Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej 

https://www.marcin-wilczynski.pl/

tel. 604 804 738
ul. Augustowska 13
65-001 Zielona Góra

Mat. prasowe

Materiał powstał z udziałem Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej

Emily Ratajkowski i Zendaya
East News
Fleszstyle
Wyrzeźbione ciało bez treningów? Ten zabieg zapewni ci kaloryfer na brzuchu bez konieczności chodzenia na siłownię

Dziś dzięki zabiegom można mieć kaloryfer na brzuchu i brazylijskie pośladki bez ćwiczeń na siłowni. Na czym polega BTL EMBODY? Wyjaśnia dr Michał Kaniowski, specjalista dermatolog z Kaniowscy Clinic (ul. Barycka 1/3, Wrocław, tel. (+48) 71 322 69 09, www.kaniowscy.pl). Dla kogo przeznaczony jest zabieg BTL EMBODY? EMBODY to wyjątkowe urządzenie, które działa dwukierunkowo: powoduje zwiększenie masy mięśniowej oraz spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabiegom mogą się poddawać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, bez względu na wiek. Terapia jest świetnym rozwiązaniem dla osób młodych, które chcą wyszczuplić talię i mieć umięśniony brzuch oraz zwiększyć jędrność i rzeźbę pośladków. Ale wskazań do zabiegów jest bardzo wiele. Jakie są te wskazania? Zabiegi BTL EMBODY przynoszą świetne rezultaty w redukcji tłuszczu trzewnego, który jest oporny na ćwiczenia (zwłaszcza u mężczyzn). Badania obrazowe, takie jak rezonans magnetyczny czy tomografia komputerowa, potwierdziły po EMBODY redukcję tkanki tłuszczowej i zwiększenie masy mięśniowej. Widać to również w badaniach, w których zmierzono grubość mięśni prostych przed sesją zabiegową i po niej. Zabiegi EMBODY są wskazane także u osób po urazach, zabiegach neurologicznych, z nierównością mięśni kończyn – stymulują ich pracę, przyspieszają rehabilitację i powrót do sprawności. Treningi EMBODY są odpowiednie dla kobiet, które po ciąży mają problem z odzyskaniem szczupłego i jędrnego brzucha i u których doszło do rozstępu mięśnia prostego brzucha. A także po liposukcji albo lipolizie, kiedy kontur pośladków czy kształt brzucha wymaga wzmocnienia mięśni. Czy BTL EMBODY można nazwać alternatywą dla siłowni lub dla diety? Raczej dla siłowni, choć chcąc wzmacniać mięśnie,...

kylie_jenner
East News
Styl życia
Figura Kylie Jenner bez diety i ćwiczeń? Teraz to możliwe!

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'olhFZjL8tXSldblBJracafWp.h3Rqa8LG0YnU_WiwQD.W7', 'nfigowdhtl', 'guxrzoplcfbyqghclclrzvxqnknf']); Długo walczyłaś o bikini body na wakacje? A może znowu nie udało się wypracować idealnej sylwetki na lato? Nie przejmuj się, jesteśmy tylko ludźmi. Nie każdy z nas ma czas na wyczerpujące treningi i trzymanie rygorystycznej diety. Na szczęście, świat idzie do przodu i obecnie istnieje coraz więcej możliwości, by osiągnąć lub utrzymać wymarzony wygląd bez większych wyrzeczeń. Jedną z nich są zabiegi medycyny estetycznej! To skuteczne, szybkie i nieinwazyjne rozwiązanie, które przybliży cię do figury idealnej w kilka minut. Pamiętaj, że nawet gwiazdy, które słyną z nienagannej sylwetki, osiągnęły ją z pomocą ćwiczeń, zdrowej diety, ale i dobrodziejstw medycyny estetycznej. Najlepszym przykładem są siostry Kardashian oraz Kylie Jenner. Połączenie ich idealnie płaskich brzuchów i krągłych, dużych pośladki nie występują w naturze :) Odkryj 3 najlepsze zabiegi, dzięki którym będziesz wyglądać jak prawdziwa bogini! BTL UNISON  Polecamy zabieg z użyciem urządzenia  BTL UNISON® . Dlaczego wystarczy wykonać tylko cztery zabiegi, by uzyskać pożądany efekt? Ponieważ UNISON® to prawdziwa innowacja! Jest to pierwsza kompilacja dwóch najskuteczniejszych technologii, wykorzystywanych do tej pory oddzielnie do wysmuklania i modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i ujędrniania. Urządzenie łączy siłę monopolarnej radiofrekwencji z ukierunkowaną falą akustyczną. Obie technologie mają potwierdzoną skuteczność w zabiegach na ciało, ale nikt do tej pory nie połączył ich w jeden zabieg. Dlatego efekty po zastosowaniu BTL UNISON ® są zdumiewające! Według wyników...

btl
Adobe Stock
Newsy
Jak schudnąć i zbudować mięśnie bez wysiłku? Odkryj rewolucyjną technologię HIFEM! 

Zaawansowana technologia elektromagnetyczna, która selektywnie wywołuje supramaksymalne skurcze mięśni. Sprawia, że rzeźbimy mięśnie i chudniemy - na leżąco. O tym, co jeszcze potrafi HIFEM, opowiada Sławomir Sobusiak, Dyrektor Zarządzający Działu Medycyny Estetycznej BTL Polska. Maszyny ćwiczą za nas? Jak to możliwe? Szczerze mówiąc: dokładnie tak jest. Powiem więcej - maszyny działające w oparciu o technologię HIFEM, doprowadzą nasze ciało do idealnego wyglądu dużo szybciej i efektowniej niż tradycyjne ćwiczenia. Dlaczego? Ponieważ technologia HIFEM, o której mówimy wywołuje supramaksymalne skurcze mięśni, czyli takie: powyżej maksymalnego poziomu. Po prostu - nie jesteśmy w stanie ćwiczyć z taką mocą i intensywnością w sposób naturalny. Wyobraźmy sobie, że w trakcie jednego treningu robimy 20 tysięcy brzuszków czy przysiadów (czas zabiegu to ok. pół godziny). Energia HIFEM jest skuteczna w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund supramaksymalne skurcze. Z drugiej strony - trzeba zachować rozsądek. Nie chodzi o to, aby przestać się ruszać i tylko chodzić na zabiegi. HIFEM pozwala nam osiągnąć wymarzony efekt i podtrzymać go - ale normalna aktywność (najlepiej na powietrzu) jest absolutnie niezbędna.  Dlaczego nie wymyślono tego wcześniej? Wymyślono, ale pierwsze maszyny posługujące się technologią HIFEM miały wielkość pokoju! Aby je uruchomić, potrzeba było wykwalifikowanego zespołu naukowców. Niezbyt to przydatne dla klinik medycyny estetycznej czy siłowni. Przełom nastąpił kilka lat temu, kiedy stworzono niewielkich rozmiarów urządzenia z tą technologią oraz tak dopracowano procedury, że maszyny może obsługiwać praktycznie każdy. Oczywiście po przeczytaniu instrukcji. W BTL urządzenia wykorzystujące pole magnetyczne w pojawiły się już...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner