Sarsa, Luxuria Astaroth, Marina, Honorata Skarbek, Cleo
Ons.pl
1/6
Sarsa, Luxuria Astaroth, Marina, Honorata Skarbek, Cleo
Ons.pl

W tym tygodniu najwięcej stylowych wpadek widzieliśmy na MTV EMA Pre-Party! Marina Łuczenko-Szczęsna Honorata Skarbek postawiły na sexy look ze sznurowaniem w roli głównej. Odsłonięte nogi, brzuch, widoczna bielizna - czy nie przesadziły? Cleo pomyliła imprezę MTV z... Halloween (i wyraźnie polubiła opaski z uszami!).

 

Polecamy: Karolina Gilon kontra Sarsa na pokazie Kenzo dla H&M. POJEDYNEK na stylowe bluzy! Która wypadła lepiej: z sieciówki czy ta za... prawie 4000 zł?

 

Wśród gwiazd obecnych na MTV EMA Pre-Party znalazła się też Luxuria Astaroth - w tym wydaniu przypomina nam... lalkę. Niepokojącą! Stylizacją nie popisała się też Sarsa - na przedpremierową prezentację kolekcji Kenzo x H&M założyła bluzę w rozmiarze XXL od Vetements, botki i... nic więcej. Wielka szkoda! Która stylizacja będzie wpadką tygodnia? Macie już swoje typy?

 

Zobacz: Panterka, gigantyczne rękawy oraz jak optycznie dodać sobie kilogramów? Oto wpadki tygodnia! ZDJĘCIA

2/6
Honorata Skarbek na MTV EMA Pre Party 2016
ONS

Obcisła mini, kryształki i nogi oplecione czarnym sznurkiem - Honorata Skarbek w wersji sexy... Ale czy na pewno ładnie?

3/6
Marina Łuczenko-Szczęsna na MTV EMA Pre Party 2016
ONS

Marina Łuczenko-Szczęsna również postawiła na sznurowania, ale... na spodniach. Nogi odsłonięte aż do ud, koronkowy top z widocznym biustonoszem, odsłonięty pępek - czy to nie za dużo?

4/6
MTV EMA Pre-Party, Cleo
EastNews

Cleo pomyliła imprezę MTV EMA Pre-Party z... Halloween. Wyraźnie polubiła opaski z uszami!

5/6
Sarsa na premierze Kenzo x H&M
ONS

Na przedpremierową prezentację kolekcji Kenzo x H&M Sarsa założyła bluzę w rozmiarze XXL od Vetements (3850 zł), botki i... nic więcej. Szkoda!

6/6
MTV EMA Pre-Party, Luxuria Astaroth
EastNews

Trudno powiedzieć coś dobrego o stylizacji Luxurii Astaroth - nam przypomina tutaj... lalkę. I to dość niepokojącą.